ERROR klanları diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser64699
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63028

Ziyaretçi
yapılan saygısızlığı savunuyorsan hala,seninde ondan farkın yok benim gözümde,hala kral çıplak falan gizliden laf sokmaya çalışıyorsun,

Ortalama Biri

Misyoner
Yazının neresinde kıyak varmış gibi bir yaer var? Sa bittikten sonra savaş olacağını daha açık belirten bir yazı dışında bir yazı değil. Bence saldırmak için bir yer arıyorsunuz.
Ben laf falan da sokmuyorum ayrıca. Açık ve net biçimde olanı yazdım. Eğer bu şekilde saldırgan tutumunuza devam ederseniz tarafımızca kale alınmayacaksınız.

DeletedUser63028

Ziyaretçi
zaten hesap sildik biz yani ben ve w40 a benle beraber başlayan ekip.yola çıktığım ekipten asla ihanet falan olmadı,yolda tanıştıklarımızdan,kıvırtanlar oldu bunu herkes gördü zaten,burda dillendirmenin anlamı yok,adam tanımış olduk bu w de tek kazancımız budur,kimlere ne kadar güvenilebileceğini öğrendik.

temmuzun sonunda tekrar masaya oturacağız diye konuştuk senle,savaşta olabilir,başka şeyde o zamanki şartlara göre karar veririz dedik.

senle yapılan anlaşmaya saygısızlık yapmadık sende yapmadın,ben bu konuda bişey demedim dememde.

çıplak kral ben oluyorum,sende çıplak kralla anlaşma yapan giyinik kral o zaman,burda konuştuğunuz lafların ne anlama geldiğini bilmiyormusunuz?bu laf sokma değilde nedir?

sonra da saldıran benmi oluyorum?siz saldırın bizde kendimizi savununca saldıran tarafmı olduk?

neyse işte kişilik farkı demekki,ego,kibir,ukalalık,saygısızlık herşey var burda yazılan mesajlarda,okuyanlar değerlendirsin artık,klan kamuoyu görsün,değerlendirsin,ben fikirlerimi söyledim,yarası olan gocunur yaran yoksa alınmazsın,sen beni aşağılamaya kalışırsan cevabını alınca hazmedeceksin,giyinik kral

Ortalama Biri

Misyoner
Bence de okuyanlar değerlendirsin artık. Çünkü daha fazla laf anlatmaya çalışmayacağım.

Haktan ve diğer ERROR üyelerinden kimse buraya bir şey yazmasın.

DeletedUser64699

Ziyaretçi
adamın biri gelip buraya saçma sapan şeyler yazdı diye ben buraya bişey yazmıyıcakmıymışım?

Ortalama Biri

Misyoner
Haktan sen önce gel hesabı al. Telefonum da yok ulaşamıyorum 1 haftadır sana. Yakalasam döveceğim seni :D