ERROR klanları diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser64699
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64898

Ziyaretçi
ahahahaha gelsın gelsın alacağı değılde vereceğı çok şey var :)

DeletedUser64699

Ziyaretçi
Yenı başlamış bır savaş hakkında böyle konuşmak ne demek oluyor ?

Çevrenızdekılerden sayı üstünlüğünüz var dıye kaç klanı bünyenıze kattınız, o yetmedı kışı sayınız fazla olsun dıye Raybanıda bünyenıze aldınız gelmış burada savaş bıtmış gıbı artıslık yapıyorsun sayı eşıtlığı mı var ? Hayır Adam akıllı bır tane savaş yapmadınız KURUL la savaştınız baktınız kazanamıyacaz bünyenıze aldınız ATA ıle savaştız baktınız kazanamıyacaz bünyenıze aldınız. Böyle 4 tane klanı bünyenıze aldınız gelmış burada artıst artıst konuşuyorsun. Kazandığınız bır tane savaş yok yok ettığınız 1 tane klan yok.

herkes burada HUCUM klanlarına atıp tutuyor ama Hucum en azından savaşırken mert savaşıyordu.

Çevrenızdekıler sıze bıat ettıkçe bünyenıze almaya devem edın eskı klansavaslarından kımse kalmamış burada bellı herkes savaşı oyunu oynayıp savaştan korkuyor.

Kımse burada artıslık yapmasın bır başarısı yokken.

Sıze bıat etmeyecek eskı klanlarda var bu aklınızda bulunsun.

öncelikle HUCUM klanları kurulduğunda bende vardım, 26ya kadar hucumla oynadım

rayban klanları zaten bizim bünyemize katılacaktı bu worldun başında konuşulmuş bir şey, ha manyak klanlarındansan senin üyelerinde bana ekibimi klanınıza alır mısınız diye yazıyor

aynen güzel kardeşim bi kazanamıyıcaktık savaşları ama 60 15 gibi bi köy farkı vardı? bi ata klanından 20 kişiyi aldık bünyemize, ister misin sizden de alayım 20 kişi?

DeletedUser62537

Ziyaretçi
Jokerle de sa çekmişiz.Yazarlar şindik buraya :)

DeletedUser61561

Ziyaretçi
Bünyeye katmalık bir durum söz konusu değildir.Errorla birleşme olacaktı yunus abi isimlerin şimdilik böyle olmasını istediğini ve kapanırken rayban - error olarak değiştireceğimizi konuştuk.he sayı üstünlüğü önemli değil iyilerse zaten yenerler bizi :)

DeletedUser64898

Ziyaretçi
Aynen kardeşım o yüzden kurucunuzdan köy aldılar neyse fazla uzatmaya gerek yok MANYAK tan gelen bızı alır mısınız teklıflerı sıze kalmış bır şey bızden gıtmek ısteyene dıyecek bır şeyımız yok benım söyledığım şey bu oyunun eskı tadı kalmamış herkes kışı sayısı fazla olan klanla savaşmaktan kaçıyor yarın öbür gün güneydoğudan sukunu wom'u da bünyenıze alırsınız tam olur güzelmış vallaha hocam ıyıymış hıçbır emek sarfetmeden sadece kışı sayınızla toplarsınız mılletı bünyenıze.

Bız w8 de SANCAKLA w20 HUCUMLA sızın gıbı kaç tane toplama olan klanın başını ezdık yıne ezerız sıkıntı yok tabıı o zaman sızın gıbıler pre olmadığı ıçın ılk 20 günde yok oluyordu.

Klanlar.org sıze çalışıyor baktı sızın gıbı para babaları emekle bır yere gelemıyor parayla gelsınler bızımde ışımıze gelır dıye bu sıstemı çıkardılar.

Paraya karşı emeğın mücadelesını verıyoruz.

RAYBANA gelınce w21 dede aynısını yaptılar şımdıde aynısını yapıyorrlar.

Sen sanıyorsun kı bız bılmıyoruz bu oyunda neler olup bıttığını.

Senın bıldığın kadar benım unuttuğum var.

