Buralar karışacak vaziyet alın :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Bu konuda gerekli açıklamanın yapılmasını beklesek daha iyi olur :)

JrFly

Dük
bu konuda açıklama yapılmasını bekleyelim sancak nwo belki nirvanaya savaş açarlar :D keşke açsalar yav daha çabuk toplarlar da kurtuluruz şu dünyadan :D

W A R D A D D Y

Baltacı
Nirvana-sancak-nwo vs tricks-cedcal savaşı olacak o zaman yanlış takip etmediysem

Ortalarda görünmeyen adam klanı nasıl bir hamle yapacak acaba ya kuzeyde ya güneyde dengeleri değiştirecek konuma geldi adam bu kutuplaşmalar sonrası

DeletedUser68249

Ziyaretçi
Cedcal ı de ikiye bölebilirler derim bombayı bırakırım : )

DeletedUser68297

Ziyaretçi
hayır başka yere kaçtım barbar topluyorum, sinser oyundan az önce mesaj attı kesin bana op yapacak yine silineceğim ya:DD

Yazdıklarına inanamadığım için attım. Ama bir daha olmaz. Arkadaş listemde ekli ol, zor zamanında mesaj at. Sonra gel nankörlük et. Zaten buradaki bir çok insanla anlaşamadığımız nokta bu duruma göre mevzuya göre adam kesilenlerden değilim ben. Ya hep ya hiç. Anlatabildim mi.

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Yazdıklarına inanamadığım için attım. Ama bir daha olmaz. Arkadaş listemde ekli ol, zor zamanında mesaj at. Sonra gel nankörlük et. Zaten buradaki bir çok insanla anlaşamadığımız nokta bu duruma göre mevzuya göre adam kesilenlerden değilim ben. Ya hep ya hiç. Anlatabildim mi.
Sen rahat ol caktırma haktanı tek gecede toplayacagım. :rolleyes: