Kudret vs Bro

DeletedUser65502

Ziyaretçi
Savaşa kılıf aranmıyor, savaşmadan zafer yaşayanlardan kurtulacak olmanın keyfi var Kudret klanı üzerinde. Savunma atmışta ne olmuş op bile yemeden tek başına kazandı savaşı Kudret . Ki sürekli brodan ne olur artık şu bölgeyi vurun bize saldırıyorlar mesajlarını da unutmamak lazım. Bu wde savaşan tek klandır Kudret. Kalan pasifleri de toplar kapatır. Susuldukça yok siz önce konuşmuşunuz şu olmuş diye saçma bahanelere ihtiyaç duymayın, bro satmıştır karşılığını alır. Dostluğu devam ettiren birkaç kişiyi bilmem fakat düşmanla ‘habersizce’ işbirliği yapan, dost satan bu saatten sonra düşmandır, silinir gider. İlk olarakta profil yazısı delikanlıları gider bu durumlarda ama hadi bakalım

DeletedUser50138

Ziyaretçi
@Rakan* haklıdır. Bu davaya baş koymuştur. Kimseye de kalleşlik yapmaz. Worldde olmamamıza rağmen olan her şeyi duyduk. Şimdi BROTHERS bizi sattı laflarına hiç girmeyin. Satacak olsa, yek savaşında kendi üyelerinize çıkamadığınız 30ar, 70er çiftlik savunmayı sizin üyelerinize çıkmazdı. Bütün hayal gücünüzü kullandınız bu savaşa bi kılıf uydurmak için. 5 martta vurun da şanınız yürüsün.

Ahahaha pardon buna baya güldüm :)

DeletedUser55582

Ziyaretçi
Savaşa kılıf aranmıyor, savaşmadan zafer yaşayanlardan kurtulacak olmanın keyfi var Kudret klanı üzerinde. Savunma atmışta ne olmuş op bile yemeden tek başına kazandı savaşı Kudret . Ki sürekli brodan ne olur artık şu bölgeyi vurun bize saldırıyorlar mesajlarını da unutmamak lazım. Bu wde savaşan tek klandır Kudret. Kalan pasifleri de toplar kapatır. Susuldukça yok siz önce konuşmuşunuz şu olmuş diye saçma bahanelere ihtiyaç duymayın, bro satmıştır karşılığını alır. Dostluğu devam ettiren birkaç kişiyi bilmem fakat düşmanla ‘habersizce’ işbirliği yapan, dost satan bu saatten sonra düşmandır, silinir gider. İlk olarakta profil yazısı delikanlıları gider bu durumlarda ama hadi bakalım
Tamamen Boş Yapmıssın Abilerine Sor Abilerin İyi Bilir Kimin Ne Oldugunu

Maestro*

Kılıç Ustası
Ahmet ile dostluğum ayrı bi konudur , ama Ahmette biliyor ki geçmiş zamanda BRO klanını yaptığımız operasyonlarla biz ayakta tutmuşuzdur. Ahmet burada yalan derse oyundan ulaşıp telefon numaramı verebilirim . Orada herşey itina ile tutuluyor. Bro klanları başkanı olarak ben XENAS Ahmet olarak bilirdim. Bir klanda kaç başkan olur bilmiyorum sıkışınca başkan o oluyo bu oluyo az kaldı bro klanları başkan olarak ismim geçecek diye beklemiyor değilim. Aşama aşama gidecek olursak PTS Klanları ile BRO savaşında PTS İlk operasyonunda bronun ortasında gedik oluşturmuş , günden güne gedik girdap şeklinde genişleyip gidiyordu. Oyunun başından beri BRO Klanları Başkanı Olarak bildiğim DOSTUM AHMET ; Ben ve KUDRET Klanı Saldırı komutanımız VLADİMİRPUTİN ile ortak gurubumuz var (halen grup faal) orada Ahmet bizlere BRO klanın artık dayanamayacağını , operasyonlarımızı hızlandırmamızı ve herdefasında biz hesap sileceğiz ama KUDRET için oynuyoruz diyordu.Screen Shotları mevcuttur. PTS Klanları KUDRET olarak biz bitirdik ; haber vermeden tek laf etmeden vurduğumuz klanın oyuncularını topladınız sesimiz çıkmadı ALPEREN kardeşimizin hatrına. Yek klanlarını vurduk KUDRET OPERASYONUNDA sonra hesaplarını sildiler(bileklerine sağlık). Yine BRO şaşırtmadı arta kalan hesapları kendi klanlarına topladılar. Şimdi bizden kimse savaşı anmamış gidip arkamızdan iş çevirip GD klanları ile hakkımızda olup olmadık laflarda bulunmuşlar , ayıptır , yazıktır ; devamını getiremeyeceğim ama bu oyun litarütürümüze aykırıdır bizim. Şimdi BRO klanları siz savaşlardan arta kalan adamlarla mı savaş yapacaksınız ? Unutmayın ki kendi klanlarından ayrılan adamlar halen bünyenizde ; HODRİ MEYDAN...

