48 SAAT KURALI

• Konuyu başlatan DeletedUser61667
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Kaptanfe

Kılıç Ustası
Abeddonun hesap sil başlığı altinda yapacagi tek bi aciklama vardi HUCUM 14unde kami atti HUCUM oyuncu ayartti cart oldu curt oldu bu aciklama artik mazi oldu savas sonuna kadar guzel bi aciklama bulun botcu multici haricinde guzel bi aciklama bulun cunku onlar kullanildi telif hakki baskalarina ait

DeletedUser66459

Ziyaretçi
Amaan ben seni ne takıyorsam hata bende :D Hayde yallah cevap vermiyrım :D

DeletedUser63529

Ziyaretçi
1
Puhahahaha resmen komedi.
1.O yapılana vedat abi bizzat kızdı zaten çok saçma bir olaydı şahit oldum ve onun lafını bol bol yedi o arkadaş.
2.Klandan oyuncu ayartılma yok burakaan benim ekibimden arkadaşım ve gerçekten de hesap el değiştirdi şu an hesabın kimde olduğunu sorsan herkes söyler ve neden hücumda olduğunu anlarsın :)
Son olarak da bu zamana kadar burakaandan rahatsız değildin de şimdi TSK'nın köyleri toplanmaya başlayınca mı rahatsız oldun dejavuya geçiriyorsun :)
Geceden beri uyumuyorum ama bu lafların çok güldürdü beni neşem yerime geldi açıldım sayende.
Bu kadar saçma bahanelere sığınma cidden ya
1- hucum oyuncusu değilsin , muattap hiç değilsin ,
Puhahahaha resmen komedi.
1.O yapılana vedat abi bizzat kızdı zaten çok saçma bir olaydı şahit oldum ve onun lafını bol bol yedi o arkadaş.
2.Klandan oyuncu ayartılma yok burakaan benim ekibimden arkadaşım ve gerçekten de hesap el değiştirdi şu an hesabın kimde olduğunu sorsan herkes söyler ve neden hücumda olduğunu anlarsın :)
Son olarak da bu zamana kadar burakaandan rahatsız değildin de şimdi TSK'nın köyleri toplanmaya başlayınca mı rahatsız oldun dejavuya geçiriyorsun :)
Geceden beri uyumuyorum ama bu lafların çok güldürdü beni neşem yerime geldi açıldım sayende.
Bu kadar saçma bahanelere sığınma cidden ya
hahahaha ulan ne güldüm :DD ,
Seni bi sustarayım bi aradan çekil sen suri .

1- Sen bir sığınmacısın burda birde klancılık oynama , Koynuna girmediğiniz klan kaldı mı shelby ekibi olarak ?
- İlk cesetle birliklikte cinle hucumla savaşıyordunuz ,
-Sonra ceset silince 30-35 kişi cine geçmek istediniz , alınmadınız
-sonra ne oldunuz ya takip bile edemedim dejavu olmuştunuz dimi doğru .
-dejavu-hucum savaşı olunca biraz zora geldiniz heralde sonra birden hucum oldunuz

hadi bakalım konuşma hakkın bitmiştir senin .
Not : O tsk dediğin adam da 3-4 kişi shelbyle tek savaşıp o kadar köyünüzü aldı , sizin gibi düşmandan 1 köy alamayıp,oynayan arkadaşlarını ,klan üyelerini toplayıp büyük hesaplarla oyunculuk taslamadı , dejavu hucum olmadan önce kaç köyünüzü almış bir bak istersen :)).

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Abeddonun hesap sil başlığı altinda yapacagi tek bi aciklama vardi HUCUM 14unde kami atti HUCUM oyuncu ayartti cart oldu curt oldu bu aciklama artik mazi oldu savas sonuna kadar guzel bi aciklama bulun botcu multici haricinde guzel bi aciklama bulun cunku onlar kullanildi telif hakki baskalarina ait

Şunu arşivliyim de tersi olursa senle dalga geçicem :D herkes normal de senin yorumlar tam dalga geçmelik :p

DeletedUser66459

Ziyaretçi
Al işte bir tane daha boş adam geldi. Tsk bana saldırırken aynı anda hücum da saldırıyordu ve ben içimde pasiflerle ne kadar direnecektim worldde kalan en büyük 2 klana ? Şimdi doğru tercihi yaptım ve bak bakalım bu sabah shelby ekibi tskdan gayet legal bir şekilde kaç köy almış. Ben kavga çıkmasın diye uğraşıyorum ama sizin işiniz gücünüz laf sokmak. Yok muhattap değilsin yok sığınmacısın bla blaa çekemeyen anten taksın. Cin klanı seni kabul etmedi diyorsun ama daha GEÇEN HAFTA bak altınız çizecem bunun GEÇEN HAFTA benim cin klanına davet edildiğimi bilmiyorsun. Alayınız tırı vırısınız bu savaşı illa kavga ederek sürdürmek istiyorsunuz. Ne yapıyorsanız yapın
1

1- hucum oyuncusu değilsin , muattap hiç değilsin ,

hahahaha ulan ne güldüm :DD ,
Seni bi sustarayım bi aradan çekil sen suri .

