SOA vs Paşa

• Konuyu başlatan DeletedUser67142
  • Başlangıç tarihi

*Mithrandir*

Yasaklı
yoo farkettiysen oyuncularımı ve sas oyuncularını kutlarım dedim lafı g... okuma gayet basıt anlaması kolay yazdım

*Mithrandir*

Yasaklı
257592_thumb
*Mithrandir*28.06. tarihinde saat 01:41
Tükürdüğümü yalamaktan nefret ederim tarzım değildir Sas la savaş olcak dedim isyandan ayrıldım Ali dinlenmek istedi sa yapmış ama arkadaşlarım içinde yalarım 10 senedir arkadaşlarım kişiselleştirdim biraz durumu kusura bakma
254988_thumb
underground55
phone.png
28.06. tarihinde saat 01:39
Evet
257592_thumb
*Mithrandir*28.06. tarihinde saat 01:39
Ali sizinle diplomasi yapmış galiba seninle mi konuştu
254988_thumb
underground55 28.06. tarihinde saat 01:39
Buyur hocam

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Kanka 24 saat sonra görüşürüz Allaha emanet ol

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Neyse daha fazla kirletmeye gerek yok başlığı

sınırları bir oluşturalım istediğim gibi sonra bolca çalıcaz bu başlığın kapısını :)

umarım diğer stratex arkadaşımız gibi ağlamazsınız sonra :D gerçi o ağlarken bile edepli ağlıyor başlarken bu kadar küfür eden kaybedince neler yazacak bekliyor olacağız :)

*Mithrandir*

Yasaklı
Emir ben klanının mendil masraflarını karşılayacam ilerki zamanlarda rahat ol sen
görüşürüz iyi savaşlar

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Emir ben klanının mendil masraflarını karşılayacam ilerki zamanlarda rahat ol sen
görüşürüz iyi savaşlar

Ya olum konuşmayayım diyorum da illa zorluyorsun beni

Klanın da ki 3-5 çapulcuyla mı yapacaksın sen bu anlattıklarını :D az şurada erkeklik yaptığınız kadar oyun da erkek olsanız gam yemiyeceğim.

İnsanlara FenerSavar şöyle yok K65 e inelim SOA ile savaşıcaz diyorsunuz. Oyuncunuza vurduğumuz da o adam bizden kral diye yalakaca mesaj atıyorsunuz.

Bak tekrar söylüyorum o attığınız mesajların sonucu olarak burada çok ağır ezileceksiniz.

DeletedUser67193

Ziyaretçi
Emir abim iltifat etti şimdi nasıl uyurum ben bu heyecanla

Hahahha dostum bunlar böyle amaçları boş yapmak kendileri de boş :D Burada böyle yazarak konuşarak tek amaçları gösteriş yapmak. Ama bilmiyorlar ki zamanı gelince NOP RSPAWN SİNERJİ bunlara 1 gecede hesap sil yaptıracak SOA DÜNYADAN ÇEKİLİİYOR dedirtecekler :D

Örnek ;
Bunlar şimdi soanın başları güne gitmiş annelerinin yanlarında uslu çocuklar gibi oturuyorlar yanlarına 1 2 3 velet çocuk gelince şımarıyorlar misafir olduğu evi karıştırıyorlar şımarıyorlar sonuç bunun birde eve dönüşü var o hikayeyi ben w43 te tattırmıştım bunlara bakalım burada NOPA mı RSPAWN mı tattıracak merakla bekliyorum :D