Donald TRUMPP...

beykoz61

Ağır Atlı
NnnO65.png

bu arada biz hiç savaşmamışız modlarımız rakamları kabartmış

266E7j.png

bu fotoğraflarda bi yanlışlık olmalı

MVVaYN.png

Esprisi bir yana benim ile fazla takıldım ın saldırı kesimini toplayınca sizn bro2 ile bro3 klanından daha fazla çıkıyor bu fotolar shop değil misafir girişinden sıralamaya girince gözüküyor ve savaşmamış mış mış söylentilerini çürütmüş oluyor, kimin savaşıp savaşmadığı ortada :p:p

citricasid

Mızrakçı
Sınırda hiç oynamayınca 7dersin bütün sınırda ben vardım 1niz cesaret edip gelememişti sadece forumda konuşup durmuştunuz op ta rekor kırınca mesaj atıp yıkayıp yağlıyordun nankörsün gel sınır arkası bile olur yeter ki yorum yapabilmek için gel

MrTroya.

Casus
Sınırda hiç oynamayınca 7dersin bütün sınırda ben vardım 1niz cesaret edip gelememişti sadece forumda konuşup durmuştunuz op ta rekor kırınca mesaj atıp yıkayıp yağlıyordun nankörsün gel sınır arkası bile olur yeter ki yorum yapabilmek için gel

K54 sınırında kim vardı birader. Kim yıkayıp yağladı. En son hesaplar toplanırken ağlıyordunuz niye bize köy verilmiyor diye. Sen ağlayana kadar da yukarıdaki köylerinde benim desteklerimle kırdın o rekoru. Hiç boş yapma burada. Nankörlük sizin kanınızda var. Zora gelince hepiniz kaçıp, gittiniz. Yine orda biz durduk. Biz her zaman her yerde varız. Şimdi gelip, burda şov yapma. Hadi bu da son mesaj olsun.

citricasid

Mızrakçı
Senden destek mi almış çok net hatırlıyorum kendi bulunduğum klandan aldım batuhandan Faruk abiden senden ne alabilmişiz de burda konuşuyorsun ya sınır arkası ahkam kes ya da olmadığın dünya da olduklarında kaç kere yazdım hatırlıyorum sınırda bırakan hesap var diye bir köy alamadın ne konuşuyorsun hala zaten arkalarda takıl senin gibi bıçkın delikanlılar sınırlarda görülmeli olum olmuyor böyle sınır arkası erkekliği ordan konuş ki kazandığında tebrik edebilelim seni ya da kaybedersen tebrik bekleyebilelim

DeletedUser66782

Ziyaretçi

Bu worlde de ilk savaşan klan Brothers klandır. 1 ayda siz papeli geçene kadar 14 klan gömdük biz..

Bu cümleyi unutmamak şartı ile istediğin kadar bıt bıt bıt yazabilirsin...