NWO-SANCAK-FAMİLY-NİRVANA & CEDCAL-TRICKS

• Konuyu başlatan DeletedUser68138
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68355

Ziyaretçi
Yoksay demişler falan yalandan cazlar . Meraktan kudurup al tarafta engellenmiş içeriği göster tıklıyorlar tabiki :D

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
aga bir zahmet sizde nirvana istatistikleri yayınlayın bir tutturmuşsunuz sağlık değil sağlıklı değil diye amma meraklıymışsın istatistiklere ne merak ediyorsan yaz maxiskoya seni bire bir bilgilendirsin
Haklı bir isteği yazarken karşı tarafın her seferinde safa yatması bizim suçumuz değil.Ya davet atmıyorsunuz ya oyuncuların moralleri yüksek kalsın diye bilerek kabul edilmiyor zira nirvana sınırındaki oyuncuların yarısında hesap sil yazıları dolaşıyor . Ama ne hikmetse köy veren klanlarınızı ekleyin deyince suçlu oluyoruz hakaret yiyoruz. Bunu eğer bilerek yapıyorsanız zavallısınız arkadaşlar kusura bakmayın

DeletedUser67834

Ziyaretçi
Kimse nirvanaya bisey demediki zaten savasa ekleyin su sinir klanlarini dendi sadece?

Nirvana klanları tırttır. Sebebine gelecek olursak sadece 3 op yediler bizden. 4. De yolda gidiyor.

Her kaybeden klan gibi şeytan avına çıkmış mağlubiyeti türlü türlü sebeplerle alakası olmayan insanlara atmaya başladılar.

Eğer bize 3 opta 400 köy geri düşmeyi başarı sayıyorsanız tabi ki saygı duyarım. Oda sizin küçüklüğünüz olsun :)

Kimse Nirvanaya bişey demedi zaten sınır klanları savaşa eklensin dendi sadece bu eğer hala savaş daveti atmadıysanız siz saygısızlık yapıyosunuz yok eğer attınız onlar kabul etmediyse o da ayrı bi ironi neyse ki kendi savaşımız var gerekirse oradan buraya istatistik atarız :D

Buyrun, arkadaş hala tırttır diyor. Sözüm laf etmeyenlere değil zaten. Siz niye üstünüze alınıyorsunuz? Bu laf eden arkadaşa soruyorum.

3 op yediler daha diyorsun. Siz ben kendimi bildim bileli NİRVANA klanı ile savaş halindesiniz. Yapa yapa 3 op mu yaptınız? Yoksa olayları çarpıtmaya çalışıp 3 opta 400 köy aldık biz şöyle güçlüyüz böyle güçlüyüz demeye mi getiriyorsun?

The JUDGE

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Buyrun, arkadaş hala tırttır diyor. Sözüm laf etmeyenlere değil zaten. Siz niye üstünüze alınıyorsunuz? Bu laf eden arkadaşa soruyorum.

3 op yediler daha diyorsun. Siz ben kendimi bildim bileli NİRVANA klanı ile savaş halindesiniz. Yapa yapa 3 op mu yaptınız? Yoksa olayları çarpıtmaya çalışıp 3 opta 400 köy aldık biz şöyle güçlüyüz böyle güçlüyüz demeye mi getiriyorsun?

The JUDGE
3 opta 350+ köy aldık zaten?Her optan sonra yönetici arkadaş forumda kaç köy tutmuşuz paylaşıyor raporlarla birlikte.Forumu okuduğumuzdan emin miyiz yoksa görmek istediğimizi mi görüyoruz sadece :D Nirvana da emek veren bissürü oyuncu var ama emek vermeyenler çok daha fazla.Bu sebeple tırt dersek yalan olmaz.

NIRVANA klanlari uzun zamandir TRICKS ile savas halinde. Size karsi belki de bu dunyada hicbir klanin vermedigi bir mucadele ornegi gosteriyorlar inatla savunuyorlar. Lutfen hakettikleri saygiyi artik gosterelim :). Sahsen benim karsimda rakip olarak boyle bir klan olsa ben mutlu olurdum. Ha derseniz ki seninle ayni fikirde degilim. NIRVANA klanlari 'cis kaka pirt' tir. O zaman niye aylardir silemiyorsunuz kardesim sorusunun da cevabini vermelisiniz :)

The JUDGE
Ayrıca sen bu mesajı yazana kadar kimse nirvana ya laf etmemişti.Konusu açılınca herkes fikrini söylemeye başladı :)

Nirvana ile savaş halinde olduğumuz ilk günden beri op yaptığımız anlamına gelmiyor çılgındı tahribattı titandı yaydaki 3.sınıf klanlardı derken anca yönümüzü düzgünce kuzeye çevirmiştik sonrasıda malum zaten sınırdan 3 saat mesafeden mis atayım diye takasladığım köy artık düşman sınırına 15-20 saat çekiyor muhtemelen önümüzdeki günlerde girecek opumuzdan sonra daha da uzucak bu mesafe :)

DeletedUser67834

Ziyaretçi
Rakibine saygı göstermesini bilmeyen insanlarla muhatap olamam arkadaşlar kusura bakmayın. Kendin söylüyorsun emek verenler var diye sonra tırt diyip atıyorsun :) . TRICKS e tırt desek hebele hübele savunursunuz hemen. 1- EMPATİ 2- SAYGI (Rakip de olsa). Dediğim gibi daha fazla mesaj yazmayacağım çünkü emek veren savaşan bir klanı yerden yere vurmak ne benim ne de başkasının haddine değil. Savunmak da keza öyle.

The JUDGE

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Rakibine saygı göstermesini bilmeyen insanlarla muhatap olamam arkadaşlar kusura bakmayın. Kendin söylüyorsun emek verenler var diye sonra tırt diyip atıyorsun :) . TRICKS e tırt desek hebele hübele savunursunuz hemen. 1- EMPATİ 2- SAYGI (Rakip de olsa). Dediğim gibi daha fazla mesaj yazmayacağım çünkü emek veren savaşan bir klanı yerden yere vurmak ne benim ne de başkasının haddine değil. Savunmak da keza öyle.

The JUDGE
Hırsıza hırsız demek hakaret olmıcağı gibi tırta tırt demek de saygısızlık olmaz her klanda emek verenler var worldün başlarında outun kazanıcağını söyleyen insan sayısı daha fazlaydı kaliteli kadroları vardı aktiflerdi bilmem ne bilmem ne,hani 2 klan da dalmıyoruz 1vs1 de 3 opta bu kadar fark açılmış sen istediğin gözle bakabilirsin başkalarıda istediği gözle bakabilir .
Gel trickse tırt de sebebide şunlar şunlar de tartışalım yoksa boş atıyosun sadece

DeletedUser63512

Ziyaretçi

The JUDGE

Sen niye nickini yazıp yazıp duruyorsun usta ? Bende yazayım bir farklılık oluyorsa. :)

Dudevorce