LOL MACERA DİRİLİŞ - PAŞA DEHŞET

• Konuyu başlatan DeletedUser64012
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser64173

Ziyaretçi
Arada kendi oyuncunuzu fethetmişsiniz o raporu koymasaydın keşke ;)

DeletedUser64012

Ziyaretçi

]

DeletedUser65583

Ziyaretçi
:DÇerçeveletip evinize asın hatta boynuna as üzerinde taşı o raporları çok sevdiysen

DeletedUser64600

Ziyaretçi
alan kim veren kim ben ihtiyar adamim azicik izah edin ;) ama neyse selam vermeye geldim alandanda almayandanda allah razi olsun bakin bugun hocaligim ustumde ;)

DeletedUser64600

Ziyaretçi
hosbulduk kardes cumleten nasilsiniz bir selam verem dedim ;)

DeletedUser64600

Ziyaretçi
yalniz bu wuwi arkadasin yazisi hic yakismamis baki hosbulduk bir selam verem dedim ;)

DeletedUser65457

Ziyaretçi
kankam 39. dünyada kim kime napmış merak etmiyorsan neden 39. dünya diye bir forum var ve sen neden forumda moderatörlük yapıyorsun sana zorla mı yaptırıyorlar senin bu mantığınla gidersek bütün oyuncular neden klanlara premium almak için para ödüyorlar ödemesinler boş şeyler oyun ne memlekette bir sürü mesele var zaten kendine ban at bb hadi forum moderatörü bile tehdit savurmaya girmiş foruma
Şimdi 1.si Kimse kimseyi tehdit edemez. 2.si benim forum da uygulanacak yaptırımları söyleyebilme hakkım var. En azından olacakları söylüyorum ki devam edilmesin diye. 3.sü Burası kavga edilecek yer değil. Burada dünyada olan şeyler konuşulabilir ama burada yapılan şeyler sadece kavga ve başka bunun gibi şeyler. Kurallara uymak zorundasın. Kurallar herkes için var ve uyulması zorunludur. Kurallara uyulmaması takdir de bende gerekeni yapabiliyorum :rolleyes: Burası forum burayı oyun ile karıştırmayınız. :)

DeletedUser65457

Ziyaretçi
kankam 39. dünyada kim kime napmış merak etmiyorsan neden 39. dünya diye bir forum var ve sen neden forumda moderatörlük yapıyorsun sana zorla mı yaptırıyorlar senin bu mantığınla gidersek bütün oyuncular neden klanlara premium almak için para ödüyorlar ödemesinler boş şeyler oyun ne memlekette bir sürü mesele var zaten kendine ban at bb hadi forum moderatörü bile tehdit savurmaya girmiş foruma
Ve bu arada o sansürleyerek yazdığın küfürleri uyarı bile atmadan forumdan kaldırdım. Aslında ceza vermem lazımdı. Tekrarlandığı takdir de bu da yasak yani ceza vermek durumundayım. Kurallar bu yüzden var. Yani aslında ceza vermeyen bir moderatörüm ama yine de suçlu suçlu olduğunu kabul etmediği için böyle postlar atarak zaman kaybediyorum :)

DeletedUser64012

Ziyaretçi
Şimdi 1.si Kimse kimseyi tehdit edemez. 2.si benim forum da uygulanacak yaptırımları söyleyebilme hakkım var. En azından olacakları söylüyorum ki devam edilmesin diye. 3.sü Burası kavga edilecek yer değil. Burada dünyada olan şeyler konuşulabilir ama burada yapılan şeyler sadece kavga ve başka bunun gibi şeyler. Kurallara uymak zorundasın. Kurallar herkes için var ve uyulması zorunludur. Kurallara uyulmaması takdir de bende gerekeni yapabiliyorum :rolleyes: Burası forum burayı oyun ile karıştırmayınız. :)

Şimdi burasının forum olduğu aşikar. İnsanların diyalog kuracağı birşeyler paylaşacağıda kesin. Tabi bunu yaparken küfürden uzak, saygı içerisinde olması gerektiğide genel kabul olmakla beraber insanların konuşacağı konunun seçimide kendisine aittir.
Kimse ne konuşulması gerektiğini kısıtlayamaz. Dünyada olan şeyler konuşulsun demişsiniz de ne konuşacagız;
-Ne yaptın birader çiftlik doldumu?
-Odun kil durumu nasıl?
-Şövalye ne durumda seviye bastın mı okutuyor musun çocuğu ? gibi saçma sapan şeyler konuşacak değiliz. Elbetteki diplomasi, klanlar arası yaşanmış olaylar ,silinen oyuncular, oyun bırakanlar, kaçanlar ve kovalayanlar gibi olayları konuşmamız gayet doğal. Bunu yaparken küfür,hakaret olmaması yeterli.

İşte bu noktada müdahaleyi de siz yaparsınız. Şimdi küfür ban sebebi olmasına karşın tarafımdan şikayette edildiği halde oyuncuların halen mesaj yazdığı görülmekte lütfen bu konuda müsamaha gösterilmesin dediğiniz gibi gereğini yapın.
Son olarak forumda oyunun bir parçası herkesi bir arada toplayan platform ve müsade ederseniz bizde bu amaçla kullanmaya devam edelim.

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Yoruluyorum paylaşırken şöyle yapalım..

Tribal Wars Stats: tr39: Player
Tribalwars Player Profile: T H A N A T O S

http://tr.twstats.com/tr39/index.php?page=player&id=5379996&tab=history

4801 adlı eklentiyi görüntüle

180 köy kaybedince paşa klanına girer oyuncu. :)) İstatistiğe yansımasın hiç olurmu öyle şey Pa-De ne yapar sonra bu utançla.

Arkadaşım gece 5 te tamamı içinizde olan köylere saldırı çıkıyorsunuz ve alıyorsunuz. Köylerde size güvenip neticede sa var adam askerlerini başkalarına desteğe gondermis. Yani ne bekliyordun ki bu raporları buraya koyarak alkış mi toplayacaksın. Herkesi elini vicdanına koymaya davet ediyorum. Yani bu durumda bu senin başarınsa bende senin karakterinde ciddi çizilmeler var. Oyun oyun diye de burada boş yere çene çalmayalım. Yeri geliyor kaç gun uykumuzdan feragat ediyoruz bu oyun için. Biraz daha adil ve hakkaniyetli olmaya davet ediyorum seni. Bizde ki egoistlik degil. Şunu karakterinize ben yakistiramiyorum yani en azindan bir hafta muhlet verirsin. Bunlarin uzerine de sanki cok büyük bir iş yapmış gibi burda bizi rencide etmeye calisiyorsun. Yav boş köyler boş. Al bir zahmet. Bizim sıkıntımız bu ama bunu izah edince biz herkese dev aynasında bakmış oluyoruz. Herkesi küçümsemiş oluyoruz. Ne yazık ki düşman üzülerek soyluyorum kalleşçe savaşıyor. Bu istatistik zaten burada duracak. Ilerleyen günlerde tekrar bakacagiz.
Kime ne anlatıyorum en neticesinde ozetin yukarida...

Durum
Konu yanıtlara kapalı.