Sinerji , Respawn vs Nop

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Şu foruma bir insan giriyor yok operasyonda şöyle geldim yok 10 dkmı aldı yok şu kadar köy tuttuk yok ordu yakalattınız diye ego kasıyor arkadaşım sen iyisin onlar kötü gelip burda kendi çapında gövde gösterisi yapma erhan bitti siz başladınız arkadaş yapmayın şunu
Boş yapma.
Burada küfür ediyorlar birşey yok şunu şöyle yaptik birşey yok 2 laf söyleyince zoruna mı gitti
Hadi şimdi oyununa bak.

Fazla sızlanma erhan gibileri sizin yoldaşınız zaten

Zoruna gitmiş belli hadi cnm bnm ;)

DeletedUser61104

Ziyaretçi
ya hep diyorum yasin abiyi şu dünyaya dahil etmeyin pişman olursunuz,şimdi onlar düşünsün

DeletedUser66549

Ziyaretçi
Boş yapma.
Burada küfür ediyorlar birşey yok şunu şöyle yaptik birşey yok 2 laf söyleyince zoruna mı gitti
Hadi şimdi oyununa bak.

Fazla sızlanma erhan gibileri sizin yoldaşınız zaten

Zoruna gitmiş belli hadi cnm bnm ;)

Seni tanımam etmem alıp veremediğim de yok onların küfür etmesi sana burda ego kastırma hakkı karşıyı küçük görme hakkı vermez benim zoruma gidecek birşey yok düşmanın olan klanda da oynamıyorım onları da tanımam 24te şizofrende oynarken kendalla rakiptik sadece budur kendalla olan veya diger klanlarla ilişkim gelip burda ego kasarsan bende sana eleştirimi yaparım erhanda benim yoldaşım olamaz senin yakın arkadaşındı beraber takılıyordunuz

DeletedUser61104

Ziyaretçi
bence bu sisteme ait bi worldde pek istatistik konuşulmaz,bi taraf geliyor yeni klan kuruluyor alıyor veriyor ,öteki gidiyor alıyor veriyor genelde elde kalan gözle görülür köyler,sen aldım ben aldım mantıksız,en iyisi oyunu haritadan takip etmek ben öyle yapıyorum :)

DeletedUser59311

Ziyaretçi

Seni tanımam etmem alıp veremediğim de yok onların küfür etmesi sana burda ego kastırma hakkı karşıyı küçük görme hakkı vermez benim zoruma gidecek birşey yok düşmanın olan klanda da oynamıyorım onları da tanımam 24te şizofrende oynarken kendalla rakiptik sadece budur kendalla olan veya diger klanlarla ilişkim gelip burda ego kasarsan bende sana eleştirimi yaparım erhanda benim yoldaşım olamaz senin yakın arkadaşındı beraber takılıyordunuz

Bak beni tanıyormuşun ve sen soa dasin gelip burada yazıp çiziyorsun sen kendalla bi dünyada rakip olmussun ben çok dunyada rakip oldum.
Erhan benim arkadaşımdı doğru söylüyorsun benm kuklam olurdu ancak bunu herkes biliyor arkadaşım olsaydı eğer onu w34 vs yerlerden toplamazdık. Sende olaya dahil olmadığın yerlerden cikmazsaydin demezdim yazmazdım herneyse sen işine bak kardeşim seni bağlamaz istediğimi yazarim buraya seni veya kimseyi ırgalamaz bnm ne düşündüğümü veya ne yazdığımı
O.iliskide olduğun klanlar bni ilgilendirmez bni ilgilendiren bnm klanın bnm ilanındaki adama her türlü küfür hakaret edeckler kucuk gorecklrr bn burada birsey diyince abartsiz rapor atinca neden zoruna gitti anlayamadim

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Neyse sen iyisin kardeşim :)
Sende kingsin senin adının geçtiği yerde yazarsan bna yaz geçmiyorsa birşey yazma klanımdaki adama küfür etsinler sesiniz çıkmasın hatta senin klanın için bile hakaret edilsin sen burada bnm raporumu yargıla dönüp geçmişi oku yargıla hadi eyv

DeletedUser66549

Ziyaretçi
Benim olduğum klanıma veyahut klandaki birine hakaret ettikleri için savaş ilanı verildi zaten bunu yapanı kendi klanındakiler bile tasvip etmiyorken burda ego kasmanı söyledim sana hakaret etmedim sadece düşüncemi bildirdim soa da oynuyorum düşmanım değiller sadece bu dünya da rakibimler diğer dünyada oynadığım arkadaşlarımla şuan rakibim ama gelip burda ego kasmıyorum yarın diğer dünya da belki beraber oynarız en azından klanlar küçük platform herkes birbirini tanıyor ne demişler manavcı bağırır da sarraf bağırmaz hurdacı bağırır da antikacı bağırmaz bırak iyiysen rakibin övsün seni sen kendi kendini ilah etme buralarda :p

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Benim olduğum klanıma veyahut klandaki birine hakaret ettikleri için savaş ilanı verildi zaten bunu yapanı kendi klanındakiler bile tasvip etmiyorken burda ego kasmanı söyledim sana hakaret etmedim sadece düşüncemi bildirdim
Ego kasacı olsam önceden gelirdim kasardım buraya o kadar beleş kesim yaptim ordu yakaladım ve msjlari atardm gördüm ki bize giydiriyorlar bnde 3 5 birseyler yazayim birseyler atayim onlarin egosu yeter cunku egoluk durumu. Yok .
Adam 1233488488 dünya kapattım die ego atıyor bunlari yapacak olsam bnde yapardım neyse gerekli msj gereken yere gitti kardes sana dağıldı o msj alan aldı sen fazla kurcalama buraları

DeletedUser66676

Ziyaretçi

dedi naber dedim iyidir dedi eee dedi dedim nee dedim iyidir dedim ne dedin dedi ne dedi kim dedim dedi kim ne dedi dedi

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Kardeş bnm safım belli ya ben rakip olduğumda oynamıyorum artık bi klan yada 2 klanda saf tutuyorum bi world soa da bi w sinerji bi w aztek bi w proda oynamam o zaman sen savaşmaya değil farmville oynamaya gelmişsin.
Nop nop olmasa hucüm 2 klan bak .
Neyse ne bn kime ne anlatıyorum sen takıl burada ne istiyorsan yaz sıkıntı yok

MTK 136

Casus
Kim kime hakaret etmis prodan biri soa ya etti onu biliyoz karsiliginda savas cikdi zaten baska kim kime sovmus

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Kardeş bnm safım belli ya ben rakip olduğumda oynamıyorum artık bi klan yada 2 klanda saf tutuyorum bi world soa da bi w sinerji bi w aztek bi w proda oynamam o zaman sen savaşmaya değil farmville oynamaya gelmişsin.
Nop nop olmasa hucüm 2 klan bak .
Neyse ne bn kime ne anlatıyorum sen takıl burada ne istiyorsan yaz sıkıntı yok

DeletedUser59311

Ziyaretçi
@Pro M@Sk yazdığını okumamışın tam olarak bi oku ve ilanından gelip bize vaaz dersi veriolar:)