Sinerji , Respawn vs Nop

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Keşke herkes böyle davransa soada biri küfür edince hepsi ediyor dün gece WhatsApp grubundan bizzat şahit oldum

Olm arkadaşlık dayanışma öyle olur benim bildiğim.Burda mesela oğuz'a sövsem gökhan gelir beni 5 metre havaya atar.Keza gökhan'a sövsem oğuz beni kaldırmaya çalışırken belini incitir gene gökhan havaya fırlatır.Ben haklıymışım onlar haklışmış bakmazlar bile.Ama burada respawn klanı da sıkılmış artık pro mask'dan ki konuda da hiç mi hiç haklılık payı yok.Hani biraz haklı olsa respawn'dan da arkadaşlar gelir sahip çıkarlar ama hiç haklı değil.
Ayrıca kardeşim soa öyle ''Önemli olan karakter oyun değil'' diyip,oyun için 1001 türlü karaktersizliği yapan karakterli insanlardan oluşan bi topluluk değil.Onlar için önemli oyundan zevk alabilmek bu, küfür ile olur bilmem ne ile olur pek takılmıyolar.

DeletedUser66676

Ziyaretçi
valla bilen biliyor beni
kötü biliyorsan kötü bil bişey diyemem
iyi biliyorsan da iyi bil yine bişey diyemem.

ben kimseye hakareti yakıştırmam
soadakilerde bilir az çok görmüşlerse konuşmalarımda
yaptığı birşey varsa şikayet edebilirsin cezasını yer
burda bende hakaret etsem şikayet edin

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Olm arkadaşlık dayanışma öyle olur benim bildiğim.Burda mesela oğuz'a sövsem gökhan gelir beni 5 metre havaya atar.Keza gökhan'a sövsem oğuz beni kaldırmaya çalışırken belini incitir gene gökhan havaya fırlatır.Ben haklıymışım onlar haklışmış bakmazlar bile.Ama burada respawn klanı da sıkılmış artık pro mask'dan ki konuda da hiç mi hiç haklılık payı yok.Hani biraz haklı olsa respawn'dan da arkadaşlar gelir sahip çıkarlar ama hiç haklı değil.
Ayrıca kardeşim soa öyle ''Önemli olan karakter oyun değil'' diyip,oyun için 1001 türlü karaktersizliği yapan karakterli insanlardan oluşan bi topluluk değil.Onlar için önemli oyundan zevk alabilmek bu, küfür ile olur bilmem ne ile olur pek takılmıyolar.

haklı ya da haksız beni ilgilendirmez
yazdığı yazıyı tasvip etmiyorum
sevdiğim saydığım biri kendisi
kendisinin durumunu biliyorum. bazı insanların huyu değişmez. ben bu huyunu da severim ama bunu hakarete taşıyacak boyuta gelmesini tasvip etmedim etmem de.

bu da senin görüşün saygı duyarım.

Respawnda Herkes Birbirini Sevmek Zorunda Değildir. Ama Saygı Duymak Zorundadır.

**BayRam**

Ağır Atlı
Geçmiş olsun arkadaşlar.Ben kendala muhabbet etmeye başlamadan ve bitirdikten sonra her daim sövüyorum.Çünki stresimi alıyor kendisi,günlük dozumu almadım daha tabii.

UNCHARTED

Dük

Hocam kusura bakma arkadaşlık dediğin diğerinin yanlışlarını örtmektir bazı zamanlarda

Soa zamanında isyanı sattığı zaman bizimkilerde küfür ediyordu ama annelerine küfür ettiklerinde bizden bazı kişiler etmeyin diyordu anneyi bacıyı karıştırmayın diyordu en öncede ben hiç birinin ailesine küfür etmedim etmem edeninde kaç yıllık arkadaşım olursa olsun karşısında dururum

Dün gece o kadar küfür ettiniz yine ailenize annenize tek bir laf etmedim yine olsa yine etmem ama burada gelip terbiyeli davranmaya çalışıp özelden yapmadığınız kalmıyor 2 yüzlü olmayın be

DeletedUser67243

Ziyaretçi
Tamam artık me*t uzatmayalım konuyu. Bugün @Pro Rambo en ufak bir konuda (hakaret olmayan) beni uyardı dinledim. Karşı taraf ne kadar haketse de artık biz oyunumuza bakalım. Zaten bizi tanıyan adamlar bunun neden olduğunu neden böyle bir çoğunluk çıkıp bunlara vurduğunu biliyor.

Ki buraya soa yönetimden biri gelip Zaten biz toplucaktık onları demelerinden sonra Yok bu adamlar hainlik yaptı felan kimse birşey demesin demeye hakkınız yok.

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Yav siz bu arkadaşı niye kaale alıyorsunuz gerçekten oyunla ve olayla bir alakası yok :D:D:D Kimsenin kimseyi dışladığı yok sallayıp durmayın:D

Hee bende onu diyorum.Arada bi işden güçten 1-2 aylık boşluğumuz oluyo geliyoz frenzy misali yağma,kesim keyfimize bakıp gidiyoruz.Ama siz 2 nizle 1 classic oynamak isterim şöyle dip dibe.

DeletedUser67274

Ziyaretçi
Nopcular tutuşmuştur şimdi tir tir titriyorlardır gariplerim.. Pardon NOP büyük yazılıyordu :D :D :D :D