ERROR vs AİLE

• Konuyu başlatan DeletedUser53646
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55944

Ziyaretçi
biraz daha dayanırsınız diyodum ama sağlık olsun sonradan alınan hesaplarla oyun sarmaz zaten haritadada yapacak bişey yok vura vura ilerlemek zorundasın nopun sitili değil tabi...

DeletedUser60795

Ziyaretçi
O deilde lazzaro 10 senede ilk defa bi dünya kapatcan :) hadi hadi turnayı
biraz daha dayanırsınız diyodum ama sağlık olsun sonradan alınan hesaplarla oyun sarmaz zaten haritadada yapacak bişey yok vura vura ilerlemek zorundasın nopun sitili değil tabi...

Rafo hadi gözün aydın dünyayı bu sefer kapatcan :) hayırlı olsun

DeletedUser55944

Ziyaretçi
O deilde lazzaro 10 senede ilk defa bi dünya kapatcan :) hadi hadi turnayı

Rafo hadi gözün aydın dünyayı bu sefer kapatcan :) hayırlı olsun
hahah aynen emre 37 yide kapatırım gibi bakalım ne olur bu dünyagüzel oldu özellikle güney yarım küre ful aksiyonlu oldu bi tayfa ful savaştık hiç soluk vermeden güzel oldu

IGreen ShadowI

Ağır Atlı
oyunda yenmek de var yenilmek de pes gibi fifa gibi işte gayet basit
kompleks olan tarafı ise günlük hayattaki saatimize uygun olarak oynanması belki de heyecanlı kısmı da burası
yani oynamak için kendinden, ailenden, eşinden, işinden, dostundan vs vs bir şeyler feda etmen gerekiyor. hele ki yönetiyorsan bu fedakarlığını bir tık daha artırman gerekiyor.
tüm bu savaş sürecinde daha fedakar olan aile klanı yönetim ve üyeleriydi bunu neticeye dayanarak söylüyorum
oyun bazında ise harita düzenleme tarzı oplarımız oldu ilk etaplarda ve bunda da başarıya ulaştık diyebiliriz.
daha sonra hesaplara gelen oyuncular da haritayı kucağında buldu. bu süreçte ve sonrasında kırılmalar yaşandı haliyle
olan oldu ölen öldü çokta konuşmanın anlamı yok bu saatten sonra
bnde error klanı yönetim ve üyelerini tebrik ederim göstermiş olduğu güzel duruşları ve bunun bir OYUN olduğunu unutmadıkları için

DeletedUser47733

Ziyaretçi
Klanlar hayatım boyunca farklı ekipler ve takımlarda yer aldım.Elimden geldiği kadar savaşmaya calıştım. hiç bir zamanda cıkıp ben söyleyim böyleyim demedim.
ve hiç bir zamanda dost bildiklerim tarafından arkadan vurulmadım. Ta ki bu durumu dumrul ve noptaki bazı oyuncular sayesinde tecrübe etmiş olduk. Nereye gitsem kimle konussam birinizede oyunculuğunuzdan önce karakteriniz ele alınıyor.Bu durum umrunuzda olmayabilir. Yaptıklarınız kendinizce mantıklıda olabilir .Bu duruma yorum yapamam . Yorum yapılan noktalar karakterinizinde üstüne cıkıyor .Menfaatleriniz üstünde bişey düşünmeye caba sarf etmediğiniz sürecede iyi anılmayacaksınız .

Oyun amacının; birlik , beraberlik ve mücadele ruhu olduğunu ,bildiğinizi varsarak yeniden başladığınızı düşünmeye başlamıştım. Gördüklerim karsısında sasırtmadığınız için hepinize tesekkur ediyorum. Mevzuyu açarsak; Elde var olan kaynakların hepsini kendinize alıp, millete lokmalar atarsanız. yarardan cok zararınızın olduğunu, sanıyorum ki fark etmişsinizdir

Bazılarınızın; ağza alınmacak, belden aşağı argo kelimelerini bir kenara koyup hala iyi niyetlerimle hepinizi selamlıyorum.Savaştaki emeklerinizi canı gönülden tebrik ederim. Umarım hakettiğiniz hayatı yaşarsınız..

Aile klanının bir üyesi olarak; gecesini gündüzüne katıp savasan,Adaleti ve hukuku sağlayan , Eşitliği bozmayan, emeğinin karsılığını veren ve alan ,takım ruhunu elden bırakmayan klandaşlarımın hepsini tebrik ediyorum.Elinize kolunuza sağlık...

Saygı ve Sevgilerimle..

