No Panic

• Konuyu başlatan DeletedUser60497
  • Başlangıç tarihi
7 tane klan nedir yahu?
Sorsan ''klan olarak biz bir aileyiz. '' derler. Yahu böyle aile mi olur ? Aşiret sanki :)
Bu tip klan oluşumlarını sevmiyorum ,saygı da duymuyorum.
1-2 klan olursun bir tane de alt klan kurarsın . Bir de sağlam müttefik yeter oyun oynamak isteyene.
Bu kadar kalabalık girdiğinde pasiflerden-multilerden alırsın desteği yığarsın köye. Basarsın saldırıyı sonra ''çok kesiyeahhhh,çok biliyeahhh''
Bu tip klanlar umarım azalarak biter.Oyunun hakkını veren,oyuna saygısı olan ekipler gelir.

musa4113

Kılıç Ustası
Başarılar.
Fazla klan. Kalabalık ekip de oyunun bır parçası oldu artık.Adı duyulan , bilinen , sevilen ekiplere çok kişi geliyor.
Diplomasi her zaman parçasıydı zaten fazla müt olabilir. Saygı duyuyorum.

DeletedUser62435

Ziyaretçi
7 tane klan nedir yahu?
Sorsan ''klan olarak biz bir aileyiz. '' derler. Yahu böyle aile mi olur ? Aşiret sanki :)
Bu tip klan oluşumlarını sevmiyorum ,saygı da duymuyorum.
1-2 klan olursun bir tane de alt klan kurarsın . Bir de sağlam müttefik yeter oyun oynamak isteyene.
Bu kadar kalabalık girdiğinde pasiflerden-multilerden alırsın desteği yığarsın köye. Basarsın saldırıyı sonra ''çok kesiyeahhhh,çok biliyeahhh''
Bu tip klanlar umarım azalarak biter.Oyunun hakkını veren,oyuna saygısı olan ekipler gelir.

Sen kimsin necisin bilmem ama kimseyi ilgilendirmez kaç klan olduğumuz
Senin cürmün yetmez kaç klan oldugumuzu sorgulamaya
Senin saygınada sevginede ihtiyacımız yok
İster dostlarımızla gireriz, ister kendi aramızda savaşırız
Sen ve senin düşüncelerinde olan hiç kimseye aramızda yer yok, zaten hayallerin bile giremez bu klana
Sen saygı duymadığın klanın geçmişini biraz araştır, hangi haritalardan çıktığımızı öğren ondan sonra gel burada yap şovunu

Sen kimsin necisin bilmem ama kimseyi ilgilendirmez kaç klan olduğumuz
Senin cürmün yetmez kaç klan oldugumuzu sorgulamaya
Senin saygınada sevginede ihtiyacımız yok
İster dostlarımızla gireriz, ister kendi aramızda savaşırız
Sen ve senin düşüncelerinde olan hiç kimseye aramızda yer yok, zaten hayallerin bile giremez bu klana
Sen saygı duymadığın klanın geçmişini biraz araştır, hangi haritalardan çıktığımızı öğren ondan sonra gel burada yap şovunu

Bu kadar sert yazmanıza gerek yoktu. Arkadaş güzel noktaya değinmiş; güçlü klanlar aile klanları kurduğu zaman dünyada savaş zevki olmuyor.
Şu an NOP klanlarında 423 oyuncu var. Bu dünya için fazla. Az kıtalı w47'ye şu ekibin yarısı bile yeter. Kaldı ki karşılarında rakip bile yok :)

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Bu kadar sert yazmanıza gerek yoktu. Arkadaş güzel noktaya değinmiş; güçlü klanlar aile klanları kurduğu zaman dünyada savaş zevki olmuyor.
Şu an NOP klanlarında 423 oyuncu var. Bu dünya için fazla. Az kıtalı w47'ye şu ekibin yarısı bile yeter. Kaldı ki karşılarında rakip bile yok :)

Karşılarında rakip bile yok kısmına kadar çok iyi yazmışsınız. Son kısım dünyada oynayan diğer klanlar için çok küçük düşürücü bir görüş. Respawn,Soa ve Sinerji klanlarındada iyi oyuncular var.

DeletedUser63321

Ziyaretçi

şimdi sen hem yana yakıla davet isteyeceksin 422 yi 423 yapacaksın hem de buradan laf çarpacaksın. Zaten gördüğün ekibin yarısı var 150'ye yakını senin gibi pre kasan eş dost, üstelik ricacı olan arkadaşınıza saygısızlık yapıyorsunuz. Yellenip burası çok kötü koktu diyen insanlar gibi olmuş bu mesaj yani olmamış:)

Ayıp ediyorsunuz insanları salak yerine koyup kendinizi avutmayı kesin artık.

DeletedUser67058

Ziyaretçi
Başarılar köyleri iyice geliştirin bakalım sancağı diyecez oraya )))) iyi oyunlar dutluk olacak her yer bize

DeletedUser67058

Ziyaretçi
şimdi sen hem yana yakıla davet isteyeceksin 422 yi 423 yapacaksın hem de buradan laf çarpacaksın. Zaten gördüğün ekibin yarısı var 150'ye yakını senin gibi pre kasan eş dost, üstelik ricacı olan arkadaşınıza saygısızlık yapıyorsunuz. Yellenip burası çok kötü koktu diyen insanlar gibi olmuş bu mesaj yani olmamış:)

Ayıp ediyorsunuz insanları salak yerine koyup kendinizi avutmayı kesin artık.
Biz ozaman başlamadan kaybettik yaaa ))) 48 i bekleyelim bare

DeletedUser60632

Ziyaretçi
ben sanmıyorum ki herhangi bir klan çok kolay şekilde bu worldü kapasın. çok güzel ekipler mevcut burda kafaya oynayabilecek potansiyelde rahat 6 klan sayabilirim ama saymıyorum :p

nopta olduğum için nop favorim ama olmasam da nop favorim olurdu çünkü çılgın şişci <3

MTK 136

Casus
deme öyle 420 side eş dost tanıdıktır belki nasıl gelme dersin tanıdıklara :p

DeletedUser60801

Ziyaretçi
siiznle savaşmak gerçekten çok zevkli olacaktır herkese bol şans bol eglenceler başarılar dilerim pre için dünyadayım