DEHŞET VS PAŞA

DeletedUser59328

Ziyaretçi
Yav 15 klanda tek tek baktınızmı 2 kişi olan klan bile vardı bitanesini dağıttık az önce kaldı 14 klanları aktarsam 9 klan oluruzda size malzeme kalmaz sonra :D

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Reis yapma bize malzeme kalmazsa ne yaparız :D Yatıp kalkıp dehşetten bahsediyoruz yoksa :p

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Ya şaka bir yana, yanlış bilmiyorsam 38'de klan üye limiti 40, dünya hakimiyeti oranı da yüzde 85'ti. Yani öyle 50-100 kişi ile kapanmaz, kapanmaya kalkışılsa 5 yıl falan sürer herhalde. O yüzden bence absürt bir durum yok. Klasiklerde bile 150-200 kişiden aşağı girmiyor kalantor klanlar, değil ki bu şartlarda girilmesin. Sonuç itibariyle 500 klan bile olunsa dünya sonunda 40 kişi göğüsleyecek o işi. Allah sabırlar versin kapayacak olanlara...

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Ya şaka bir yana, yanlış bilmiyorsam 38'de klan üye limiti 40, dünya hakimiyeti oranı da yüzde 85'ti. Yani öyle 50-100 kişi ile kapanmaz, kapanmaya kalkışılsa 5 yıl falan sürer herhalde. O yüzden bence absürt bir durum yok. Klasiklerde bile 150-200 kişiden aşağı girmiyor kalantor klanlar, değil ki bu şartlarda girilmesin. Sonuç itibariyle 500 klan bile olunsa dünya sonunda 40 kişi göğüsleyecek o işi. Allah sabırlar versin kapayacak olanlara...

RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Diğer dünyalara geçen arkadaşlara başarılar dileriz. Seninle bu serverda savaşmak güzeldi Typhone.

Ne kadar saçmaladığının farkında mısın yaaa sen? Oyun bu yaa sana ne benim kaç klanla girdiğim kaç klanla birlikte savaştığım. Sen varya kesin bu server da oynuyorsun. Nick soylede bilelim ha yok gerçekten oynamıyorsan ne kadar itici olduğunun farkında ol. Ayrıca bize karşı bi önyargıyla yazıyorsun. Oyuna vakit emek maddi manevi birşeyler ayırıyoruz. Sende kabul etmelisin ki meyvesini almak lazım. Neyse yaa senin gibi önyargılı bir insana anlatacak herhangi bir lafım sözüm olamaz.

Var git yoluna kardeş hadi bakayım.
bu arada flood olacak galiba ama öncelikle ben emeğinize laf etmedim hatta bu kadar kalabalık klanı yönettiğiniz için tebrik etmek lazım bile dedim gerçekten kolay iş değil ben sizin 20 klan olmanıza laf ettim evet dediğin gibi oynamadığım bir dünya karışamam ama ben zaten karışmıyorum sana 20 klanı dağıtıp 5 klana düşün demedim sadece genel forumda bir konuda fikrimi belirttim dehşet klanlarına karşı hiçbir ön yargım yok daha önce ne kendilerinde oynadım ne de onlara rakip oldum ben bu kadar kalabalık olan her klana karşı bir ön yargım var o kadar gereksiz ve dünyadaki dengeleri bozan bir hamle olarak görüp düşünüyorum bu kadar kalabalık olmayı

DeletedUser63923

Ziyaretçi
bu arada flood olacak galiba ama öncelikle ben emeğinize laf etmedim hatta bu kadar kalabalık klanı yönettiğiniz için tebrik etmek lazım bile dedim gerçekten kolay iş değil ben sizin 20 klan olmanıza laf ettim evet dediğin gibi oynamadığım bir dünya karışamam ama ben zaten karışmıyorum sana 20 klanı dağıtıp 5 klana düşün demedim sadece genel forumda bir konuda fikrimi belirttim dehşet klanlarına karşı hiçbir ön yargım yok daha önce ne kendilerinde oynadım ne de onlara rakip oldum ben bu kadar kalabalık olan her klana karşı bir ön yargım var o kadar gereksiz ve dünyadaki dengeleri bozan bir hamle olarak görüp düşünüyorum bu kadar kalabalık olmayı

Bak güzel kardeşim beni tanımassın etmessin yukarıda bana "oyununu oyna fazla tatava yapma" gibi küstahça bir yazı yazmışsın. Sonra ben senin yazılarına nasıl sağduyulu olayım. Öncelikle kendimize bakacağız aynanın karşısında. Ne yazdık ne yazıldı diye. Olayı bilmeyen biri ile burada sırf senin bana balıklama atlama bir cümlenden sebep tartıştım. Adamıda tanımam etmem. Lütfen yazdıklarımıza biraz özen gösterelim.

Kopyalıyorum...

"boş konuşanı da boş duranıda allah sevmez muslukçu çok tatava yapma oyununu oyna sana ufak tavsiye"