AfsinBeyyy

( Maç 90+ dakika son düdük ötmedi.Skor bildiğiniz gibi , top önünüzde ... Şimdi sahayı terk mi edeceksiniz yoksa kalıp devam mı edeceksiniz ..? )

Fırıldak afşin bile nop ve dumrula laf atabilecek seviyeye geldiyse yandık :) Her world farklı klana yamanmaya çalışan, hiç bir zaman Klan menfaatını düşünmeyen, sadece beleş köy sayısına odaklanan afsin gibileri klanda barındırmayıp sutladigimizdan normal böyle ağlamalar :)

DeletedUser63321

Ziyaretçi
Bunla bi tane de kankisi var, bunlar bi dünyada oynadıydı bizim klanda. Yasine rağmen 2 hafta dayanabilmiştik sonra fırlatıp attık klandan bize ona garezleri ama size nedendir anlamadım, çok da mühim değil zaten görüşleri de;

vura vura silinmeyi özlemiş elemanlar bi gaza gelmiş, utanmadan yazyorsunuz da daha üzerinden 5-6 dünya geçti yahu tüm dünyanın önünde vura vura 500 puanlık barbarlarını dahi alanlar buraları okuyor, barbarları dahi eklentini kurup attığın saldırıları atan arkadaşların daha oyunu bırakmadı, araşıyoruz görüşürüyoruz anlatıyorlar, sen kimsin cümle kurmak eleştiri yapmak kim yahu daha dün ağlamışsın iyi saldırdınız bizi topladınız diye hayırdır yani siz.

evet arkadaşım böyle bir değerlendirme yapmış ama yinede hakkı vardır misleri çıkılacağı güne kadar hesabıma da kendisi baktı yapacak bişey yok ayrıca bizim düşmemize sebep sizin iyi saldırmanızın yanı sıra başladığımız yer yanlıştı yani croza nın ipiyle inersen kuyuda kalırsın

bak kardeşim şimdi sen bi noktayı kaçırıyosun oda herkeze aynı kalıtede oyuncu saldırmadı bunu kaçırıyosun yani bence sen konuşma oyun konuşsun oyuncular da seni erhan sana burdan bunu yazmak istemezdim ama kaşındın

DeletedUser47733

Ziyaretçi
Bakıyorum da aranıza yeni elemanlar katıp var olan kadro sayinizi artmaya başlamış.. beleş köy , yamanma bunlar ayrı kavramlar. Sizlere bunu anlatayim diyeceğim anlamazsınız. Kim bakıcı verdiyse iki günde silip supurdunuz. Oysa benim emanete ihanet ettiğimi kimse görmemiştir. Yamanmaya gelince şu anda birbirinizin paslasmasarak top koşturmaya calismanizdir.
Üzerinden 100 dünyada geçip gitse yapilanla unutulmaz. Benim bugün bunu anma sebebim hepsinde önce kardeş bildiklerimin tarafından meydana gelmesi ve getirilmesi durumudur. Burda iki cümle yazarak beni karalayip kendinizi akladiginizi düşünüyorsanız . Üç cümle kurup adam sanıp yerinede koyabiliriz . Sıkıntı yok nasıl isterseniz,..

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Daha 1 hafta oncesine kadar aglayan bana oyuncular hesabi silmeye karar verince beni bekle diorlar la vitaminsizler 1 koy aldim 100 kusur kami attiniz alamadiniz oyunu birakinca mi bekle diyorsunuz.
Op yerken 40 koy verdiniz daha beklerdim ama bu is 5 6 kisi ile olmaz beni bilen bilir oyunculugumu da kisiligimi de. Sizi tebrik ettik yenildik dedik ne uzattiniz be..
Nop size iyi dösemis
Ruhun labirentleri iyi vurmus benim sayemde bazi yerlerde adiniz oldu simdi buyuyup bna nopa camur atmayin.
Neymis nopun yapmadigi sey vura bura.
La bni herkes bilir ben vurdugum da oturturum nop vurdugunda hesap silersiniz.
Guzel dunya acildiginda nopun basladigi dunyaya gelin sonra burada tatava yapin nopa .
Tbrk ettik adam gibi sizde adam gibi saygi duyun .
Bos bos konusup laf kalabaligi yapmayin

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Bunla bi tane de kankisi var, bunlar bi dünyada oynadıydı bizim klanda. Yasine rağmen 2 hafta dayanabilmiştik sonra fırlatıp attık klandan bize ona garezleri ama size nedendir anlamadım, çok da mühim değil zaten görüşleri de;

vura vura silinmeyi özlemiş elemanlar bi gaza gelmiş, utanmadan yazyorsunuz da daha üzerinden 5-6 dünya geçti yahu tüm dünyanın önünde vura vura 500 puanlık barbarlarını dahi alanlar buraları okuyor, barbarları dahi eklentini kurup attığın saldırıları atan arkadaşların daha oyunu bırakmadı, araşıyoruz görüşürüyoruz anlatıyorlar, sen kimsin cümle kurmak eleştiri yapmak kim yahu daha dün ağlamışsın iyi saldırdınız bizi topladınız diye hayırdır yani siz.

