KUZEY PAKTI

• Konuyu başlatan DeletedUser16862
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63716

Ziyaretçi
Cedcal'e geçmedim/istemedim muhabbetini keser misin? Bu hiçbir zaman senin verebileceğin bir karar olmadı.Yanar dönere o kadar alışmışsınız ki herkesi kendiniz gibi sanıyorsunuz, dün saygısızlık yaptığınız kişilerle bugün beraber oynarım kafasındasın o yüzden tricks-cedcal güvenini sorgulama gereği duyuyorsun ki bu çok normal çünkü insan insanın aynasıdır.
Hadi seni googledan kurtarayım (Kişi kendisi nasılsa, karşısındaki insanı da öyle görür.)

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
o w17 yi hatırlatma ya. sercan'a hala söverim o konuda :D adamlar sercanın pcye girip teamwiever dan hesapları patlattılar. klanlar tarihi böyle bir olaya daha denk gelmemiştir. sercan'da bir tek benim şifre yokmuş :D:D:D rezillik

o w17 yi hatırlatma ya. sercan'a hala söverim o konuda :D adamlar sercanın pcye girip teamwiever dan hesapları patlattılar. klanlar tarihi böyle bir olaya daha denk gelmemiştir. sercan'da bir tek benim şifre yokmuş :D:D:D rezillik

Benim de yoktu :D
Rahmi'ye atılan 150k feykten sonra köy alamayıp arkasındaki Pusula hesaplarını ele geçirip içten boş köyleri toplamalarıydı. Orada hesap sildik zaten :)

**

Bu pakta gelince müttefiklerim; atakan, sinser, miko, setakan. Şampiyonlar ligi gibi kadro :(

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Kareas klanları falan vardı. Olympos diye bir klan vardı. İki klanın liderleri de pusula oyuncuları ile çok güzel kavga ediyordu. Kareas ve Olympos'un liderleri; şimdiki herkesle kavga eden aykırı tiplere tek atıp geçerlerdi tartışma konusunda. Şu an forumun tartışma kültürü biraz naif kalıyor. Her gün birileri banlanırdı o zamanlar. :D
Sonra çok sert savaşlar yaşanıyordu. Crom, Kapak,Pusula,Kareas ve birkaç güçlü klan daha vardı çok sağlam klanlar vardı. Herkese on binlerce fake falan gidiyordu en ufak operasyonda bile. Onun tartışması yapılıyordu. Hesap çalmalar; herkesin herkesi adminlere şikayet etmesi falan. Vallahi ağzım sulandı hatırlayınca. Şöyle güzel bir kaosa hasret kalmışız. Lakin inaniyorum ki w50 w17'yi geçecek. :D

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
Cedcal'e geçmedim/istemedim muhabbetini keser misin? Bu hiçbir zaman senin verebileceğin bir karar olmadı.Yanar dönere o kadar alışmışsınız ki herkesi kendiniz gibi sanıyorsunuz, dün saygısızlık yaptığınız kişilerle bugün beraber oynarım kafasındasın o yüzden tricks-cedcal güvenini sorgulama gereği duyuyorsun ki bu çok normal çünkü insan insanın aynasıdır.
Hadi seni googledan kurtarayım (Kişi kendisi nasılsa, karşısındaki insanı da öyle görür.)
cristaliz kardeş bunu banamı yazdın başkasınamı ?

DeletedUser46644

Ziyaretçi
aaa bu streetballer w17 pusuladanmıymış iyi iyi ikinci kez bir dünyadan silicaz demekki onu :D:D:D

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
Kareas klanları falan vardı. Olympos diye bir klan vardı. İki klanın liderleri de pusula oyuncuları ile çok güzel kavga ediyordu. Kareas ve Olympos'un liderleri; şimdiki herkesle kavga eden aykırı tiplere tek atıp geçerlerdi tartışma konusunda. Şu an forumun tartışma kültürü biraz naif kalıyor. Her gün birileri banlanırdı o zamanlar. :D
Sonra çok sert savaşlar yaşanıyordu. Crom, Kapak,Pusula,Kareas ve birkaç güçlü klan daha vardı çok sağlam klanlar vardı. Herkese on binlerce fake falan gidiyordu en ufak operasyonda bile. Onun tartışması yapılıyordu. Hesap çalmalar; herkesin herkesi adminlere şikayet etmesi falan. Vallahi ağzım sulandı hatırlayınca. Şöyle güzel bir kaosa hasret kalmışız. Lakin inaniyorum ki w50 w17'yi geçecek. :D

olympos klanlarıyla ben şahsen ilgilenip art arda 2-3 opta sildirdik. as klanlarını yöneten arkadaş hatırlamıyor "nedense" ama onları da tokatlayıp yollamıştık. hem de kendi tabirleriyle yıldızlar karması kurmuşlardı. onlar yıldız, biz kainat idik (nasıl da mütevaziyim afsf)

Yukarıda saydığım kadroda bir Özer yok. O da olsa yenilmez exodia parçlarını toplamış gibi olacaktırlar :D

özer olympos klanındaydı diye hatırlıyorum.

Kareas klanları falan vardı. Olympos diye bir klan vardı. İki klanın liderleri de pusula oyuncuları ile çok güzel kavga ediyordu. Kareas ve Olympos'un liderleri; şimdiki herkesle kavga eden aykırı tiplere tek atıp geçerlerdi tartışma konusunda. Şu an forumun tartışma kültürü biraz naif kalıyor. Her gün birileri banlanırdı o zamanlar. Sonra çok sert savaşlar yaşanıyordu. Crom, Kapak,Pusula,Kareas ve birkaç güçlü klan daha vardı çok sağlam klanlar vardı. Herkese on binlerce fake falan gidiyordu en ufak operasyonda bile. Onun tartışması yapılıyordu. Hesap çalmalar; herkesin herkesi adminlere şikayet etmesi falan. Vallahi ağzım sulandı hatırlayınca. Şöyle güzel bir kaosa hasret kalmışız. Lakin inaniyorum ki w50 w17'yi geçecek.

Geçmeeeeez :)

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
eskiden köy sayılarıda çoktu haritalarda büyüktü şimdi o kadar asker çıkmıyor ki adamın 5 köyü var sınırda atsan atsan 3k fake atarsın ama diplomasi ve oyuncu kalitesi olarak w50 en üstlerde olduğu kesin bence :)

HeyBizBurdayız

Baltacı
olympos klanlarıyla ben şahsen ilgilenip art arda 2-3 opta sildirdik. as klanlarını yöneten arkadaş hatırlamıyor "nedense" ama onları da tokatlayıp yollamıştık. hem de kendi tabirleriyle yıldızlar karması kurmuşlardı. onlar yıldız, biz kainat idik (nasıl da mütevaziyim afsf)

eksiksiz doğru hatırlıyorsun :D

**Küvet**

Yasaklı

yunusla mikail abi tartışıp klanı bölmeden önce gayet iyiydi bence abi, ikiye ayrılmadan önce denkti diye hatırlıyorum savaşı da ben