W42 Haber Bülteni

• Konuyu başlatan DeletedUser61632
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63431

Ziyaretçi
Hadi sen eğleniyosun diye karışmıyoduk sevinsin gariban diyorduk ama sıkılmaya başladıysan artık senin köylerini alma vaktim gelmiş demekki.

Bu ne cesaret yiğidim seni tanımak istiyorum fake bile attığını görmedim daha buyur gel mislerin arasına boncuklar seriyim geri dönen kamilerinin arkasına da çeyrek altınlar takıcam

Eklentiler

• IMG_20171117_195849.png
    IMG_20171117_195849.png
    67,4 KB · Görüntüleme: 46

DeletedUser65385

Ziyaretçi
Yav tokidende toplarım troldende çevrem kalaba kardeşşş heryerden köy alabilirim. Galaxy nin merkezindende köy alırım sendende.

Siz önce klanlar içinden milletin hesaplarını çalmayı bırakın öncede..

Adamın hesabı almışlar misleri çıkmışlar sonra biz bunlardan köy aldık diyorlar siz demiyim sen ve senin gibi içi çürümüş insanlara lafmı anlatmaya calısacağım??

Senin gibi oyunla yatıp kalkan biri olmadığım için fazla uğraşmıyorum sizin gibilerle. Ve mis attığım köye hadi misi geçtim şah fake attığım köye bile tırsıpta 40-50 k savunma atarsanız bırakta bi zahmet alamiyim sizden köy
Herzaman herşey istatistik değildir bunuda unutma :))

He bide sözde arkadaş tokiyi topluyormuş la daha seni fake atarken bile görmedik primci

DiOny SoS

Mızrakçı
Ağlama duvarına döndün yine amo :) bizim sizin gibi tek cephemiz yok ben kudret tarafında kaldım malesef ki :) 4 ay geçti ha başladım ha başlıcam sınıra gelcem derken biz sınırı sana getirdik çok değil 2 hafta önce tebrik mesajları yazıyordun galaxy e profilinden abilerin mi kızdı sildin ? :) boş yapma savaşta görelim seni

DeletedUser63431

Ziyaretçi
AMO SABBAH 12 TOKİ 0 oldu fake bile gelmiyor köylere siz mi sileceksiniz barbar klanını 2 haftaya 2 haftada gelin benim K56da ki köylerimi temizleyin önce troll 0 SABBAH 0 BEKLİYORUM

Luciferr

Baltacı
Bütün düşmanlara hep aynı şeyi söylüyorsunuz ya cidden var mı o kadar yani abarttığınız kadar:) bir zamanlar aynısını enivicivukke de çok yapmıştı da ondan soruyorum hatta bazen honey kıyak yapıyor kendi köylerinden veriyor :)

Bejeye olan saygimdan dolayi susuyorum ama oyle bir gomerdim ki su yazindan sonra, hasanin gobegi bile duserdi.

DeletedUser50138

Ziyaretçi
Bejeye olan saygimdan dolayi susuyorum ama oyle bir gomerdim ki su yazindan sonra, hasanin gobegi bile duserdi.

Beje ye oyun başında attığın mesajlar hala aklımda ondan dolayı saygılı olmanı samimi bulmuyorum . Ayrıca sana kötü bişey demedim etmedim sana oyunda yapacağımızı yaptık bitti ne gömersen göm ister Hasan'ın ister bütün galaxy nin göbeği düşsün . Söylediklerimde haksızsam eğer seni ilk sildiğimizde geriden kendi klanında 6 köy birden almadıysan eğer söyle yanlışımız varsa özür de dileriz .

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Beje ye oyun başında attığın mesajlar hala aklımda ondan dolayı saygılı olmanı samimi bulmuyorum . Ayrıca sana kötü bişey demedim etmedim sana oyunda yapacağımızı yaptık bitti ne gömersen göm ister Hasan'ın ister bütün galaxy nin göbeği düşsün . Söylediklerimde haksızsam eğer seni ilk sildiğimizde geriden kendi klanında 6 köy birden almadıysan eğer söyle yanlışımız varsa özür de dileriz .

Öyle şeyler yazın ki benim göbeğim düşsün bi 15 kilo versem efsane olcam da veremiyorum lanet olsun

DeletedUser14924

Ziyaretçi

Senin oyunda nickin neydi ?

Luciferr

Baltacı

Evet aldim, 6 degil yanlis saymissin. 8 tane aldim. Peki ben amoya veya bir baskasina trollu tokiyi bizden hizli topluyor diye bir laf ettim mi ? Etmedim. Kudret hakkinda bir yazi yazmis miyim ? Yazmamisim. Abicim bana bulasmayin. Aldiniz topladiniz ekmek gibi beni sesim cikmadi. Tebrik de ettim samimi bulursun bulmazsin umrumda degil. Ama bana bulasmayin.

