Muhabbet Köşesi

**nOrm**

Mızrakçı
Adamlar olayın varlığından haberleri yok ya :D

yabancı serverda yazdık bu durumu, adamlar diyor ki klan değişince ödüller de kaybolur :D bizimkiler hatayı düzeltmek yerine ceza veriyorlar :D

valla yazık bu tr serverına :D iş bilmezlerin eline düşmüşüz :D

Adamlar olayın varlığından haberleri yok ya :D

yabancı serverda yazdık bu durumu, adamlar diyor ki klan değişince ödüller de kaybolur :D bizimkiler hatayı düzeltmek yerine ceza veriyorlar :D

valla yazık bu tr serverına :D iş bilmezlerin eline düşmüşüz :D

Mali olayı nasıl düzeltsin adamlar roll back mi atıcak hesaplara onun dısında cok ince hesaplama yapması lazım adamın etkinlikten kaç altın para basıldı bunlar ile kaç köy alındı o köyleri geri mi alıcak hesaplardan nasıl yapıcak doğal olarak banlıyor direk :D

**nOrm**

Mızrakçı
Valla güzel oyun oldu, elinize sağlık.

Mayıs rekabetin olduğu serverlarda kılıcın keskin tarafını kullandı yine :D

DeletedUser384

Ziyaretçi
iş bilmediklerinden değil kuralları uygulayan onlar onları denetleyen yok ona göre takılıyorlar.
almanyada adama fuck nicinden ceza veriliyorsa kcuf nikini açmaz. bizde adam Ratarekis diye hesap açmış farkedip global ceza verilmesi gereken bu onada bakmıyorlar, etkinliklerin hatalarınada bakmıyorlar. birileri buluyor bulduğu için ceza alıyor o şekilde olduğunun farkında olmayanda ceza alıyor 14000 misin altınını basanda ceza alıyor 14 mis altını basanda. ya yanlış anlayın da seri katille bir cinayete karışan adamı kıyaslayıp ikisinede idam verilirmi bu nasıl bir adalet sistemi.

DeletedUser67786

Ziyaretçi
ooo siz daha yeni durumdan haberiniz yok heralde :)

Artık Markette Ham ile Kastığınız Premiumları Başkasına Aktaramayacaksınız
Yeni Worldde Başlayacak bu özellik
artık multiden başka hesaptan ya da kendi hesabından başkasına pre atamayacaksın marketten kazandığın pre ile

DeletedUser67786

Ziyaretçi
iş bilmediklerinden değil kuralları uygulayan onlar onları denetleyen yok ona göre takılıyorlar.
almanyada adama fuck nicinden ceza veriliyorsa kcuf nikini açmaz. bizde adam Ratarekis diye hesap açmış farkedip global ceza verilmesi gereken bu onada bakmıyorlar, etkinliklerin hatalarınada bakmıyorlar. birileri buluyor bulduğu için ceza alıyor o şekilde olduğunun farkında olmayanda ceza alıyor 14000 misin altınını basanda ceza alıyor 14 mis altını basanda. ya yanlış anlayın da seri katille bir cinayete karışan adamı kıyaslayıp ikisinede idam verilirmi bu nasıl bir adalet sistemi.

yok kurallar açık ve net belli
adam tek tek uğraşamam diyor komple cezalandırıyor
türkiyedeki adalet sistemi ile aynı

DeletedUser67236

Ziyaretçi
askerde de böyleydi duşa büyüğünü yapmış bir kardeşimiz komple tabur ceza aldı :dddd unutamadığım bir replik

Komutan : Serhat ne var burda
Serhat : Bok var komutanım
Komutan : Çarşılar iptal... :dd

Luciferr

Dük
Oyunun kurallarında etkınlık acıgından faydalanmak suctur die bi ibare göremedım ben.Kendi yapmış oldukları yanlışı biz ayküsü yüksek oyunculara ceze kesiyorlar :)

Yapmayın gözünüzü seveyim, herhangi bir oyunda etkinlik veya oyunun kendi işleviyle alakalı bir açıktan faydanlanmak zaten her yerde ban sebebidir. Sıvamaya gerek var mı ya da ne bileyim toz pembe bakmayın şu oyuna.

Ayrıca gerçekten hiç mi düşünmediniz bunu yaparsam ban yerim diyr ? İlla ki bir gerzek yakayı ele verecekti. Kaldı ki kendalın ss inden belli olduğu gibi vermiş :D

Bot kullanmaktan farksız değil bu durum

Bot programları bile oyun açıklarından dolayı yazılıp yapılıyor . Tamam her oyun gibi klanlar.org da da sistem açıkları var , aynı şekilde knightda da mevcut koxp kullanıyor diye gmler koxpu fixleyemiyor direk oyuncuları banlıyorlar

DeletedUser384

Ziyaretçi
Ayrıca gerçekten hiç mi düşünmediniz bunu yaparsam ban yerim diyr ? İlla ki bir gerzek yakayı ele verecekti. Kaldı ki kendalın ss inden belli olduğu gibi vermiş :D

düşündüm o yüzdende yüzlerce basmadım ama flama takılıydı zaten altın kasıyordum 5 gündür fazladan 20 mis birikmiştir belki ama öyle bir şey yaşandı ya kesin herkes bulaşmıştır deyip cezayı global yapıştırıyorlar. haktan haksızlıktan dem vurup haksızlığın en güzelini yapıyorlar. nasılsa artık oynamayacağım bu oyunu o yüzden uğraşmıyorum artık.

DeletedUser67786

Ziyaretçi
Bizim ulkede cozum yok ceza var halbuki bu olaya karisan hesaplarin son 48 saatte basilan altin paralarini ve misleri cekersin hesaptan problem cozulur
gel dostum gel :)
w104e gel
hesap var vereyim başla
yeni başladı dünya
eğlencesine takıl