Kudret vs Bro

DeletedUser63512

Ziyaretçi
K54 sınırında kim vardı birader. Kim yıkayıp yağladı. En son hesaplar toplanırken ağlıyordunuz niye bize köy verilmiyor diye. Sen ağlayana kadar da yukarıdaki köylerinde benim desteklerimle kırdın o rekoru. Hiç boş yapma burada. Nankörlük sizin kanınızda var. Zora gelince hepiniz kaçıp, gittiniz. Yine orda biz durduk. Biz her zaman her yerde varız. Şimdi gelip, burda şov yapma. Hadi bu da son mesaj olsun.

Komik. :)

DeletedUser66782

Ziyaretçi
Bize de olmadı olmamış ta sanırım buraya kadar gelmiş bizim çocuklar

Ama şunu görüyorum bugüne kadar Kudret klanı izlediğim kadarı ile forumlarda savaş için bu kadar kasıntı olmamış pek takılmamıştı bazı bi kaç arkadaş heyecandan olsa gerek abuk subuk konuşuyor sonuç itibari ile bi savaş kararı alınmış ki zaten ilk başta da konuşuldu edildi vs atarız diye kalkıp birbirlerine çamur atmaya gerek yok burda iki klan arasında dostluklar vardır bi muhabbet vardır. Bence en doğru karar verilmiş ne yani Erhan gibi pakt kurup dünya kapatıp ego mu kassaydınız zaten her iki klanda bu dünya da çok klan ezdi kalkıp bu saatten sonra ileri geri yorumlara gerek yok.
Ahmet iyi çocuk çok iyi niyetli olduğundan ve herkesi kendisi gibi gördüğünden bro zaman zaman harita da sıkıştı bazı bi takım kişilerin dediği gibi birisi olsa zaten bro şu an tek başına götürürdü işi.
Sana şu tarihte vuracağım diyebilen kaç klan kaç adam kalmışta kalkıp konuşuyor bunlar anlamış değilim.
6 ay önce kapadım ben bu dünyayı seviyeli ve saygılı bir savaş olmasını temenni ediyorum..
İyi olan kazansın

DeletedUser63084

Ziyaretçi
Hoaydaaa ne oluyor gençler sakin olun :D

Ahmet ile dostluğum ayrı bi konudur , ama Ahmette biliyor ki geçmiş zamanda BRO klanını yaptığımız operasyonlarla biz ayakta tutmuşuzdur. Ahmet burada yalan derse oyundan ulaşıp telefon numaramı verebilirim . Orada herşey itina ile tutuluyor. Bro klanları başkanı olarak ben XENAS Ahmet olarak bilirdim. Bir klanda kaç başkan olur bilmiyorum sıkışınca başkan o oluyo bu oluyo az kaldı bro klanları başkan olarak ismim geçecek diye beklemiyor değilim. Aşama aşama gidecek olursak PTS Klanları ile BRO savaşında PTS İlk operasyonunda bronun ortasında gedik oluşturmuş , günden güne gedik girdap şeklinde genişleyip gidiyordu. Oyunun başından beri BRO Klanları Başkanı Olarak bildiğim DOSTUM AHMET ; Ben ve KUDRET Klanı Saldırı komutanımız VLADİMİRPUTİN ile ortak gurubumuz var (halen grup faal) orada Ahmet bizlere BRO klanın artık dayanamayacağını , operasyonlarımızı hızlandırmamızı ve herdefasında biz hesap sileceğiz ama KUDRET için oynuyoruz diyordu.Screen Shotları mevcuttur. PTS Klanları KUDRET olarak biz bitirdik ; haber vermeden tek laf etmeden vurduğumuz klanın oyuncularını topladınız sesimiz çıkmadı ALPEREN kardeşimizin hatrına. Yek klanlarını vurduk KUDRET OPERASYONUNDA sonra hesaplarını sildiler(bileklerine sağlık). Yine BRO şaşırtmadı arta kalan hesapları kendi klanlarına topladılar. Şimdi bizden kimse savaşı anmamış gidip arkamızdan iş çevirip GD klanları ile hakkımızda olup olmadık laflarda bulunmuşlar , ayıptır , yazıktır ; devamını getiremeyeceğim ama bu oyun litarütürümüze aykırıdır bizim. Şimdi BRO klanları siz savaşlardan arta kalan adamlarla mı savaş yapacaksınız ? Unutmayın ki kendi klanlarından ayrılan adamlar halen bünyenizde ; HODRİ MEYDAN...

Donald TRUMPP...

Bu Posta +1 veriyorum :D Bizim çocukların çoğu Broyla devam etti Gönlüm Brodan yana :) 2 taraf için şunu söyleyebilirim.

KUDRET

Savaş kararı alınmadan temiz savaş olsun diye konuştuğumuzda içimizdeki casusları 2 yada 3. opunda çıkardı klandan bölgeye yerleşmek için:) Temiz savaşın biraz kirli oyunları.

BROTHER

Ahmette çok iyi biliyor ki KUDRET'in BRO'ya sav atması sonucunda tutunabildiler. Ama şuan PTS kadrosundan bünyesine aldığı oyuncularla KUDRET'ten daha güçlü konumda olduklarını düşünüyorum:)

Saldırı olarak BROTHERS benim gördüğüm KUDRET'ten daha iyi. Fakat KUDRET'te savunmada iyi :) Yancılar bu savaşın sonunu belirler benim tahminim :)

DeletedUser55582

Ziyaretçi

Bu Posta +1 veriyorum :D Bizim çocukların çoğu Broyla devam etti Gönlüm Brodan yana :) 2 taraf için şunu söyleyebilirim.

KUDRET

Savaş kararı alınmadan temiz savaş olsun diye konuştuğumuzda içimizdeki casusları 2 yada 3. opunda çıkardı klandan bölgeye yerleşmek için:) Temiz savaşın biraz kirli oyunları.

BROTHER

Ahmette çok iyi biliyor ki KUDRET'in BRO'ya sav atması sonucunda tutunabildiler. Ama şuan PTS kadrosundan bünyesine aldığı oyuncularla KUDRET'ten daha güçlü konumda olduklarını düşünüyorum:)

Saldırı olarak BROTHERS benim gördüğüm KUDRET'ten daha iyi. Fakat KUDRET'te savunmada iyi :) Yancılar bu savaşın sonunu belirler benim tahminim :)

Cok Ayip :D 35 Ciftlik Savmı Gözüne Battı Seko :D Kaç Köye Ara Yediniz Bi Yazarmısın Güzelim :D Seviyorum Seni

DeletedUser63084

Ziyaretçi
Cok Ayip :D 35 Ciftlik Savmı Gözüne Battı Seko :D Kaç Köye Ara Yediniz Bi Yazarmısın Güzelim :D Seviyorum Seni

Ahmet 200 300 çiftlik ne ara 35 oldu ya o zaman yalan söylüyordun yada şimdi :) Demek istediğim olay Ara yemek değil o göbekten çıkartamazdınız bizi Ki Kudretten aldığın savlarla yaptığın şekli unutma la :D Neyse olay o değil de siz ne ara bu kadar bozuldunuz. Benim bildiğim bizle YEK silinince sizde bırakacaktınız :)

DeletedUser66877

Ziyaretçi

KUDRET

BROTHER

İlk 25 PTSden aldıkları 9 oyuncu var. Bence klanın adını BRO PTS yapsınlar

DeletedUser65502

Ziyaretçi
Ahmet 200 300 çiftlik ne ara 35 oldu ya o zaman yalan söylüyordun yada şimdi :) Demek istediğim olay Ara yemek değil o göbekten çıkartamazdınız bizi Ki Kudretten aldığın savlarla yaptığın şekli unutma la :D Neyse olay o değil de siz ne ara bu kadar bozuldunuz. Benim bildiğim bizle YEK silinince sizde bırakacaktınız :)

Evet bronun “biz zaten size bırakacağız wyi yek bitsin sileceğiz ama vurun bunları bize saldırıyorlar silecekler” tarzı mesajları hala kudret wp gruplarında ara ara paylaşılıp geçiliyor dalgası. Yek, emp gibi klanlara da önce süre verip sonra savaştık ve mertçe de savaştılar yok öyle dostluk yapalım şöyle olsun tarzı konuşmalar geçmediği için kimse bilenmedi o yüzden forumda da tartışmalar yaşanmadı. Lakin bu wde kudret harici bir klanın savaştığını ve kazandığını söylemek en kibar tabirle cahilliktir. barbar toplayıp savaştık köy aldık zanneden ve güçlü olduğunu düşünenler de umarım bahanelerle savaş ortasında kaçmazlar tek dileğim bu.

DeletedUser63084

Ziyaretçi
Evet bronun “biz zaten size bırakacağız wyi yek bitsin sileceğiz ama vurun bunları bize saldırıyorlar silecekler” tarzı mesajları hala kudret wp gruplarında ara ara paylaşılıp geçiliyor dalgası. Yek, emp gibi klanlara da önce süre verip sonra savaştık ve mertçe de savaştılar yok öyle dostluk yapalım şöyle olsun tarzı konuşmalar geçmediği için kimse bilenmedi o yüzden forumda da tartışmalar yaşanmadı. Lakin bu wde kudret harici bir klanın savaştığını ve kazandığını söylemek en kibar tabirle cahilliktir. barbar toplayıp savaştık köy aldık zanneden ve güçlü olduğunu düşünenler de umarım bahanelerle savaş ortasında kaçmazlar tek dileğim bu.