DeletedUser50138

Ziyaretçi
Evet aldim, 6 degil yanlis saymissin. 8 tane aldim. Peki ben amoya veya bir baskasina trollu tokiyi bizden hizli topluyor diye bir laf ettim mi ? Etmedim. Kudret hakkinda bir yazi yazmis miyim ? Yazmamisim. Abicim bana bulasmayin. Aldiniz topladiniz ekmek gibi beni sesim cikmadi. Tebrik de ettim samimi bulursun bulmazsin umrumda degil. Ama bana bulasmayin.

Seviyorum seniiii ekmeği tuza banıp banıp yer gibiiii.

DeletedUser50138

Ziyaretçi

Şaka bir yana madem burda eğlenmek amaçlı yazılarda adının geçmesini istemiyorsun kusura bakma kardeş o an ilk sen geldim aklıma yazdım yoksa senle uğraşmak istediğimden veya başka bişeyden değil sadece galaxy forumdaki üyelere kendi klanını topladığından bahsedip duruyor diye eğlence amaçlı yazdım hoşuna gitmediyse ve ya hoşlanmıyorsan tekrar kusura bakma .

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Her klanda muhakkak kendi oyuncusunu toplama olayı olur normal bişey burada sorun oyunculuk seviyesi masanın başına bırakacağım ceketimden bile iyi olmayan; düşmandan 2-3 köy alıp kendi klanından 15-20 köy toplayan tatlı su oyuncularının forumda oyunun kitabını yazmış gibi hava yapmaları :)

Luciferr

Baltacı
Şaka bir yana madem burda eğlenmek amaçlı yazılarda adının geçmesini istemiyorsun kusura bakma kardeş o an ilk sen geldim aklıma yazdım yoksa senle uğraşmak istediğimden veya başka bişeyden değil sadece galaxy forumdaki üyelere kendi klanını topladığından bahsedip duruyor diye eğlence amaçlı yazdım hoşuna gitmediyse ve ya hoşlanmıyorsan tekrar kusura bakma .

Bak benim profilimde

"Kesim puanini kendi askeriyle yapanlar polemik yaratsin" yaziyor. Galaxy tokiyi yikarken benim yaedimim olmadi, toki hakkinda konusmadim. Baska seyler oluyor, ben elim dokunmadigi icin birseyler soylemiyorum havasini civasini atmiyorum. Benim koylerimi toplarken sen hicbiseye yaramadin. Beje konusur burda bilal abi konusur da sen ne yuzle konusuyorsun anlamis degilim

DeletedUser50138

Ziyaretçi
Bak benim profilimde

"Kesim puanini kendi askeriyle yapanlar polemik yaratsin" yaziyor. Galaxy tokiyi yikarken benim yaedimim olmadi, toki hakkinda konusmadim. Baska seyler oluyor, ben elim dokunmadigi icin birseyler soylemiyorum havasini civasini atmiyorum. Benim koylerimi toplarken sen hicbiseye yaramadin. Beje konusur burda bilal abi konusur da sen ne yuzle konusuyorsun anlamis degilim

Ya seni anlamışız bu tarz şeyleri sevmediğin için kusura bakma demişiz hala konuşuyorsun sonra benle uğraşmayın deme . Konum itibariyle ben gökhangök ve sendemibrütüs i sildiğim için sana çok yetişemedim ama elbet bizimde kamimiz geldi sana .

DeletedUser50138

Ziyaretçi
Her klanda muhakkak kendi oyuncusunu toplama olayı olur normal bişey burada sorun oyunculuk seviyesi masanın başına bırakacağım ceketimden bile iyi olmayan; düşmandan 2-3 köy alıp kendi klanından 15-20 köy toplayan tatlı su oyuncularının forumda oyunun kitabını yazmış gibi hava yapmaları :)

La bişey Yok ortada ya ne kuyruk acısı var anlamadım öyle muhabbet ediyoruz hakaret ettiğim veya oyunculuğuna bişey dediğim Yok neyine alınıyor bu kadar anlamadım :)

DeletedUser65385

Ziyaretçi
Olum ben sizimi tebrik ettim sizin bu oyunu oynadığınız falan yok. Tebrik ettiğim kişiler az çok kendini biliyor zaten

Örnek vereyim mesela panşehir mesela aslanefe bu adamlar oyunun hakkını veriyor..

Profilimede yazdım 1-2 gün durdu sildim doğrudur ama neden ? Tokide herzaman yanlız bırakıldığım için oyundan soğumuştum ya hesap sil atacaktım yada vefa klanı olarak devam edecektim. Ama bir baktımki dostlarım sizlerle savaşa başladı ve ben yeni bir klan ile daha doğrusu abilerim ve kardeşlerim ile oyuna kaldığım yerden devam etme kararı aldım..

Bundan sonra sizinle daha fazla uğraşmaya başlayacağım. Tabi hileleriniz biterde adam gibi savaşabilirseniz..

DeletedUser65488

Ziyaretçi
312367915_tn30_0.jpg