ERROR klanları diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser64699
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64699

Ziyaretçi
Nişan attıracaksınız bana :D

freud ile bir görüşme yapacağım kısa zamanda :D

olum sen evlenmene baksana 6 ay sana oyun yasak yemin ediyorum yengeye en bastan sikayet ederim bu cocuk gunde en az 10 saat oyunla ilgileniyo derim bilgisayar basina oturamazsin tt2

DeletedUser54093

Ziyaretçi
hemde nası :)

Eklentiler

• upload_2017-6-8_6-36-9.png
    upload_2017-6-8_6-36-9.png
    274,4 KB · Görüntüleme: 76

DeletedUser55049

Ziyaretçi
errorun napıcağı belli aslında :), ki yavaştan belli edicekler ediyorlar da,güneye doğru değil kuzeye doğru ilerleyecekler bence, ama orda ne olur ne biter bilemem :)

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Errorun diplomasisini de mi anti belirliyor :) şaşırtıcı. Neler göreceğiz daha acaba :)
yok hocam mesajda da belirttiğim gibi, bence yani fikimce bu hem error un kuzeybatıya yönelmesi bizim işimize gelmez neden isteyelim ki ? bizim ilerde alacağımız köyleri onlar almış olucak çünkü..

DeletedUser56535

Ziyaretçi
yok hocam mesajda da belirttiğim gibi, bence yani fikimce bu hem error un kuzeybatıya yönelmesi bizim işimize gelmez neden isteyelim ki ? bizim ilerde alacağımız köyleri onlar almış olucak çünkü..
Kimseye yön çizmeye kalkmayın bence siz. Hele errora yön çizmek sizin hiç haddinize değil bence :) Saygılar. İyi oyunlar.

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Kimseye yön çizmeye kalkmayın bence siz. Hele errora yön çizmek sizin hiç haddinize değil bence :) Saygılar. İyi oyunlar.
sözlerinde uğurun bize duyduğu saygıyı göremiyorum bende sana o derecede cevap vermek istemiyorum, üslup önemli. saygılı bi savaş olsun diye yapılan bazı şeyleri örttük foruma ortaya koymadık, koydurtma.

DeletedUser56535

Ziyaretçi
sözlerinde uğurun bize duyduğu saygıyı göremiyorum bende sana o derecede cevap vermek istemiyorum, üslup önemli. saygılı bi savaş olsun diye yapılan bazı şeyleri örttük foruma ortaya koymadık, koydurtma.
Saygısız olacak bir şey yapmadım ki.. Terbiye sınırını da aşmadım. Hele üslubumda en ufak bir bozukluk yok. Gerçekleri gör. Sen haddin olmayan şeye benim hakkımda konuşursan yorum yapma hakkı doğar bana elbette. Bu arada ne koyacaksan koy. Tehdit kötü bir şeydir.

DeletedUser64699

Ziyaretçi
Gazoz klanlarını temmuz sonuna kadar (?) sa isaretledik, ağustosta aşk başkadır wub

DeletedUser64699

Ziyaretçi
ANT klanlarına savaşı açtım, ata biraz söylensin haber vermeden neden savaş açıyosun desin :p

DeletedUser63028

Ziyaretçi
Gazoz klanlarını temmuz sonuna kadar (?) sa isaretledik, ağustosta aşk başkadır wub
kibire,zihniyete bak,alın kirli dünyanız size kaldı,al erroru vur antiye,birbirinizden farkınız yok zaten.birbirinizin arkasından çevirmediğiniz fırıldak kalmaz,herkes neyin ne olduğunu gördü,görecek.

sa işaretlemişsin burda laf sokarak kime neyi ispat edeceksin?insan olun biraz,saygı gösterinki,saygıyı hakedin,ne kadar kendini bilmez varsa w40 a toplanmışsınız,burda klavye delikanlılığı yapacağınıza oyunda gösterin hünerlerinizi,size sa işaretleyin diye yalvaran falanmı oldu?teklif bana atajeandan geldi bende kabul ettim,bu oyunda kimseye boyun eğmedim eğmemde,gerektiğinde onurunla,şerefimle hesap siler giderim yine boyun eğmem,kimseye yalakalıkta yapmam,umarım başka bir w de karşıma çıkarsın görüşürüz senle...

Ortalama Biri

Misyoner
??? Teklifin kimden geldiğiyle ilgili bir problem var galiba. Diplomasi için morted mesaj attı müsait değildim genelde ve en son müsait olduğumda üçümüz konuştuk. Diplomasiyi yaparken joker zamanında bize karşı tutumunuz iyi olduğu için diplomasi yapmayı kabul ettim. Fakat size Aile ile diplomasimiz olduğunu ve sizin tarafa yöneleceğimizi açık bir şekilde belirtmiştim. Yukarıdaki yazıda da benim söylediğim şeylerden pek farklı bir şey söylenmemiş. Madem bu kadar tepki verecektin Abi o zaman skype'ta bu teklifi kabul etmeseydiniz.

teklif bana atajeandan geldi bende kabul ettim,

Bu dünyada kimseye gidip diplomasi yapalım diye bir teklif yapmadım.

