ANTİ vs Aile-Azro

• Konuyu başlatan DeletedUser65400
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Okadar durup ceza yemeyen hesap op günü ceza yiyorsa bir sıkıntı vardır demekki.Böyle durumları birçok kez gördük o yüzden biz tahminde bulunduk.Ortada usulsüzlük olmasaydı o ceza öyle kalırdı.Hepimiz az çok oyunu bilen insanlarız atakan kagan bunu tek yapan kişi degil.
Kanıt olarak tahminler ve oyun tecrübelerimiz var yani yukarıda oyunu oynamayan hakkarın dedigi gibi yok modlar şöyle böyle diye aglamıyoruz en azından.Onun kanıtı varsa sunsun lütfen.

Ne belli sizden birinin saldırıya acik ceza alsinda rahat toplayalim diyerek şikayet etmediği sen onu söyle ilk hocam.
Daha önce aynı kural ihlalinden ceza yiyenler oldu fakat herkes 3 gün saldırıya kapalı ceza alırken birden bire AtakanKağan in cezası saldırıya açığa cevirildi.Bunda bir art niyet oldu her şekilde belli.
Daha önce biz operasyon yaparken ceza yiyenler için itiraz etmiştik,oyun yönetiminden 'yapılan kural ihlalleri için verilen cezalar sabittir değişmez' diye yanıt aldik fakat konu siz olunca direk ceza saldırıya açığa çevrildi.Hic kimse kusura bakmasın kişiye göre muamele var,hak yeme var.

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Ne belli sizden birinin saldırıya acik ceza alsinda rahat toplayalim diyerek şikayet etmediği sen onu söyle ilk hocam.
Daha önce aynı kural ihlalinden ceza yiyenler oldu fakat herkes 3 gün saldırıya kapalı ceza alırken birden bire AtakanKağan in cezası saldırıya açığa cevirildi.Bunda bir art niyet oldu her şekilde belli.
Daha önce biz operasyon yaparken ceza yiyenler için itiraz etmiştik,oyun yönetiminden 'yapılan kural ihlalleri için verilen cezalar sabittir değişmez' diye yanıt aldik fakat konu siz olunca direk ceza saldırıya açığa çevrildi.Hic kimse kusura bakmasın kişiye göre muamele var,hak yeme var.
Bence sen fazla hayal kuruyorsun.Biz şikayet etseydik cezaya niye itiraz edelim az mantık olsun lütfen.
Yada op planladıgımız kamileri attıgımız adamı niye şikayet edelim nerden bakarsan bak dediginin bizim tarafımızdan bakınca hiç bir mantıklı izahı olamaz.
Hak yeme ne biliyomusun kendini zeki sanan klan başkanınız,bizim gece uyumayıp mistir kamidir vs vs kendinden fedakarlık verip mis atan oyuncularımızın emeklerini hiç etmeyi düşünüp kurnazca kendine saldırıya kapalı ceza aldırıp optan kaçmayı düşünmesidir.Haksızlık bundan başka birşey degildir.Hayır birde gelip yüzleriniz hiç kızarmadan burda hala bu durumu savunabiliyorsunuz.

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Bence sen fazla hayal kuruyorsun.Biz şikayet etseydik cezaya niye itiraz edelim az mantık olsun lütfen.
Yada op planladıgımız kamileri attıgımız adamı niye şikayet edelim nerden bakarsan bak dediginin bizim tarafımızdan bakınca hiç bir mantıklı izahı olamaz.
Hak yeme ne biliyomusun kendini zeki sanan klan başkanınız,bizim gece uyumayıp mistir kamidir vs vs kendinden fedakarlık verip mis atan oyuncularımızın emeklerini hiç etmeyi düşünüp kurnazca kendine saldırıya kapalı ceza aldırıp optan kaçmayı düşünmesidir.Haksızlık bundan başka birşey degildir.Hayır birde gelip yüzleriniz hiç kızarmadan burda hala bu durumu savunabiliyorsunuz.

Sen klaninin her üyesinin ne yaptığını kontrol edebiliyor musun ? Nereden biliyorsun birinin şikayet etmediğini.Malum oyun yöneticileri ile aranız iyi yaz onlara kim şikayet etmiş söylesin böyle iftiralara gerek yok.
Biz yöneticilerin bizi sevmediğini biliyoruz,adamın birine Osmanlı çocuğu yazdı diye global yiyen adamlarız biz.Yani işimizi şansa bırakıp gidip kendimizi şikayet etmeyiz.

Zaten herşey ortada verilen ceza herkese verilen tipten değil,bu dünyada ilk defa ceza yiyen birine uyarı ile birlikte saldırıya kapalı ceza veriliyor herkes biliyor bunu.Ama neyse daha fazla konuşmaya gerek yok,Antiyi savaşarak yenemeyeceginizi anladınız böyle oyunlara giriyorsunuz.Her türlü varız burdayız sonuna kadar!

İyi oyunlar

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Yahu sen bence şaka olarak yazıyosun bunları söylediklerinde ciddi oldugunu düşünmüyorum ki ciddiysen durum vahim.Bizde hesaplar kaç kez saldırıya açık ceza yedi tahmin edemezsiniz.Kalkıp yöneticiler bizi sevmiyor demedik.
Ben klanımdaki herkesi kontrol edebiliyorum kimsenin atakan hesabını şikayet edecek ahmakça hamle yapmayacağına ihtimal bile vermiyorum.O yüzden böyle birşey olması söz konusu bile degil.Anti ile savaşarak yenmeyeceginiz demişsiniz.Biz antiye daha ilk opumuzu yapıyoruz.Op yapmadan olan fark 1000 kusurdu optan sonra kaç kusur olur bakalım.Kimse kusura bakmasın ama anti bizim dengimiz degil.Umarım bir opa dagılmazsınız.Bidaha kurnazlık yapıp optan kurtulmak için kendini şikayet etmezsiniz umarım.

