Klanlar tarihinin en kötü klanı

• Konuyu başlatan DeletedUser66151
  • Başlangıç tarihi

sizce en balon klan hangisi ?

• Toplam oy kullanan
    160

DeletedUser66489

Ziyaretçi
oylara baktığımızda soa açık ara çöp klan değil eğer dediğiniz gibi soayı çekmekse olay soanın oranı yüzde 60 70 olmalıydı.

DeletedUser

Ziyaretçi
oylara baktığımızda soa açık ara çöp klan değil eğer dediğiniz gibi soayı çekmekse olay soanın oranı yüzde 60 70 olmalıydı.

Klan yönetimi bir zamanlar forumu fazlası ile ciddiye alıyodu, buda çıkardığımız diğer derslerden biri :D Eski SOA'ya göre isminin yazılması bile sonraki dünyaya gaz ile giriş sebebiyeti verirdi. Fakat değil forum artık oyunu bile önemsemediğimiz için bu şeyler yetersiz kalacaktır. Kaldı ki ben SOA yönetiminin bile seçeneklerde SOA'yı işaretlediğine eminim :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Klan yönetimi bir zamanlar forumu fazlası ile ciddiye alıyodu, buda çıkardığımız diğer derslerden biri :D Eski SOA'ya göre isminin yazılması bile sonraki dünyaya gaz ile giriş sebebiyeti verirdi. Fakat değil forum artık oyunu bile önemsemediğimiz için bu şeyler yetersiz kalacaktır. Kaldı ki ben SOA yönetiminin bile seçeneklerde SOA'yı işaretlediğine eminim :D
dur bütün sırrı bozma :D

DeletedUser66489

Ziyaretçi

Sizin olduğunuz yerde pek ciddiyet olmuyor zaten :D

En son rakıya bunu dediğiniz de içinizden geçilmişti hatırlatmak isteriz :)

O dünyada Pusula'yı bizim ekibin tamamı kurmadı ama o klanla bile Alarm-Rakı-bir klan daha vardı 3 klan yıktı. Eğer istersen Rakı'yı kuran Çağatay'ı arayayım da o gelsin yazsın buraya :)
Klanlar tarihinde Pusula ile 1-1 kapışıp Pusula'yı yıkabilen klan yok, bu saatten sonra çıkmaz da :)

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Ya sen foruma ayda 1 girip pusulayı övmekten bıkmadın mı ya?Pusulayı 3 klan yıkmışmış.Yeter artık alakasız her yere sadece pusula öyle iyi pusula böyle iyi yazmaktan vazgeç.