$AMAN ve digerleri

• Konuyu başlatan DeletedUser6863
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser46644

Ziyaretçi
Hunters klanına girip savaşa sokmadınmı onlarıda kullandığın klanları neden yazmıyorsun ?

DeletedUser6863

Ziyaretçi
Ben onları savaşa sokmadim kendilerinde sorabilirsin .onlar tm ye saldirmayi planlamislar beni davet ettiler.Buna iyi karar verin sonunda sıkıntıya dusebilirsiniz dedim

Kendi savaşa giren klana dur girmeyin mi dememi bekliyorsun

Siz enik encek toplanıp girerken

İstatistik isteyen arkadaşım onlarda koyacam buraya aslında savaş sıralaması kimin ne yaptığını gosteriyor

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Ben onları savaşa sokmadim kendilerinde sorabilirsin .onlar tm ye saldirmayi planlamislar beni davet ettiler.Buna iyi karar verin sonunda sıkıntıya dusebilirsiniz dedim

Kendi savaşa giren klana dur girmeyin mi dememi bekliyorsun

Siz enik encek toplanıp girerken

İstatistik isteyen arkadaşım onlarda koyacam buraya aslında savaş sıralaması kimin ne yaptığını gosteriyor

siizn yanınıza sağlam bir dost bulmanız sizide rahatlatır :)

istatistikleride bekliyorum :)

DeletedUser58076

Ziyaretçi
En çokta kapak klanına içim sızladı 40 köye mi ne geldiler

Mislerin aralarına 3 er 4 er ordu koymaklar
Kamileri 4 mise bölüp atmaklar

Aldıkları misyoner oldu ( 100 Ðëñ fazla mislerini ellerine alıp geri döndüler )

Anlamayan klan kaldıysa oda anlayacak şamanın ölümsüz olduğunu...

DeletedUser63829

Ziyaretçi
En azından misler patladı ordular sağlam döndüya o bize yeter birileri gibi duvara toslamadık :)

DeletedUser63797

Ziyaretçi
Daha önceki dünyalarda domates,patlıcan,biber ikramı yoktu burda oldu teşekkürler :)

DeletedUser63797

Ziyaretçi
Abileriniz kurtaramayacak sizi mavi olmak için can atacaksınız :)

salimcani

Hafif Atlı
Abileriniz kurtaramayacak sizi mavi olmak için can atacaksınız :)

exelansx 13.01. tarihinde saat 15:16
Aslanım iyi direniyorsunuz.Bize çok zaman kaybettiriyorsunuz.Oyunun gidişatını düşünürsen bu haritadan çıkışınızın olmadığını görebilirsin.Bu kıtada olmayan tm ve kapak klanırının size hiç bir faydası olmayacaktır.

Alt bölgeden de bir klanımız geliyor ve V klanlarıda yakında sınırınıza gelecek en fazla 1 ay daha direnebilirsiniz.

Ben bu bölgede daha fazla oyalanmak istemiyorum kapağın ve tm nin pts nin anabölgelerine girmek istiyorum.Bu nedenle sana şunu teklif ediyorum kapaktan ayrılın kendi klanınızı kurun size saldırıları durduracam kuzeye gidecem

Bu teklifimi düşün bana cevabını yaz

DeletedUser58076

Ziyaretçi
En azından misler patladı ordular sağlam döndüya o bize yeter birileri gibi duvara toslamadık :)

Senin saldıracak askerin mi var ki ordun dönsün :)
Biraz daha savunmacı puanı kasın ordakiler olarak iyi destekle keleği tadacan :(

DeletedUser63832

Ziyaretçi
ŞAMAN SEVDADIR BAĞIRA BAĞIRA GELİYORUZ HAZIR OLUN VE SADECE İZLEYİN . ADAMLIK İYİ NİYET MESAJINI BURADAN PAYLAŞMAKLA OLMAZ TOPLANIN HEPİNİZ GELİN VERELİM E... GİDİN .........

DeletedUser63829

Ziyaretçi
Senin saldıracak askerin mi var ki ordun dönsün :)
Biraz daha savunmacı puanı kasın ordakiler olarak iyi destekle keleği tadacan :(

Ben o kadar saldırıdaki kesimi çayır çimende yapmıyorum herhalde :D saldırırsanız güzel olur azda savunmada kesim gelir ;)

DeletedUser63797

Ziyaretçi
Biraz daha klan toplayıp gelin zaferimiz büyüdükçe büyüsün :)

DeletedUser49941

Ziyaretçi
Şamarı yemişssiniz edebinizle susup oynayın gelipte burda argo kelimeler kullanmayın.;)