Muhabbet Köşesi

DeletedUser67142

Ziyaretçi
bundan bi ay önce yazdın ki biz bi ay sonra dünyayı kim kapatacak diye hesap yapacaz diye o geldi aklıma sjhshjshshjshjss

Canımız sağolsun dert edecek bir şey yok bile bile bastık zaten altınları :D farkındaysan kaybederken forumdan kaçanlardan değiliz 6 ayda almadığım zevk-i 1 hafta da aldım o yeter bana :D

DeletedUser384

Ziyaretçi
Beceremedikleri şeyi oyuncuya yıkma işinden başla bir şey değil oyunun açığı bize bildir diyor ya oyunun bir açığı olduğu nerede yazıyor etkinliğin neresinde bu ödüllerden sadece bir klandan faydalanabilirsin yazıyor ya da öyle bir açıklama nerede var ben tesadüfü bilmeden bile bu olaya karışmış olabilirim sen klan dışı destek olmayan bir dünyada kesin olarak bu işe denk gelirsin ki bilip bilmeden
kimse bunu düşünmüyor ki. sanki biz klanları oyunun başından beri zevk için geziyoruz. klan seviyeleri 2 bile olmuyordu destek için klan gezmekten. bu durumda bu olaya karışmamak işten değil ama mayıs bey uygun gördüklerine ceza uygun görmediklerine de oyuna devam kararı veriyor. çok başarılılar.

DeletedUser384

Ziyaretçi
14500 e global tamam eyvallah 2500lüler niye global biz daha az bastık aq.

Bilerek 2018 de bıraktım yılbaşında 2019 yapmak için.

oda bişeymi etkiler başlamadan 5 gün önce flama takmışım tüm köylerden maden çekip altın kasmışım son iki güne etkinliğin olayı denk gelince 20-25 mis haksız kazancım olmuş hooooppp global. hepsini tebrik etmek lazım.

YILAN SERDAR

Mızrakçı
pnrp70.jpg

Mayıs yağmuru:
Boy boy balıklar :)

aslankilic

Yasaklı
ben de klandaki pasifleri toplayacaktım valla ilaç gibi geldi ama şimdi nereler boş söyleyin de hızlı halledelim arkadaşlar :)