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Yahu sen bence şaka olarak yazıyosun bunları söylediklerinde ciddi oldugunu düşünmüyorum ki ciddiysen durum vahim.Bizde hesaplar kaç kez saldırıya açık ceza yedi tahmin edemezsiniz.Kalkıp yöneticiler bizi sevmiyor demedik.
Ben klanımdaki herkesi kontrol edebiliyorum kimsenin atakan hesabını şikayet edecek ahmakça hamle yapmayacağına ihtimal bile vermiyorum.O yüzden böyle birşey olması söz konusu bile degil.Anti ile savaşarak yenmeyeceginiz demişsiniz.Biz antiye daha ilk opumuzu yapıyoruz.Op yapmadan olan fark 1000 kusurdu optan sonra kaç kusur olur bakalım.Kimse kusura bakmasın ama anti bizim dengimiz degil.Umarım bir opa dagılmazsınız.Bidaha kurnazlık yapıp optan kurtulmak için kendini şikayet etmezsiniz umarım.

Ben sana diyorum ki eğer 2 gram şerefin varsa ispat et eğer edemeyeceksen de böyle çirkin iftiralar atma.

Sizin o bin fark dediğiniz azro klanı ile beraber olan istatiginiz.Bizim daha savunmalarimiz error sınırindayken vurduğunuz için o istatistik o kadar açıldı,son zamanlarda neredeyse köy alımında öne geçtiğiniz gün yok gel bunlarıda konuşalım ne dersin?
Öyle bol keseden ufurmekle olmuyor bu işler

Ben yöneticiler taraflı davranıyor dedim nedenini de açıkladim eğer birazcik Türkçe bilgin varsa yazdıklarımı anlarsın.

Şimdi git ve yöneticilerden Atakan i kim şikayet etmiş öğren, eğer Atakan öyle birşey yaptıysa ilk biz karşı çıkarız zaten ama o sizin kadar küçük oyuncu olmadığı için boyle ucuz şeyleri düşünmez.

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Şerefi olmayanların şereften bahsetmesi nekadar komik bir durum öyle.Ben anti tarafına oyun başından beri Aile klanı olarak yönelmediğimizi söylüyorum sen hergün öndeyiz diyosun.Size bireysel 3 5 kişi dışında kimse fake bile çıkmıyordu.Neyin önündesiniz onu çözemedim.
Yarın akşam gel buraya bi konuşalım senle

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Buarada sen önde falan diyince tekrar baktım şu istatistiklerede sen savaşı karıştırmış olabilirmisin? Çünkü 1 aylık savaşta önde olduğunuz gün sayısı 3-5 i geçmiyor.

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Sancakbey'in daha önce safacck hesabında oynayan canım ciğerim kirvem sami'ye forum moderatörlüğü veya oyun moderatörlüğü yaptım diye 1 cümlesi bulunmaktadır.Haa halen aktif olarak yapmakta mıdır? Veya aktif moderatörler ile bi samimiyeti varmıdır ? Veya göz boyamak amaçlı mı söyledi orasını bilemem kendisi gelip konuya açıklık getirirse daha iyi olacak gibi.

DeletedUser65457

Ziyaretçi
Arkadaşlar boş post atmaktan konu çok farklı yerlere gidiyor ve bu yasak bir şey. Şuan da takım da aktif olarak oynayan oyuncumuz yok. Olsa zaten forum moderatörlüğü yaptım diye bir şey olamaz. Öyle bir şey olsa sonraki gün gönüllü olarak yaptığı işine son verilir. İçiniz rahat olsun bence konuyu daha fazla uzatıp amaçtan sapmayalım. Aktif moderatörler her zaman sizinle samimi olarak konuşur zaten. Yani mesaj attınız da biz mi cevap vermedik yada sizi küçük düşürür gibi şeyler yazdık ? Öyle bir şey olmadı ben herkese yetişmeye çalışıyorum. Strafe zaten genel olarak herkes ile güzel bir ilişkisi var. Yardımcı olamadığımız veya ters cevap verdiğimiz biri varsa kusura bakmayın. Buradaki herkes insan sonuçta sadece yönetim farkı mevcut :)

capture _2018-01-07-02-46-04.png
capture _2018-01-07-02-46-04.png

Az laf çok iş

DeletedUser47623

Ziyaretçi
Ezik misin sen? Cezalı adamdan köy aldık diye mi övünür oldunuz artık.

O hesap cezalı değilken kaç köy alabildiniz onu deyiverin hele
ben onun yanında oynuyordum 10 tane köyüm vardı orda bak bakalım legendle kaç köy aldık oldan bi ara hesaba ceza yedirirken bizemi sordunuz :)

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Ezik misin sen? Cezalı adamdan köy aldık diye mi övünür oldunuz artık.

O hesap cezalı değilken kaç köy alabildiniz onu deyiverin hele
Valla dostum o hesap cezalı degilken daha rahat köy alıyorduk o konuda emin olabilirsin.Ceza almış diye desteklediginiz için fazladan biraz ordumuz patladı sadece.

DeletedUser62619

Ziyaretçi
bazılarının mesajları kaldırılıp hesapları kapatılmış anlaşılan bu oyunda gerçekleri söylemek bazılarının işine gelmiyor ;)