Kudret harici hiçbir klan savaştım demesin olayına katılmıyorum. kıta kapatmak için PTS 4 klan sildi. Bizim tek Hatamız YEK'le en başta konuştuğumuz şeyin arkasında durmaktı. 1v1'i zamanında bütün klanlara teklif ettim. YEK yamuk yapınca hiçbir klan kabul etmedi bunuda yalanlamaz muhtemelen kimse Alparslana da Ahmete de Şenol abiyede bunu söyledim fakat öyle yada böyle şuan worldde PTS yok. Ama dediğim gibi Aranız çok iyiydi şuan böyle sizi atışıyor görmek üzücü.

İlk 25 PTSden aldıkları 9 oyuncu var. Bence klanın adını BRO PTS yapsınlar

PTS şuan worldde yok devam etmek isteyen arkadaşlar BRO'da oynamayı tercih etti. BROTHERS oyuncusu w46 da o oyuncular :)

beykoz61

Ağır Atlı
Kudret harici hiçbir klan savaştım demesin olayına katılmıyorum. kıta kapatmak için PTS 4 klan sildi. Bizim tek Hatamız YEK'le en başta konuştuğumuz şeyin arkasında durmaktı. 1v1'i zamanında bütün klanlara teklif ettim. YEK yamuk yapınca hiçbir klan kabul etmedi bunuda yalanlamaz muhtemelen kimse Alparslana da Ahmete de Şenol abiyede bunu söyledim fakat öyle yada böyle şuan worldde PTS yok. Ama dediğim gibi Aranız çok iyiydi şuan böyle sizi atışıyor görmek üzücü.

PTS şuan worldde yok devam etmek isteyen arkadaşlar BRO'da oynamayı tercih etti. BROTHERS oyuncusu w46 da o oyuncular :)

Serkan açılın şizofren senmisin forum nickin niye değişik olm:)

DeletedUser63084

Ziyaretçi
Öyle gizliliği seviyoum canım :) benim sana bahşettiğim köyleri iyi kullan bak :D

DeletedUser66782

Ziyaretçi
En baştan anlatmak

Konu wp mesajlarına gelecekse benimde koleksiyonum var kardeş.
'' Dengesiz benim klanım vurmayın'' a kralını tanımam diyen Enes oyunu bıraktı da ortam sana kaldı sanırım.
Ergüven le oturduk çay içtik bi merhabam var onun için burda meze yapmam bunları ama sende abuk subuk konuşup ortalık bulandırma..
Siyah la diplomasi yapsak o kıtadan zor çıkardınız 3 klan vurdunuz adamlara emp yek Kudret öyle bitirdiniz çünkü papel den ders aldınız. Wp gruplarından konuşacaksak Ergüven den izin al da gel.
Savaş altı üstü yav öyle ya da böyle kaçarı yok.
Serkan kardeşim de beni zamanında asıyordu kesiyordu bak şimdi düzgün seviyeli bi tarza kavuşmuş bişey kaybetmiş mi hayır bence kazanmış

DeletedUser55582

Ziyaretçi
Burda konusan 2 arkadasa soruyorum kac ay hesaplarinizin basinizda yoktunuz o hesaplar bu haritada nasil kaldi acaba?

DeletedUser63084

Ziyaretçi
En baştan anlatmak

Konu wp mesajlarına gelecekse benimde koleksiyonum var kardeş.
'' Dengesiz benim klanım vurmayın'' a kralını tanımam diyen Enes oyunu bıraktı da ortam sana kaldı sanırım.
Ergüven le oturduk çay içtik bi merhabam var onun için burda meze yapmam bunları ama sende abuk subuk konuşup ortalık bulandırma..
Siyah la diplomasi yapsak o kıtadan zor çıkardınız 3 klan vurdunuz adamlara emp yek Kudret öyle bitirdiniz çünkü papel den ders aldınız. Wp gruplarından konuşacaksak Ergüven den izin al da gel.
Savaş altı üstü yav öyle ya da böyle kaçarı yok.
Serkan kardeşim de beni zamanında asıyordu kesiyordu bak şimdi düzgün seviyeli bi tarza kavuşmuş bişey kaybetmiş mi hayır bence kazanmış

Ben asmak kesmekten vazgeçmem :) Astımm astım kestimmi kestim sonuçta en sonunda kaybettim :D Ağlamanın manası yok. 2v1 attık yenildik. Daha pasiftik siz daha aktiftiniz. Bazı güvendiğim adamlar bıraktı savaş esnasında vs. vs. Bahane bulmaya gelirse bahane çok D: ama gere yok Yenildik gittik :)