ERROR vs AİLE

• Konuyu başlatan DeletedUser53646
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47623

Ziyaretçi
Hacı meşgül etme burayı Erdemli kişiler son oplarının başarısını konuşucak

Oha bende diyorum bizim araları kim deniyor ajhskdjhkasjhdajhsdjh :D
azrodan 19 köy alıp seviniyorsunuz şimdide buraya gelip fazla köy vermedik diyemi seviniceksiniz :D

DeletedUser60833

Ziyaretçi
Öncelikle kimsenin sevindiği yok hacı Rölanti bir op oldu o, normal geldiğimiz zamanda ne kadar çaresiz kaldıklarını size ağlamalarından anlamışsınızdır :D
Bir diğer konu ise arkadaş ilgilenemediğinden alınan köyler var ortada yoksa esas geldiğiniz hesap honcockun durumu ortada ve baya da sevindik bu duruma
İyi çakıldınız hee :D :D :D

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Yusuf kime neyi anlatıyorsun ya :D aktif olmayan misi dahi paylasmayan belki kendi hesapları olan adamlardan 20-30 köy alıyorlar onlar ile köy aldık diyorlar o kadar aktif geldikleri kimden köy alabilmişlerki :D

bir daha misleri 4 farklı köyden atarlar ise belki sayı 3-4 degilde 10-12 olabilir aldıkları :D

DeletedUser60833

Ziyaretçi
Aileden öğrendiğim opa çıkış şekli efsane dinle Sen @aynali anlamazsın ama ben yine de anlatayım :D
Kamileri çıkıyosun arkasına saliselik misleri takıyorusun çok güzel şu ana kadar
Ama sonra önüne kendi desteklerini atıp kendi kendini kesiyorsun :D :D
Bunu herkes yapamaz tekniğimiz doğruymuş ama geliştirmemiz lazımış sakjdkja :)

DeletedUser60833

Ziyaretçi
Nerden bilicekler benim Hepimizölcezzz de olduğumu :D :D Beni özellikle patlatın bir daha ki op :D

DeletedUser60833

Ziyaretçi
Hamdi abi duyduğumuza göre bize pre vericekmişsin bizi öyle getirmişsin ben niye aç geziyorum hala :D
Bu arada nickimi çalmışsın gözümden kaçmadı abi