eX vs Tehlike - Anka

• Konuyu başlatan DeletedUser65229
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser51765

Ziyaretçi
Gerçekten 20 hesapla oynadığımı düşünüyorsan daha fazla ciddiye alamıcam :D Kanıtlayabilirmiyim ? kanıtlayamam ama kanıtlama zorunluluğuda hiç ama hiç hissetmiyorum tek istediğim yenilirseniz bu tarz bayatlamış bahanelerle gelmemeniz tebrik edip gitmeniz sadece yenilirsek ben bunu yaparım çünkü.
Yaşın kaç bilmiyorum ama bu yazım-konuşma tarzın sende büyük sıkıntılar olduğunu gösteriyor haberin olsun :)

DeletedUser65283

Ziyaretçi
Çok konusup canimi sikmaya basladiniz susunda oyununuzu oynayin artik da insanliktan cikaricaksiniz adami

DeletedUser67275

Ziyaretçi
Öm*r geçmişinde tek worldde bile biyere gelememiş birine niye cevap vermekle uğraşıyon 47 worlddür pre kasıyor sanırım :D İlerde sınırımız olursa savaş açarız olur biter :)

Hahahahah 45 i kapatıyoruz sen geçmişten ne anlarsın 3 yıllık oyuncu sonuçta :D :D

DeletedUser67275

Ziyaretçi
Sen nickini yaz ben sordururum bizim çocuklara :d varsan bile kimin hesabına konmussundur :d ybaydicik

Hahahah kendi hesabım aslan parçası Nmeh14 git sordur bakayım senin çocuklara :D :D Hadi bakalım sen söyle bakalım şimdi hangi dünyada hesap siliyorsun ? w43 - w47 den sonra bence w49 ideal :D :D :D

MTK 136

Casus
Hahahah kendi hesabım aslan parçası Nmeh14 git sordur bakayım senin çocuklara :D :D Hadi bakalım sen söyle bakalım şimdi hangi dünyada hesap siliyorsun ? w43 - w47 den sonra bence w49 ideal :D :D :D
ahahahaha biliyodum profil resimlerinden :D ciddi kalamıyorum bıraksana olm peşimi tamam toplatıldın bikere armut gibi üzülme bukadar yoluna devam et :D

DeletedUser67275

Ziyaretçi
ahahahaha biliyodum profil resimlerinden :D ciddi kalamıyorum bıraksana olm peşimi tamam toplatıldın bikere armut gibi üzülme bukadar yoluna devam et :D

sen hani lockta başladın :) ardından locku satıp udw ye aldırsana beni yalvaran değil misin hani :) :D 3 yıllık ağlak oyuncu seni :) Hatta kıtada tek udw li oyuncu olmama rağmen 3 hafta da maviye boyamıştım oraları hatırladın dimi beni :)

DeletedUser63512

Ziyaretçi

Sen yağma atmayı bilmezken biz dünya kapatıyorduk. Yalan söylemeyi bırak artık alçaldıkça alçalıyorsun yusuf. Daha gçenlerde w33 den beri oyanmıyorum yalanını soyluyordun herkese. W45 konusunu da merak etme Anıla yazar sorarım wp den bu çocuk neyin nesi diye.

DeletedUser63512

Ziyaretçi
sen hani lockta başladın :) ardından locku satıp udw ye aldırsana beni yalvaran değil misin hani :) :D 3 yıllık ağlak oyuncu seni :) Hatta kıtada tek udw li oyuncu olmama rağmen 3 hafta da maviye boyamıştım oraları hatırladın dimi beni :)

Ekibini alıp c10 gelir misin? Bi görelim boyunun ölçüsünü.

DeletedUser67275

Ziyaretçi
Ekibini alıp c10 gelir misin? Bi görelim boyunun ölçüsünü.

:D :D :D hahahha w48 deyim :) Nickini dahil söyleyemeyen biri için fazla cesursun klanda üyesindir sen klanına yazık zorlama beni :) Açığa çıkmasam w33 ten beri oynamıyordum ama açığa çıktım :)

DeletedUser63512

Ziyaretçi
:D :D :D hahahha w48 deyim :) Nickini dahil söyleyemeyen biri için fazla cesursun klanda üyesindir sen klanına yazık zorlama beni :) Açığa çıkmasam w33 ten beri oynamıyordum ama açığa çıktım :)

Nick Profilim de yazıyor bakabilirsin. W33 ten beri oynamiyor w37 de w45 de w47 de simdi de w48 her dunya silinmekten sıkılmadın mı? Bak c10 gel dedim ordan klanına yazık diyip bahanelerin ardına saklanma.

DeletedUser67275

Ziyaretçi
Nick Profilim de yazıyor bakabilirsin. W33 ten beri oynamiyor w37 de w45 de w47 de simdi de w48 her dunya silinmekten sıkılmadın mı?

W45 i kapıyorum :) W43 te senin abilerini sildim sorsan hatırlamazlar :D :) W37 de hesap sil :) W33 te yoğunluktan hesabı devrettim W47 de premium kastığımı silmekten bahsediyorsan sen gerçekten gerçek bir SOACISIN.. hayal gücü kuvvetli bir soacı genellikle 4 dünyada bir hesap sil yaparlar 3 dünya premium kasarlar illegal yollardan premium alırlar :) Daha da sayayım mı koç ?

DeletedUser67275

Ziyaretçi
Ama sanada hak veriyorum sen git w38, w39, w40, w41, w42'de premium kas sonra w43 e gir tüm premiumları harca, sonra hesap sil.. Yine aynı senaryo w44, w45, w46'da premium kas gir w47 ye hesap sil yazık :(

Durum
Konu yanıtlara kapalı.