Muhabbet Köşesi

DeletedUser63512

Ziyaretçi
:D Adam haklı daha hiç bir şey bitmedi :DQWERQRWQR

Ben soa ve nopa karşı savaştım. Onlarla oynamadım yani. Dünyadan silinmiş biri gelip burda diğer klanlarla dalga geçiyor. Birde hala bu foruma nasıl giriyorsun? Daha geçen yine birisinin anasına bacısına küfrettin forumda utanmadan hala yazıyorsun.

DeletedUser62396

Ziyaretçi
Ben soa ve nopa karşı savaştım. Onlarla oynamadım yani. Dünyadan silinmiş biri gelip burda diğer klanlarla dalga geçiyor. Birde hala bu foruma nasıl giriyorsun? Daha geçen yine birisinin anasına bacısına küfrettin forumda utanmadan hala yazıyorsun.

@Mayis buda kaşınıyor kanki bu hayla işin ciddiyetinin farkında değil..

DeletedUser58115

Ziyaretçi
siz rahat olun sayın yetkili. yedikleri naneyi, sanki marifetmiş gibi (bir tek biz akıl etmişiz, iq muz yüksek, gerisinin aklına gelmemiş vs.) savunan yüzsüz oyuncular olduğu sürece göğsünüz daha çok kabarır

Sen oradaki ironiyi hiç anlamamışsın :D

DeletedUser30057

Ziyaretçi
lZnADX.png
sen de mi yedin canım kankymm

DeletedUser62396

Ziyaretçi

RQWRQW:RQWR:QWR:Q:RQW:RWQ:R:QW:RQ:RQW:RQRQWRQWRQQQQQQQQQQQQQQRQwrqwrqwrqwrRQWRQW:RQWR:QWR:Q:RQW:RWQ:R:QW:RQ:RQW:RQRQWRQWRQQQQQQQQQQQQQQRQwrqwrqwrqwrRQWRQW:RQWR:QWR:Q:RQW:RWQ:R:QW:RQ:RQW:RQRQWRQWRQQQQQQQQQQQQQQRQwrqwrqwrqwrRQWRQW:RQWR:QWR:Q:RQW:RWQ:R:QW:RQ:RQW:RQRQWRQWRQQQQQQQQQQQQQQRQwrqwrqwrqwrRQWRQW:RQWR:QWR:Q:RQW:RWQ:R:QW:RQ:RQW:RQRQWRQWRQQQQQQQQQQQQQQRQwrqwrqwrqwrRQWRQW:RQWR:QWR:Q:RQW:RWQ:R:QW:RQ:RQW:RQRQWRQWRQQQQQQQQQQQQQQRQwrqwrqwrqwrRQWRQW:RQWR:QWR:Q:RQW:RWQ:R:QW:RQ:RQW:RQRQWRQWRQQQQQQQQQQQQQQRQwrqwrqwrqwr

sinem1906

Mızrakçı
Bu ceza kesinlikle gereksiz şekilde oyuncuların oyunla bağını kesmek demektir. Oyunda klan değişimi oldu diye ekstra gelen ödüllerden yararlanmak herkesin doğal hakkıdır. Normalce herkes klan değiştirebilir ve bilinçli ya da bilinçsiz ödül sahibi olabilir. Ve bunu da kullanmak herkesin hakkıdır. Altın para hammaddesinin eksiye düşmesi dışında diğer olan şeylerin bir hata olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta eksiye düşmediği şekilde kullanan birisi bunun bir hata olduğunu göremez. Çok yanlış olduğu düşünülüyorsa o altın paralarını geri alın, onun dışında verilen cezalar ceza vermek amacında olmaktan başka bir anlam ifade etmemektedir.