Sinerji , Respawn vs Nop

Evet 2 günlük karşılıklı vuruşmanın ardından

Biz 20 köyden 5 köy elimizde tuttuk

Nop klanları ise 150-200 arası tam emin değilim belki daha farklıdır bu sayı sonuç olarak 4 köy elinde tutmuştur . 200-250 e yakın kami patladı nop tarafından

İstatistikler yeni klan kurmak zorunda kaldığımız icin bölünmüştür

Savas devam etmektedir herkese kolay gelsin

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Kendal savaşa sonradan dahil ettiğiniz rm op u niye köyler düşmeden once koymadınız da bizlere mis arkasi yaptığınızda dahil ettiniz ıyi bak haritaya knka:)ve savunmaların ve saldırılarınız dışarda yakalandı bunlari atlama kendal:)

DeletedUser51219

Ziyaretçi
Kendal savaşa sonradan dahil ettiğiniz rm op u niye köyler düşmeden once koymadınız da bizlere mis arkasi yaptığınızda dahil ettiniz ıyi bak haritaya knka:)ve savunmaların ve saldırılarınız dışarda yakalandı bunlari atlama kendal:)

adam savas ıstatıstıgını vermemıs elınızde 4 5 koy tuttugunuzu soylemıs zaten sıkıntı nerde anlamadım
yoksa bugunku ıstatıstıkde senın dedıgın sekılde solersek 26 koy onde oluyoruz zaten bu da pek gercekcı degıl :)

Canım detaylara girmedim , sadece elde kalanları söyledim . Ve belirttim klan kurulduğu icin istatistik doğru değil diye

DeletedUser59311

Ziyaretçi
adam savas ıstatıstıgını vermemıs elınızde 4 5 koy tuttugunuzu soylemıs zaten sıkıntı nerde anlamadım
yoksa bugunku ıstatıstıkde senın dedıgın sekılde solersek 26 koy onde oluyoruz zaten bu da pek gercekcı degıl :)
Siz operasyon yerken operasyon mu yaptınız ben niye duymadim:)
Tabi savaşa sokmadiginiz klanlar koy kaybedip mis atında mi soktunuz :)
Nerede aldığınız köyler ya:)kör olduk.herhlde:)

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Canım detaylara girmedim , sadece elde kalanları söyledim . Ve belirttim klan kurulduğu icin istatistik doğru değil diye
O istatistik bizim op girmeden savaşa dahil etseydiniz ortada olurdu operasyon bittikten sonra değil.
Dikkat iş back 26 tane aldığınız köyleri söyler misin operasyon yapmadan;)
Respawn sinerji operasyon yaptı 2 kere adamlar aldı verdi siz operasyon yapmadan 26 koy nasil aldınız:)he operasyonda düşen köyleri savaşa dahil etmediğiniz op sonrası dahil ettiğiniz klan la ise evet öyle öndesiniz.
Ve 1 bilemedin 2 vuruşluk haliniz kaldı askerler 0 landı gibi hiç savaşmadiginz için ıyi askeriniz vardi ama çoğunu erittinz disarida yakalattiniz;)
Neyse kısmet bakalim.
Operasyona geliş şeklim tatmin etmiştir seni umarim;)
Rmop savaşa sonra dahil edersenz sonuç 26 koy olarak lehinize çıkar bizim kaybettigmz birşey yok ;)

centaur03

Acemi
O kadar gelinen köy, emek var. İki tarafı da tebrik etmek gerekir. Daha worldde 200 köye gidilen op olmamıştır sanırım.