Padişahımız çok yaşa

• Konuyu başlatan DeletedUser46662
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55049

Ziyaretçi
çok değil 1 ay sonra ben sana güzel bir link atacam merak etme sen :p

bekliyorum :D zaten buzleri bilirsin hic iyi oyuncu değilizdir linklerden linklere koşariz anca...
bir ay sonraya hazirlik mi yapsam ne yapsam netin Akn sini harcamiyorum senin icin bekliyorum hadi :D

DeletedUser58115

Ziyaretçi
topragım sanırım o benim söylediklerime katılıp , extra bişiler eklemiş yoksa 40 la fln benim işim yok benden bahsetmiş olamaz :)

Aynen öyle olmuş :p Ben yanlış anlamışım, benim yanlış anlamamla sen de yanlış anlamışsın falan :D

DeletedUser49924

Ziyaretçi
bekliyorum :D zaten buzleri bilirsin hic iyi oyuncu değilizdir linklerden linklere koşariz anca...
bir ay sonraya hazirlik mi yapsam ne yapsam netin Akn sini harcamiyorum senin icin bekliyorum hadi :D

Bekle canım bekle oyunculuğunuzu tartacak adamlarla karşılaşmadınız henüz ;) bunu sende iyi biliyorsun güçüne değil aklına güvenen düşmanın 1 ay için de yakınına gelecek :)

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Bekle canım bekle oyunculuğunuzu tartacak adamlarla karşılaşmadınız henüz ;) bunu sende iyi biliyorsun güçüne değil aklına güvenen düşmanın 1 ay için de yakınına gelecek :)

en son biz yukari dogru geliyoduk ama bilemedim simdi :)))

sizde Anti bitsin de ne olursa olsun diye jokerle s.a felan yapmistiniz agagsgs yazdirma daha fazla konuyu sapitmayalim

DeletedUser49924

Ziyaretçi
en son biz yukari dogru geliyoduk ama bilemedim simdi :)))

sizde Anti bitsin de ne olursa olsun diye jokerle s.a felan yapmistiniz agagsgs yazdirma daha fazla konuyu sapitmayalim

Olayı ne güzel çarpıtıyorsun canım benim ama yemezler biliyorsun daha sizin yaptığınız kahpeliğin hemen arkasında Joker bize SA teklif etti ama Azro için kabul etmedik. Neyse olay bizim olayımız değil ben cevap yazmacağım. Siz yukarı biz aşağa geliyoruz. Görüşmek üzere :)

DeletedUser64669

Ziyaretçi

Bak doğru söylediğin şeyler var klanda iyi olan yok değil var elbette ama klanda nerden baksan yarı yarıya iyi oyuncuların sırtından geçinip gidiyo

Ortalama Biri

Misyoner
Hangi bilgiler ? savaşmadan ona destek atarak buna destek atarak ötekine gaz verip diğerine dur diyerek elde edinen bilgiler mi ? biz burdayken SOA ile savaşıyor diye kezzaptan iyisi yoktu güldürmeyin bu kadar beyler :D adamlar müttefiki iken alttan alttan kuyu kazanları da biliyoruz susup görüntü atmıyorsak bilmediğimizden değil iki tarafı da sevmediğimizden :D

Sana bir de burada laf atmakla uğraşamam. Boşsun.

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Bak doğru söylediğin şeyler var klanda iyi olan yok değil var elbette ama klanda nerden baksan yarı yarıya iyi oyuncuların sırtından geçinip gidiyo

zaten bi dunyayi bir klanin tumunun kapatmadaki etkisi aynı olmaz, herkesten aynı verim alınamaz, ben 2saat bakarim o 20 saat bu 10 saat, ki ana ekibimiz de sıkıntı yok, bizim bu duruma itirazimiz da yok herkes elinden geleni yapıyor elinden geldigince...