Aile klanı ile Lavabo* hesabı diplomasiyi yaptı. Joker klanı zamanında ise RBW ile diplomasi yaptığınız ve biz de RBW ile yola beraber devam etme kararı aldığımız için diplomasiyi devam ettirdik.

Ayrıca çıkıp bir kişinin yaptığı şeyi bütün klana mal etmek doğru ise Joker ve Gazoz klanlarında olan olayları da gördük. Yöneticisi klanı sattı, oyuncularını sattı. Biz de çıkıp ne pislik klanmış diyelim uygun olur mu?

DeletedUser63028

Ziyaretçi
gazoz kurulduktan sonra senle görüştük,sende jokerle olan sa sizle de devam etsin temmuz sonuna kadar dedin bende kabul ettim,farklı birşey söylemiyorum zaten.

benim tepki verdiğim şey,adamın laf sokması,madem sa işaretlenmiş saygılı olsun,ben bu yorumu yeni gördüm,biz oyunumuza bakıyorduk,ben genel foruma bakmam bile oyundan zaman ayırıp,burda klavye delikanlılığı yapmam,yapanlarında çoğu vasat oyuncudur zaten,icraattleri yoktur,klavye delikanlılığı yaparlar.

senin diplomatın ya da diplomasi durumunu burda açıklayan adam,senin klanını temsil etmiyormu?uyardınmı adamını yaptığı terbiyesizlik konusunda?sildirdinmi o yazıyı,2-3 hafta geçmiş,uyarmadıysan,sildirmediysen onun söylediği herşey senin tüm klanını da seni de bağlar,o adam burda senin klanının sözcülüğünü yapıyor çünkü

DeletedUser63028

Ziyaretçi
joker beni bağlamaz,
gazoz klanı sana karşı bir yanlış yaptımı?yaptıysa bunu dillendir burda,gazozun içişlerinde olan olayları burda anlatmaktaki amacın nedir?sana ne adam beni satmıştır sattıysa,seni satan olursa o zaman konuşursun,dedikodu yapamayın burda adam gibi oyununuzu oynayın ayıptır

Ortalama Biri

Misyoner
Kral çıplak dediği için suçlu oluyor, ben de bir şey demediğim için ERROR pis oluyor öyle mi?
Skype konuşmasında birden fazla kez üstünden geçtim bu konunun. Aile klanları ile diplomasimiz var çok ekstrem bir durum olmadığı sürece batıya gideceğiz dedim. Hatta bunu dediğimde çok net bir şekilde Ferhatla senin duraksadığını fark ettim Abi. Temmuz sonunda her şey normal gitseydi zaten Sa bitecekti. Bunun sizde gayet net farkındaydınız. Şimdi çıkıp bunu kullanarak karalama kampanyası yapmamanızı öneririm.
Ayrıca klanda son sözü benim ve Yunus'un söylediğini çoğu kişi bilir. Koca klanda herkesi tek tek takip edip uyarı yapacak değiliz. Biz bir şey diyorsak o zaman çıkıp sizin düşünceniz böyleymiş dersiniz.

DeletedUser63028

Ziyaretçi
Kral çıplak dediği için suçlu oluyor, ben de bir şey demediğim için ERROR pis oluyor öyle mi?
Skype konuşmasında birden fazla kez üstünden geçtim bu konunun. Aile klanları ile diplomasimiz var çok ekstrem bir durum olmadığı sürece batıya gideceğiz dedim. Hatta bunu dediğimde çok net bir şekilde Ferhatla senin duraksadığını fark ettim Abi. Temmuz sonunda her şey normal gitseydi zaten Sa bitecekti. Bunun sizde gayet net farkındaydınız. Şimdi çıkıp bunu kullanarak karalama kampanyası yapmamanızı öneririm.
Ayrıca klanda son sözü benim ve Yunus'un söylediğini çoğu kişi bilir. Koca klanda herkesi tek tek takip edip uyarı yapacak değiliz. Biz bir şey diyorsak o zaman çıkıp sizin düşünceniz böyleymiş dersiniz.

hala anlaşmanın detaylarından bahsediyorsun o konuda bir sorun yok ben takınılan ukalaca tavıra tepki gösterdim,sanki sa bize kıyak yapılmış gibi lanse edilerek yapılmış gibi vurgu yapılıyor,işine gelirse yaparsın gelmezse yapmazsın,karalama kampanyasını senin adamın yapıyor ben değil,tepki vereceksen önce ona vermelisin,sen vermiyorsan,ben burda karşığını verince de hazmedeceksiniz