CEDCAL vs SANCAK&NwO

**crixus**

Casus
oncelıkle geçmiş olsun allah sıfalar versın gelelım operasyona aldıgın koylerın 135 tanesı barbar barbar alıp buyuterek savas kazanamazsın sadece koylerını bıze gelıstırmıs olursun bı tebrık etmesını ogren 2 gun once sızde op yaptınız aldıgınız koy sayısı ortada ıc bolgenızı masmavı ettık benım anlamadıgım nokta su pusu klanı az daha savasabılmek ıcın kendı prensıplerını gozardı etmeye baslamıs 50 koy kaybetmıssın 3000 koy vs 80 koy dıyorsun trıck sızofren cedcal klanlarıyla pakt ıcındesınız hayırdır paktınız bozuk mu cıktı bızde 80 koye tek basına ara yapan 100 oyuncu var sızde 80 koye ara yapacak 1 oyuncu yok demek kı savasında bır onuru var tasıyamıyorsanız savasmıyacaksınız.
Sadece savaşında bi onuru var kısmına takıldım bunu senin söylemen çok garip geldi bana...

Eeee kardeş savaşında bi onuru var niye klanından cıkıyorsun köy gidecekken :mad:

DeletedUser68297

Ziyaretçi
18.02.2019 Operasyonu Güncel İstatistiği (CEDCAL vs SANCAK&NWO)

oXNyrQ.png

18.02.2019 Operasyonu klan bazlı istatistik

7a1Qva.png

Genel Savaş istatistiği (CEDCAL vs SANCAK&NWO)

lqN4vB.png

Genel Savaş Klan bazlı istatistik (CEDCAL vs SANCAK&NWO)

ZXznkg.png

DeletedUser68332

Ziyaretçi
Sadece savaşında bi onuru var kısmına takıldım bunu senin söylemen çok garip geldi bana...

Eeee kardeş savaşında bi onuru var niye klanından cıkıyorsun köy gidecekken :mad:

savas onuru olmayanlarla yakısan sekılde savasıyorum pasıf-barbar toplayıp buyuyen beleşcı hesaplara ıstatıstıgımı bozamam

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Pasif , barbar veya senin gibilerin kafasına vura vura alınan köyler bu seni hiç alakadar etmez

Arkadaşların atıp tutuyor iststistik diye madem onurlusun karakterlisin ya :) görüyoruz.. nerden baksan güzel karakter ;)

Hocam bu kadar ağlayacağına bir kaç saat sonra twstats güncelleme yapar, oradan kişi bazlı bunu yapanların profiline girip ss atarsın buraya bizde ne kadar fark ediyor bakarız... 2-3 müspet olayı 2 klana da mal edip verdiğimiz emeğe gölge düşürmeye çalışıyorsun.

Deadknight

Yasaklı

TyPHonE

Yasaklı
18.02.2019 Operasyonu Güncel İstatistiği (CEDCAL vs SANCAK&NWO)

oXNyrQ.png

18.02.2019 Operasyonu klan bazlı istatistik

7a1Qva.png

Genel Savaş istatistiği (CEDCAL vs SANCAK&NWO)

lqN4vB.png

Genel Savaş Klan bazlı istatistik (CEDCAL vs SANCAK&NWO)

ZXznkg.png
Bu istatistik tam doğru mu eklenmeyen klan vs yok değil mi?

Deadknight

Yasaklı
Kabus ekibinden bir çok tanıdığım sevdiğim isim var Cedcal'de.

Bu opta biraz etiket mi kaçırıldı yada yoğun bir döneme mi geldi açıkcası bilemedim.

Emeklerine sağlık diyorum.

İyi oyunlar.

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Hadi ben legolası özelden uyarımı yaptım seni uyaran var mı acaba başlığı açtığından beri nefret dolu kindar yazılarından bunaldık.

Elimizde kalan köyler İnan şu raporları gördükten Sonra gram umrumda değil hatta eksiye bile düşebiliriz sizin op gününüz gibi.Kesilen Ordu ve havada yakalanan ordular bize yeterlidir bu operasyonda. Sen 10 gündür bu savaşa hazırlanıyorsun 150 üstü köy düşürmüşsün kami yakalattığımız raporları boy boy yayınladıktan Sonra yakalattığımızın 2 katı ordularınızı yakalamışız. Yıktığın kadar yıkmışız.

Hala peşleme yaptığın köyün istatistiğe yansımama derdindesin merak etme senin kadar ben de derdine düşerim toplu şekilde yapılırsa daha çok düşerim Sancak böyle yapıyor diye algı yaratma siz operasyon yaptığınızda düşen 23-24 köyde klandan çıkma mı gördün?.

Çık şuraya bi tebrik et geç işte bi sonraki operasyonu daha iyi karşıla daha iyi op yap iki tarafta keyif alsın ne bu kininiz öfkeniz? @-CRixUs07-

DeletedUser68332

Ziyaretçi
Pasif , barbar veya senin gibilerin kafasına vura vura alınan köyler bu seni hiç alakadar etmez

Arkadaşların atıp tutuyor iststistik diye madem onurlusun karakterlisin ya :) görüyoruz.. nerden baksan güzel karakter ;)

bellı bellı vura vura almıssın koylerının TWS hepsı CEDCAL den alınan koyler :) köy almanın nasıl oldugunu bugun gordunuz gormeyede devam edeceksınız :) belkı azcık abilerınden nasıl savasılacagını ogrenırsın gerçi zor sımdıye kadar ogrenmedıkden sonra :)

**crixus**

Casus
Hadi ben legolası özelden uyarımı yaptım seni uyaran var mı acaba başlığı açtığından beri nefret dolu kindar yazılarından bunaldık.

Elimizde kalan köyler İnan şu raporları gördükten Sonra gram umrumda değil hatta eksiye bile düşebiliriz sizin op gününüz gibi.Kesilen Ordu ve havada yakalanan ordular bize yeterlidir bu operasyonda. Sen 10 gündür bu savaşa hazırlanıyorsun 150 üstü köy düşürmüşsün kami yakalattığımız raporları boy boy yayınladıktan Sonra yakalattığımızın 2 katı ordularınızı yakalamışız. Yıktığın kadar yıkmışız.

Hala peşleme yaptığın köyün istatistiğe yansımama derdindesin merak etme senin kadar ben de derdine düşerim toplu şekilde yapılırsa daha çok düşerim Sancak böyle yapıyor diye algı yaratma siz operasyon yaptığınızda düşen 23-24 köyde klandan çıkma mı gördün?.

Çık şuraya bi tebrik et geç işte bi sonraki operasyonu daha iyi karşıla daha iyi op yap iki tarafta keyif alsın ne bu kininiz öfkeniz? @-CRixUs07-
2 kat ordu kesme derken orda yanlışın var yada sana tüm raporlar gelmemiş :)

Ben zaten tebrigimi ettim ama ortada yanlış bir şey varsa bunuda dile getirmekten çekinmem ayrıca kimsenin uyarısına ihtiyacımızda yok çok şükür doğru olan neyse onu söyleriz

DeletedUser68061

Ziyaretçi
Apoooo çiş yarışını bırak :)
Bugün biri 40 köy verdi tek başına gelmiş sana yazıyo :) adam hastanelik olmuş

Ama yok , gelipte demez tebrikler nwo 40 köyümün içinden geçtiniz ama nerde :)

Geçmiş olsın dileklerimiz ayrı bakıcısını tüm sınır hesaplarına bekliyoruz :)