Hacim bnm yuzden bazi insanlari klanda barindirdin adam bazinda sayip dinledin adam olmak yurek ister az bos ver agzi olan yazıyor .
W34 un acısı buyuk olmus
@lazzaro ya ;) hadi rafet abi iyisin ilk kez dunya kapattin .
Ama iyi klanlarin olmadigi dunya da ;)

DeletedUser60795

Ziyaretçi
Oo afsinbey Medet 34 te 27 de sayemizde oynadın çevre edindin sizi dumrula suatın sayesinde almıştık ama boyundan büyük klanlara laf eder olmuşsun baya geliştirmişsin kendini

Biz w40 gelmedik birkaç arkadaşımız haricinde gelmiş olsaydık bön bön ötüp konuşamazdın burda

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Artik dunya kapatmak o kadar zor deil reis herkes kapatabilir birak sevinsin :)

Kapatilir yalakalik yaparak :))
Ama nopun girdigi dunyada herkese nasip olmaz o dunyayi kapatmak.
Sadece Adam olanlar kapatır.

Bizim olmadıgımiz yerde kendilerini büyuk sananlar bizim oynadigımiz dünyada kaŕincadan kücuk oluyorlar.
Dünya 5 ten büyuktur :)

NOP!!!!
ULAN ALAYINIZA KRALINIZA NOP..
NE AGLATMISIM NE AGLATMISIZ BE SİZİ.
TEBRIK ETMEK BIZE DÜSER AMA TEBRIKTEN ANLAMAYANLARA O TEBRIKTE COK AMA NE YAPALIM ADAMLAR ILK KEZ DUNYA KAPATINCA BÖYLE OLUYOR ZAFERE DOYMUŞ INSANLAR HER ZAMAN YENSEDE YENİLSEDE TEBRIK EDER.
YINEDE TEBRIKLER AİLE KLANI HELAL OLSUN SONRADAN GELDIK BNA VURAMADINIZ AMA IYI OPERASYON YAPTINIZ VE ZAMANIM KIYMETLI OLDUGUNDAN SIZE AYIRAMIYACIGIM ICIN OZUR BORCLUYUM.
IYI OYUNLAR SIZE

DeletedUser55944

Ziyaretçi
işte bizde onu diyoruz bu başlık altında 47 sayfa var ne atarlar giderler var sonuçta tebrik ettiniz yani zeytindalı gevrektir

DeletedUser66109

Ziyaretçi
Fırıldak afşin bile nop ve dumrula laf atabilecek seviyeye geldiyse yandık :) Her world farklı klana yamanmaya çalışan, hiç bir zaman Klan menfaatını düşünmeyen, sadece beleş köy sayısına odaklanan afsin gibileri klanda barındırmayıp sutladigimizdan normal böyle ağlamalar :)
afsinbey adamin hasıdır ve siz kim oluyorsunuzda kardesime laf soyluyorsunuz gel karşıma bi ögren beni kendini oyuncu sanıyorsan bilader karşıma geç çağır worde nereye dersen geleceyim onun için sana cevabım ayağını lütfen yorganına göre uzat bu takım oyunudur ve medete sağ kanatı sağlam koruyarak büyük iş yaptı ve denden ricam kimseyi hafife alma hafif kalma sağlicakla

DeletedUser66109

Ziyaretçi
aile klanlarını tebrik ederim.

forumdaki son postlarımı yazıyorum oyuna uzun bi süre ara vereceğim herkese reel hayatında basarılar dilerim Allaha emanetsiniz.
biz tesekur ederiz kardesim emekler bosa gitmedi uzulmeyiniz onemli olan reel belki benim olmadim worde kapatma dilekleriyle

DeletedUser66109

Ziyaretçi
Kapatilir yalakalik yaparak :))
Ama nopun girdigi dunyada herkese nasip olmaz o dunyayi kapatmak.
Sadece Adam olanlar kapatır.

Bizim olmadıgımiz yerde kendilerini büyuk sananlar bizim oynadigımiz dünyada kaŕincadan kücuk oluyorlar.
Dünya 5 ten büyuktur :)

NOP!!!!
ULAN ALAYINIZA KRALINIZA NOP..
NE AGLATMISIM NE AGLATMISIZ BE SİZİ.
TEBRIK ETMEK BIZE DÜSER AMA TEBRIKTEN ANLAMAYANLARA O TEBRIKTE COK AMA NE YAPALIM ADAMLAR ILK KEZ DUNYA KAPATINCA BÖYLE OLUYOR ZAFERE DOYMUŞ INSANLAR HER ZAMAN YENSEDE YENİLSEDE TEBRIK EDER.
YINEDE TEBRIKLER AİLE KLANI HELAL OLSUN SONRADAN GELDIK BNA VURAMADINIZ AMA IYI OPERASYON YAPTINIZ VE ZAMANIM KIYMETLI OLDUGUNDAN SIZE AYIRAMIYACIGIM ICIN OZUR BORCLUYUM.
IYI OYUNLAR SIZE
kimisi vardir kendisi yüce eden kimi dost vardir herkese bedel kimi insan vardir omre bedel degil nop mop gelse ne tafar eder zaman ayiramayacaksaniz neden geldiniz yada geldiyseniz nopun oldugu serverda nop kapatir diorsunuz peki neden yoksunuz biz vaktimizi dost kardes ve potansiyele geldik ga dersenki biz saglam klaniz ama olmadi yapamadik desen bas ustune ama geliosunuz ve yuceltiosunuz yapmayin tebrik et cekil daha oteei varmi