1- Sen bir sığınmacısın burda birde klancılık oynama , Koynuna girmediğiniz klan kaldı mı shelby ekibi olarak ?
- İlk cesetle birliklikte cinle hucumla savaşıyordunuz ,
-Sonra ceset silince 30-35 kişi cine geçmek istediniz , alınmadınız
-sonra ne oldunuz ya takip bile edemedim dejavu olmuştunuz dimi doğru .
-dejavu-hucum savaşı olunca biraz zora geldiniz heralde sonra birden hucum oldunuz

hadi bakalım konuşma hakkın bitmiştir senin .
Not : O tsk dediğin adam da 3-4 kişi shelbyle tek savaşıp o kadar köyünüzü aldı , sizin gibi düşmandan 1 köy alamayıp,oynayan arkadaşlarını ,klan üyelerini toplayıp büyük hesaplarla oyunculuk taslamadı , dejavu hucum olmadan önce kaç köyünüzü almış bir bak istersen :)).

DeletedUser64780

Ziyaretçi
Yahu anlasilan hücumun yaptiği yanlislar var deyip deyip cin dejavu yanlislar yapacak e buyrun o zaman birlesin vurun hucumu herif gibi dik durun omurgali durun...

Hayir madem haklisiniz gidin hakkinizi arayin neden yanlis olduğunu bildiginiz biseyi yapiyorsunuz.??

DeletedUser66459

Ziyaretçi
Yahu anlasilan hücumun yaptiği yanlislar var deyip deyip cin dejavu yanlislar yapacak e buyrun o zaman birlesin vurun hucumu herif gibi dik durun omurgali durun...

Hayir madem haklisiniz gidin hakkinizi arayin neden yanlis olduğunu bildiginiz biseyi yapiyorsunuz.??
Kimsin necisin hiç bilmiyorum ama sabahtan beri anlatmak istediğim bu işte eline sağlık

Kohlidi

Milis
Ben tartışmalardan uzak 1-2 kelam edeceğim;

Bir yanlış olmuştur 1 kami girmiştir, saldırı 17sinde giriyor diye sorun olacağını düşünmemiştim.ben pek foruma yazan biri değilim az çok bazı arkadaşlar beni tanır bu oyunda,bu oyun için hiçbir zaman kem küm etmedim,hep dürüst bir şekilde oynamışımdır.

35 yaşındayım heleki oyun için ego kasıcak değilim. hata vardır,varsada özür dilemesinide bilirim sonrasında takdir sizindir.

Vedat başkan ne ceza verirse razıyım hesap silerim hemen, toplicaz desin toplatayım,kimsenin sözünü ezdirmem

Herkese iyi oyunlar

DeletedUser46439

Ziyaretçi
Hatayı yapan abimiz kabullenmiş. Yönetim kabullenmiyor. Bu yazısından dolayı kendini tebrik ediyorum ben cin oyuncusu olarak bu arkadaş hesap silmesede bu konuşmasından sonra diyecek sözüm yok...

İşte bütün söylenmesi gereken buydu... Hucumdan bir kişi çıkıp bunu söylemedi...

Açık olalım net olalım istenilen bu...

Brskr-RTV

Hafif Atlı
Yahu herşey konuşulur tartisilir oyun bu deriz o deriz su deriz de şu kaptanfe nin hala burada yazı yazacak yüzü bulmasina sasiriyorum. Yahu dünya başı senin o laflarini bu klan aponun Buğra abinin hatrina sineye cekti yoksa bu savaş ilk haftadan başlardı, insanda biraz utanma edep olur ya

Kaptanfe

Kılıç Ustası
Yahu herşey konuşulur tartisilir oyun bu deriz o deriz su deriz de şu kaptanfe nin hala burada yazı yazacak yüzü bulmasina sasiriyorum. Yahu dünya başı senin o laflarini bu klan aponun Buğra abinin hatrina sineye cekti yoksa bu savaş ilk haftadan başlardı, insanda biraz utanma edep olur ya

Su vatandasa soyleyin az biraz otede oynasin

Richie Rich

Okçu
indir (4).png
Madem bundan sonra Cin'in yetişemeyeceği yerde Dejavu devreye girecek :D Dejavuyu da ekleyin savaşa istatistik kasalım :D

rtroxx

Kılıç Ustası
Usb bellekten çalın şu şarkıları artık; kaset bozuk aynı şeyleri tekrarlıyo

**aNoLifeq**

Yasaklı
Forumdan gördüklerim kadarıyla Cin klanları en ufak bir şey de normal bir şekilde dile getirilip halledilmesi gerekenleri normal bir dil yerine her seferinde tehditvari mesajları ile Hücum klanını kışkırtmaya çalışıyor. Hayır her seferinde ezeli dostunuz olan Hücum klanına bu kadar basit bir şekilde giydirmenize hiç anlam veremedim. Tek başınıza savaş yapamayacaksanız eğer Hücum klanından rica edin Dejavuyu yanınıza alın ama bu şekilde hiç hoş değil. Hani her seferinde korktunuz mu, korkaklar dediğiniz Hücum klanından bahsediyorum.

Karşılıklı olarak ihlaller olabilir, hatalar olabilir bunların hepsi halledilir. Ama siz halletmek için değil kızıştırmak için yazıyorsunuz. Buradan anlaşılan net bir şey var Dejavuyu bu savaşta kullanacağınız.

İki tarafa da başarılar, gönlüm Hücum dan yana..

Durum
Konu yanıtlara kapalı.