ANTİ vs Aile-Azro

• Konuyu başlatan DeletedUser65400
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47623

Ziyaretçi
şu antiden adamlar nicklerini vermiyolar oyundaki burdan artislik yapıyolar korkmayın hemen toplamayız :)

DeletedUser65400

Ziyaretçi
şu antiden adamlar nicklerini vermiyolar oyundaki burdan artislik yapıyolar korkmayın hemen toplamayız :)

1 hafta sonra oyuna tamamen dönüyorum döndükten sonra nickde veririz buyurun gelin de deriz biraz bekle hiç ezilmediginiz gibi ezecegiz sizi hiç şüpheniz olmasın ;)

DeletedUser47623

Ziyaretçi
1 hafta sonra oyuna tamamen dönüyorum döndükten sonra nickde veririz buyurun gelin de deriz biraz bekle hiç ezilmediginiz gibi ezecegiz sizi hiç şüpheniz olmasın ;)
döndüğün zaman konusmaya başla ozaman boş boş konusma gelin ezebiliyorsanız bakalım size daha adam gibi op yapmadık her yeriniz oynamaya başladı kendinizi bişey sandınız iyice yoksa sizdemi bize avans veriyorsunuz bazı klanlar gibi :D

DeletedUser37337

Ziyaretçi
size daha adam gibi op yapmadık her yeriniz oynamaya başladı kendinizi bişey sandınız iyice yoksa sizdemi bize avans veriyorsunuz bazı klanlar gibi :D
Dimi la biz bunlara op yapmadan 1000 köy fark attık hiç fark etmemiştim valla

DeletedUser47623

Ziyaretçi
gerçekten düşmanın bile karakterli olması lazım bi tarafı sıkısınca op yiyen hesabına bilerek ceza yediren tek kurucu olarak seni tebrik ediyorum atoşcum neyse kamileri karsılarsın elbet o ceza bitecek :)

DeletedUser14765

Ziyaretçi
Yazacak yüzleri olmadığından cevap verecek bir durum da olmayacak.
Böyle hareketler sonucu uzatır sadece ama sizin de kulağınızı acı acı çınlatır...