Bölgeler ve Klanlar

• Konuyu başlatan DeletedUser64699
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60497

Ziyaretçi
Şimdi kardeşim çok mantıklı konuşmuşsun. Ben kafandaki soru işaretlerini şöyle dağıtayım. Sadece kuzey kıtaları yok dünyada. Güneyde ne olacağı belli değil. Örneğin; güneybatı güneydoğu müttefiklik yaparsa Udw mecburen kuzeybatıya yönelecek. Bu durumda kuzeybatıdaki bahsettiğin 4 klan kıtasını kapatırsa Udw ile savaşacak. Ki bu durum yüzde 90 olacak bir durum olduğu için ve UDW ile kişisel olarak savaşmak istemediğim için profile bir not düştüm daha dünyanın ilk günü. Ben saldırı atmayacağım ama klanım da müttefiklerim de böyle bir durumda Udw ile savaşacak. İster gönüllü ister gönülsüz. Böyle bir durumda da set met hikaye. He 2. ihtimale gelecek olursak; olası bir udw-güneydoğu savaşında, kita dengelerini bozmak olmaz. O yüzden UDW'ye bu durumda savaş açmayız. Döneriz doğuya. He doğuda muttefigimiz nop ile diğer pakt klanları var. Orada savaş açacağımız ekip bellidir orası ayrı. E ama ben demedim ki iki koca klan kuzeydoğuya girin diye. Bu durumda set mi oluruz, kuzeydoğuya sel olur akar miyiz bilemem artık :p Önce bi kıtalar kapansın da (kuzeydoğu hariç tabi, orayı bekleyemeyiz 3 ay) ondan sonra set met çıkar ortaya, oluşacak ittifaklara göre. Yani bu söylediklerim de oturup haritaya ve diplomasilere bakan herkesin görebileceği şeyler. Ezberden konuşmak saçma oluyor. Şu sabotaj klani toplasa bizi de rahat etsem ya =)

bu iş böyle olmayacak ya siz adınızı NOP yapın ya da biz GG. başka türlü baş edemeyeceğiz bunlarla :D

DeletedUser63321

Ziyaretçi
size fazla bile bayram da az açılın hava gelsin bak darlanıyorum artık daha çaylak açılmadan bizle çok kafayı bozdunuz. kaç saattir klanları bölgelere nasıl ayıracaz nasıl yapsak diye kafa patlatıyoruz bi de sizin pis goygoyunuzla uğraşamayacağız. 16 klan mı diyen dersin multi mi diyen dersin olum gidin kendi klanlarınızla ilgilenin. iyice sıkmaya başladınız, daha vakit var sizin maskaranız olmamıza kusura bakmayın yani.

**BayRam**

Kılıç Ustası
size fazla bile bayram da az açılın hava gelsin bak darlanıyorum artık daha çaylak açılmadan bizle çok kafayı bozdunuz. kaç saattir klanları bölgelere nasıl ayıracaz nasıl yapsak diye kafa patlatıyoruz bi de sizin pis goygoyunuzla uğraşamayacağız. 16 klan mı diyen dersin multi mi diyen dersin olum gidin kendi klanlarınızla ilgilenin. iyice sıkmaya başladınız, daha vakit var sizin maskaranız olmamıza kusura bakmayın yani.

:) şimdi ünsal goygoy geçmiyorum hayır gerçekleri söylemek cidden neden bu kadar dalga konusu olarak algılıyorsunuz bende buna gülüyorum.Ben o vakti kısaltacağıma inanıyorum bu konuda.Şimdilik klanlarınızı bir ayarlayın bir an önce sabaha az kaldı hadi kolay gelsin size.

DiOny SoS

Mızrakçı

Sabahta böyle gergin bir arkadaş vardı abi akhisar köfte dedim çocuk hösmerim gibi oldu. Gel sanada söyleyim sinirlerin yatıssın nopta paylaşırız unss da bizden yiyor diye :)

DeletedUser63321

Ziyaretçi
Sabahta böyle gergin bir arkadaş vardı abi akhisar köfte dedim çocuk hösmerim gibi oldu. Gel sanada söyleyim sinirlerin yatıssın nopta paylaşırız unss da bizden yiyor diye :)

bence da işi şakaya vurmak en iyisi yok yere burada muhattap alıp cevap veriyoruz zayi oluyor cümleler:D

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Klanlar setini seçiyor* yarışması hazirlatayim hemen Acun gardasima ahahsj