No Panic

• Konuyu başlatan DeletedUser60497
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Bi klan kurucusuna biz sizin alt tarafı toplayacağız size dokunmayacağız diye bi teklif getirecek kadar kıvrak :))

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Bu oyunun amaçı klandır?
Başkalarıyla karıştırıp bizim oyuncularımızın köylerini peşkeş çekeceğiz zannettiler galiba oyunun mantığına ters

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Yo en son size dokunmuştu :)) 7 saat vermiştin :)) 7 saat 10 gün oldu sana dokundu mu :))

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Siz bize op yaptığınız da savaştığımız klana bile yamuk yapmadık duruşumuzdan ödün vermedik tabiri caiz de kıvırmadık :))

DeletedUser64688

Ziyaretçi
:D Ben mevzuyu bile bilmiyorum ama sen gelip ''Size dokunmayacam diye teklif getirdi''Dedin.Benim seninle,klanınla veya nop'la bi alakam yok sadece sonrasında yaptıklarını yazmamışsın onu merak ettim

husus

Kılıç Ustası
yorum atmadan önce ağzınızı çalkalayın yav klan tanıtım başlığı burası attığınız yorumlar oyuncuları değil klanı hedef alıyor

DeletedUser63262

Ziyaretçi
-Monte Kristo- gördügüm en iyi yöneticidir. En iyi olmasada bizim için en neşeli adamdır klanda olmazsa olmaz adamdır öyle kıvrakta değil düz adamdır direk söyler daha kıvırdıgını görmedik:D

Sen kimsin necisin bilmem ama kimseyi ilgilendirmez kaç klan olduğumuz
Senin cürmün yetmez kaç klan oldugumuzu sorgulamaya
Senin saygınada sevginede ihtiyacımız yok
İster dostlarımızla gireriz, ister kendi aramızda savaşırız
Sen ve senin düşüncelerinde olan hiç kimseye aramızda yer yok, zaten hayallerin bile giremez bu klana
Sen saygı duymadığın klanın geçmişini biraz araştır, hangi haritalardan çıktığımızı öğren ondan sonra gel burada yap şovunu

Atar,tutar yapınca haklı olmuyorsun.
Oyunu bu tip klan oluşumları bitiriyor. Tribalwars a gidin bakın ,bu şekilde klanlar bulamazsınız.
Bu önemli bir konu sadece nop un sorunu değil bence hepimizin sorunu.
Sen anlamamışsın ya da farklı bir yaran var.

bir ana klan bi alt klan eski sistem çok güzeldi.Savaşı,dostluğu,barışı kalite vardı artık yok. 8-9 klan yapıp o klanın üyeleri toplanıyor. Bunu sadece yapan nop değil. Şu an olduğum klanda da yapan var.

Umarım eskiye dönüş olur,eski kalite geri gelir.

Luciferr

Dük
Bakın, Nop'u oluşturan kaç tane ekip var bi sayalım.

Nopun kendisi kadrosu
Galaxy
Gölge
Alarm

Başta olmak üzere 2-3 klandan gelen 5-10-15-20 arasında değişen kişi sayısı, ve diğer arkadaşlar.

Bu ekiplerin kendi klanları her zaman aynı dünyaya giremiyor. Mesela Galaxy 34-42 yorgunluğu en sonunda hasanı recep abiyi beni ve daha bir çok galaxy yöneticisini uzun bir süre klan kurmak yok dedirtti.

Önceden bu kadar ekip ve oyuncu potansiyeli yoktu. Varsa da her zaman her dünyada giyotin tremps wow oynamıyordu. Siz o zamanlardan 3-4 klan sayıyorsunuz ama şuan galaxy gölge nop respawn maydonoz pusula hucüm alarm var da var la. Uzun sürenin verdiği oyun oynama alışkanlığı yüzünden, respawnda nopta sinerjide rm de soa da ne biliyim isyanda başka klanların kurucuları da oynayabiliyor. Bu sebepten dolayı artık 5-10 klanlı nop galaxy respawn oluşabiliyor.

Siz bu yorumları yaparken, bir klanda oynamak ile yönetmek arasındaki yorgunluk ve uğraş farkını atlıyorsunuz arkadaşlar.