$AMAN ve digerleri

• Konuyu başlatan DeletedUser6863
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Peki troll sab saman efendi ve pts pardon team V savasi istatistikleri ne durum da :)

DeletedUser51219

Ziyaretçi
3521incis7440821.png

ZOOM

Baltacı
pardon klanları tüm klanları ile savaşamıyor aşşada kalmış bir klanı var şuanda ve ona 4 büyük klanın opu oluyor şaman efendi trol ha birde sab var normal tek klanın yine de orada bence iyi savaşıyor gönlüm pardon klanlarıdan yanadır..seviyeli savaşlar olması dileklerimle

DeletedUser63512

Ziyaretçi
pardon klanları tüm klanları ile savaşamıyor aşşada kalmış bir klanı var şuanda ve ona 4 büyük klanın opu oluyor şaman efendi trol ha birde sab var normal tek klanın yine de orada bence iyi savaşıyor gönlüm pardon klanlarıdan yanadır..seviyeli savaşlar olması dileklerimle

Bence durumlar esit sadece hangi klanlarin kaliteli oldugu ortaya cikiyor bu da bariz belli bu worldu hesap silmezlerse silmezlerde saman-troll-sab klanlari kapatir ama samani ayrica tebrik etmek istiyorum pts tm kapak klanlarina karsi tek basina savasiyor ve hiç bir şekilde yikilmadi daha da rakiplerini uzuyor :) suan pts ile savaslarinda troll sab ve efendide katildi.favorim saman troll sab ittifagi

DeletedUser63917

Ziyaretçi
evet tebrikler cidden 3 klan pts ile güzel savaştınız. acaba ptsyi halledip birbirinize düştüğünüzde ya da savaşa tm de katıldığında burda bu muhabbetleri yapabilecek misiniz merak ediyorum :)

DeletedUser58076

Ziyaretçi
evet tebrikler cidden 3 klan pts ile güzel savaştınız. acaba ptsyi halledip birbirinize düştüğünüzde ya da savaşa tm de katıldığında burda bu muhabbetleri yapabilecek misiniz merak ediyorum :)

Birbirine düşmeyi müttefik satmayı anında müte savaş ilan etmeyi bi gece de zemzem ablan yapar hoş gerçi bana yapılmadı daha örneklerini 36 da takip ettim :)
Klan savaş notunu da gördüysen bir klan düşünün diplomatı olmayan bir klan düşünün diplomatı acemi diye başlayanı bi oku bence :)

Gelelim tm ve kapağa ben tek hepsi de olur hepsi toplu ben tek olur hepsinin hangi köyü saldırı hangi köyü savunma kim ara girer kim ara giremez bilirim yanlış anlama casusluktan değil kişisel dostluğumdan fakat hesap kasıp ilk 20 de 10 hesap yapıp dünya kapatılmaz yada savaşçı olunmaz koçum önemli olan devamını getirmek gösteriş bulalalığını sevmem varsa dünya da 2 3 ay boyunca yakın temas savaşan 1 2 alandan tüm oyuncuları dahil yakın şavastan kopmayan bi ekip çıksın ortaya tuttuğunu kaporabilen bu şamandır görmeyenler görecek tanımayanlar bu w da tanımış olacak tanıyanlar hayran kalacak.

50 100 köyü herkesin olabilir ama 10 ar köylü birsürü saman oyuncularından almadıkları dersi alacaktır o 50 100 köylü adamlar

Dost düşman iyi kötü kimle savaştıysak bu güne kadar herkesi tebrik eder bizimkilerden başarı devamını beklerim :)