DeletedUser61561

Ziyaretçi
Dayı ne diyon sen kafan iyi sanırım.rayban klanı w28 de kuruldu ayrıca toplama diyosunda errorla rbw nin birleşimi toplamamı oluyor? Seni tanımıyomda savaş açmamız korkutmul baya seni galiba ;)

DiOny SoS

Hafif Atlı
Gir dünya dünya kas preni sende başkan bakmasan her dünyada 1-2 k kasarsın 4-5 dünya biriktirip gir sonra.

Sercan pre babasımısın yoksa la sen ? Hesap nosunu atim :D

DeletedUser64898

Ziyaretçi
w21 de aynı klanda değıl mıydınız dostum ?

Yanlışım varsa düzelt

DeletedUser54365

Ziyaretçi
Rayban World klanı w28 de kuruldu, kurucu ekipten sadece 3 üye w21 de Error klanlarında oynadı ki biri de benim. Bu konuda bir bilgi eksikliğiniz var.

İkinci olarak ise Error klanlarının bünyesine katılmadık yönetimsel olarak ortaklaşa olacak şekilde bir birleşme gerçekleştirdik. İsim konusunda uzun uzun düşünmek yerine daha önceden bir isim yapmış benim de ismi altında dünya kapattığım bir klanın ismini almayı kabul ettik. Dünya başında ortaklaşa hareket kararı aldık, bölgemizi kapatmaya yaklaştığımız zamanda da iki ekip ne yapacak diye oturduk konuştuk ya savaşacaktık ya da birleşecektik biz de birleşmeyi seçtik

DeletedUser64699

Ziyaretçi
Aynen kardeşım o yüzden kurucunuzdan köy aldılar neyse fazla uzatmaya gerek yok MANYAK tan gelen bızı alır mısınız teklıflerı sıze kalmış bır şey bızden gıtmek ısteyene dıyecek bır şeyımız yok benım söyledığım şey bu oyunun eskı tadı kalmamış herkes kışı sayısı fazla olan klanla savaşmaktan kaçıyor yarın öbür gün güneydoğudan sukunu wom'u da bünyenıze alırsınız tam olur güzelmış vallaha hocam ıyıymış hıçbır emek sarfetmeden sadece kışı sayınızla toplarsınız mılletı bünyenıze.

Bız w8 de SANCAKLA w20 HUCUMLA sızın gıbı kaç tane toplama olan klanın başını ezdık yıne ezerız sıkıntı yok tabıı o zaman sızın gıbıler pre olmadığı ıçın ılk 20 günde yok oluyordu.

Klanlar.org sıze çalışıyor baktı sızın gıbı para babaları emekle bır yere gelemıyor parayla gelsınler bızımde ışımıze gelır dıye bu sıstemı çıkardılar.

Paraya karşı emeğın mücadelesını verıyoruz.

RAYBANA gelınce w21 dede aynısını yaptılar şımdıde aynısını yapıyorrlar.

Sen sanıyorsun kı bız bılmıyoruz bu oyunda neler olup bıttığını.

Senın bıldığın kadar benım unuttuğum var.

geçen soa dan biri bana çakmak gazını bırakmayın ortalıkta yazdı, haklıymış..

bak güzel kardeşim, hani w20de ezdik diyosun ya, hucumdaki abilerine sor haktan w20de neler yaptı de, anlatırlar onlar beni sana

e sanane bundan, var paramız basıyoruz oynuyoruz fakirsin bari belli etme,bide yanlış hatırlamıyosam w21 presiz son dünyaydı onu da bu ekip kapattı? şu oyunda beni en çok güldüren şey üstünlük çabaları, aynen aferin sana benim bildiğim kadar senin unuttuğun var benden sana tavsiye bu worldude unut..

DeletedUser60497

Ziyaretçi
Error müthiş diplomasiler yapıyor bu dünyada, ibretle takip ediyorum. Favorim sizsiniz :p

DeletedUser31365

Ziyaretçi
:):) sanki beni cok seviyormus gibi merak ediomus gibi yazıon ya :) neyse ne yapayım öle takılıorum sen napıyorsun:)