CEDCAL vs SANCAK&NwO

**crixus**

Mızrakçı
Sadece kesilen saldırı ordularını ve tek orduya giden savunmaları,ufak tefek bina yıkımlarını koydum.Bize atılan mis aralarını saldırırken atılan orduları vs cedcal tarafı paylaşacaktır.Güzel bir operasyondu köy al-ver devam ediyor gün sonunda güncel durumu isko paylaşır.

Kaç köye ara attığımızı hatırlamıyorum :D
O raporları atmaya kalksak işin içinden cıkamayız:)

-AzraiL-

Yasaklı
Cedcal klanı yanlış yapıyor. Eski gassak klanına op yapsalar 150 köy alırlar tek seferde. En kötü 150. Hatta 150 köye gitsinler 151 köy alırlar. 152 köy bile alabilirler.

Yok 150 az ya 500 köy alırlar.NWO klanini küçümsemek ten bıkmadiniz.Dünya açildiginda ilk silinecek klan diyenler bile oldu.Diyenler silindi gitti biz hala buradayız. Biz size gereken cevapları oyunda veriyoruz vermeye de devam edecegiz.

DeletedUser64878

Ziyaretçi
Yok 150 az ya 500 köy alırlar.NWO klanini küçümsemek ten bıkmadiniz.Dünya açildiginda ilk silinecek klan diyenler bile oldu.Diyenler silindi gitti biz hala buradayız. Biz size gereken cevapları oyunda veriyoruz vermeye de devam edecegiz.

500 diye abartma. 152 dedik en fazla.

Evet, küçümsüyorum ve buna da devam edeceğim. Yapacağınız ilk sınır savaşında ağlaya ağlaya kaçacaksınız ya da her zaman yaptığınız gibi başka bir klanın şefkatli kollarına sığınacaksınız.

Örnek; Sancak iki tokat attı, klan adı değişti diplomasi sıfırlandı, müt klanlar arkadan vuruldu, taaaa bize bile teklif geldi size sav atalım cedcal klanı ile savaşın diye.

Sizin abileriniz var klanda. 2 tane klan, komple klan. Oyun başı silip attığımız. Onlara sor bizi. Pek sevmezler ama olsun. Sen sor yine de. Yoksa sen de mi o klanlardaydın?

erwl

Milis
crystalliz3 tek başına arkadan nwo klanını toplayacak. Haberiniz olsun.

Toplar: 1.20
Berabere: 3.20
Nwo: 7.00

1/1: 1.21
1/0: 320(üşşüzyiymi)
2/1: 1500(binbeşyüz evet)

Sen geçen böyle yazan arkadaş değil misin?

( crystallizle bi alakası yok , verdiği savaştan ötürü tebrik ederim kendisi güzel savaş veriyor, cevabım yazı sahibine :) )

DeletedUser67807

Ziyaretçi
CEDCAL KLANINI TEBRİK EDİYORUM GÜZEL Bİ SAVAŞ OLUCAĞA BENZİYOR ŞİMDİDEN :)

DeletedUser63716

Ziyaretçi
Cok organize olmasa da saglam bir operasyonu atlattiniz. CEDCAL klanini tebrik ediyorum. Bana ara atmayan sadece pesime mis takan @
Crystalliz3 yi kiniyorum :p. Saka bir yana ozellikle k43 deki koylerini cok guzel savundu. Kendisini burdan tebrik ediyorum. CEDCAL in ana bolgesinde neler dondu bilmiyorum istatistikler netlessin. Al gulum ver gulum bitsin gorelim sonuclari. Tebrikler arkadaslar :)

The JUDGE

4 gündür hesaba giremiyorum, ilgilenemiyorum, hastane işlerim var özel olduğu için buraya yazmıyorum ancak beni takip edenler zaten sağdan soldan duymuşlardır durumumu. Dışardan takip ettiğim kadarıyla bilgiliyim, en az 600 köylük bir op yapılmış fazlası var eksiği yok, k43 kıtasında 80köyüm falan vardı ki bunların yarısı 3k ve altında puanda köyler, o bölgeye ne tricks ne de kendi klanlarımızdan bir adet kılıç mızrak dahi destek istenmemiştir çünkü tek başına hesap orada ve 3000 nwo köyüne karşı 40adam akıllı köylük bir durum var. Bakıcı arkadaşıma çok teşekkürlerimi sunarım elinden geleni hatta fazlasını yaptığına inanıyorum o bölgedeki tek köye 12 mis atan nwo klanı, kendi yağında kavrulan 80 köyden 30 max 40 köy almıştır bence başarı değildir ama tebrik ederim hesapta kendim olsamda çok farklı olmazdı, göz ardı edilemeyen gerçek 3000 köy vs 80 köy kim oynarsa oynasın bir yerde gidecek bu bir gerçek )
K44 ana bölgemiz ve o bölgede ki durum asıl savaşın istatistiğidir, düşen köylerin nekadarı geri alınacak vs akşama görmüş olacağız. Sancak ve nwo beklediğimden daha güzel organize oldular bu opta o açıdan tebrik ederim. Sancak bittikten sonra nwo nun aktif bir sınır savaşında bize karşı şansı olacağını düşünmüyorum. Saldıran savunan tüm oyuncuları tebrik ederim.

-AzraiL-

Yasaklı
500 diye abartma. 152 dedik en fazla.

Evet, küçümsüyorum ve buna da devam edeceğim. Yapacağınız ilk sınır savaşında ağlaya ağlaya kaçacaksınız ya da her zaman yaptığınız gibi başka bir klanın şefkatli kollarına sığınacaksınız.

Örnek; Sancak iki tokat attı, klan adı değişti diplomasi sıfırlandı, müt klanlar arkadan vuruldu, taaaa bize bile teklif geldi size sav atalım cedcal klanı ile savaşın diye.

Sizin abileriniz var klanda. 2 tane klan, komple klan. Oyun başı silip attığımız. Onlara sor bizi. Pek sevmezler ama olsun. Sen sor yine de. Yoksa sen de mi o klanlardaydın?

Klan adının değişmesi klan içindeki oyuncuların istegiydi.Udw yi arkadan vurmadik.Sancak Savaşı'ndan udw içindeki bazı oyuncuların tavırları nedeniyle ayrıldık.ve savaştan çıktıktan sonnra da müttefikligimiz devam ediyordu