$AMAN ve digerleri

• Konuyu başlatan DeletedUser6863
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63084

Ziyaretçi
Bu oyunda şunu bilirim kimse savaşarak yok olmamıştır.Bu oyundaki tek gerçek sabırdır 6 ay sonra inşallah burada olursunuz

DeletedUser63917

Ziyaretçi
Birbirine düşmeyi müttefik satmayı anında müte savaş ilan etmeyi bi gece de zemzem ablan yapar hoş gerçi bana yapılmadı daha örneklerini 36 da takip ettim :)
Klan savaş notunu da gördüysen bir klan düşünün diplomatı olmayan bir klan düşünün diplomatı acemi diye başlayanı bi oku bence :)

Gelelim tm ve kapağa ben tek hepsi de olur hepsi toplu ben tek olur hepsinin hangi köyü saldırı hangi köyü savunma kim ara girer kim ara giremez bilirim yanlış anlama casusluktan değil kişisel dostluğumdan fakat hesap kasıp ilk 20 de 10 hesap yapıp dünya kapatılmaz yada savaşçı olunmaz koçum önemli olan devamını getirmek gösteriş bulalalığını sevmem varsa dünya da 2 3 ay boyunca yakın temas savaşan 1 2 alandan tüm oyuncuları dahil yakın şavastan kopmayan bi ekip çıksın ortaya tuttuğunu kaporabilen bu şamandır görmeyenler görecek tanımayanlar bu w da tanımış olacak tanıyanlar hayran kalacak.

50 100 köyü herkesin olabilir ama 10 ar köylü birsürü saman oyuncularından almadıkları dersi alacaktır o 50 100 köylü adamlar

Dost düşman iyi kötü kimle savaştıysak bu güne kadar herkesi tebrik eder bizimkilerden başarı devamını beklerim :)

üslubuna dikkat et. ben senin koçun değilim zemzem de benim ablam değil. böyle gevşek gevşek konuşup tartışma kazanmaya çalışman çok acınası. bahsettiğim savaşa ben bizzat bölgesinden katıldım. Troll-dumrul birleşimi, efendinin pts içinden köy alıp Zemzemsuyuna diplomasi için yanaşması vs vs hepsine tanık oldum. Keşke ekiplerimizi belirleyip bi dünyada karşı karışaya gelme fırsatımız olsa o vakit bu konuşmaları sana zevkle hatırlatırdım.

Mary Jane Watson

Hafif Atlı
Acilen Klanları Bırakmalısınız
images

DeletedUser63512

Ziyaretçi
üslubuna dikkat et. ben senin koçun değilim zemzem de benim ablam değil. böyle gevşek gevşek konuşup tartışma kazanmaya çalışman çok acınası. bahsettiğim savaşa ben bizzat bölgesinden katıldım. Troll-dumrul birleşimi, efendinin pts içinden köy alıp Zemzemsuyuna diplomasi için yanaşması vs vs hepsine tanık oldum. Keşke ekiplerimizi belirleyip bi dünyada karşı karışaya gelme fırsatımız olsa o vakit bu konuşmaları sana zevkle hatırlatırdım.

Ben istediğin worldde karşına rakip olarak gelebilirim üstüme alındım bu lafı

DeletedUser63512

Ziyaretçi
evet tebrikler cidden 3 klan pts ile güzel savaştınız. acaba ptsyi halledip birbirinize düştüğünüzde ya da savaşa tm de katıldığında burda bu muhabbetleri yapabilecek misiniz merak ediyorum :)

Istediğiniz kadar klanı yanınıza alabilirsiniz zemzemin bana bir sözü vardı ve hala o mesaj duruyor müttefiklik yaptığımızda kendisi bizzat bana olası dip bozulması ve savaş durumunda her 2 klanda birbirine haber verip dip bozduk diyip 1 hafta savaşa hazırlanacaktı 1 hafta sonra her 2 tarafda şavaşını ilan edebilirdi peki bana bana böyle bir mesaj atıp sonra arkamızdan şavaş hazırlığı yaptı peki bize haber verdimi o dediği 1 hafta süre falan nerde yok tabiki adamlar orduları fullemiş misleri hazırlamış bize op yapacaklardı ama bizde haberini alıp savaş ilan ettik şuan savaşın durumu ve istatistikleri belli tm de bu savaşa katılsa savaşın rengi çok değişmeyecek ve bu ekipler asla birbirine düşmeyecektir sab-troll-şaman dostluğu bakidir bir iki sözle bozulmaz :) bir çok worldde oynadım birden fazla world kapattım bu korkak klanların yazacağı sözlerdir :)

DeletedUser63917

Ziyaretçi
Istediğiniz kadar klanı yanınıza alabilirsiniz zemzemin bana bir sözü vardı ve hala o mesaj duruyor müttefiklik yaptığımızda kendisi bizzat bana olası dip bozulması ve savaş durumunda her 2 klanda birbirine haber verip dip bozduk diyip 1 hafta savaşa hazırlanacaktı 1 hafta sonra her 2 tarafda şavaşını ilan edebilirdi peki bana bana böyle bir mesaj atıp sonra arkamızdan şavaş hazırlığı yaptı peki bize haber verdimi o dediği 1 hafta süre falan nerde yok tabiki adamlar orduları fullemiş misleri hazırlamış bize op yapacaklardı ama bizde haberini alıp savaş ilan ettik şuan savaşın durumu ve istatistikleri belli tm de bu savaşa katılsa savaşın rengi çok değişmeyecek ve bu ekipler asla birbirine düşmeyecektir sab-troll-şaman dostluğu bakidir bir iki sözle bozulmaz :) bir çok worldde oynadım birden fazla world kapattım bu korkak klanların yazacağı sözlerdir :)

Bak polyanna, sen kaç w kapattın bilmiyorum sözlerine de çok inanmıyorum lakin benim oyunla ilgili bildiğim bi şey varsa o da kimsenin kimseyle dostluğunun baki kalmadığıdır. Her şey çıkar ilişkisi üzerine kurulu tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi. İlerde tek bir anlaşmazlıkta taşlar yerinden oynayacak ve düzen tekrardan değişecek buna eminim çünkü klansavaslari zamanında beri oynadığım tüm dünyalarda buna tanık oldum. Yakında ne demek istediğimi anlarsın. Ben worldü bıraktım oynamıyorum ama dostlarım aracılığıyla hala takip ediyorum. İlerde bu söylediklerim bir bir çıkacak. Sizi o bahsettiğin klanlarla birleştiren şey ortak düşman (çıkar yahut hedef) olgusuydu zira bu ortadan kalktığında birbirinize düşeceğinize adım kadar eminim. Oyuna geldiğin ekiple oynar, onlarla gidersin. Sonradan ortak düşman vesilesiyle tanıştığın kişi ya da kişiler senin kemik kadronun yerini tutamaz. Lafı çok uzattım umarım sözlerim kulağına küpe olur.

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Bak polyanna, sen kaç w kapattın bilmiyorum sözlerine de çok inanmıyorum lakin benim oyunla ilgili bildiğim bi şey varsa o da kimsenin kimseyle dostluğunun baki kalmadığıdır. Her şey çıkar ilişkisi üzerine kurulu tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi. İlerde tek bir anlaşmazlıkta taşlar yerinden oynayacak ve düzen tekrardan değişecek buna eminim çünkü klansavaslari zamanında beri oynadığım tüm dünyalarda buna tanık oldum. Yakında ne demek istediğimi anlarsın. Ben worldü bıraktım oynamıyorum ama dostlarım aracılığıyla hala takip ediyorum. İlerde bu söylediklerim bir bir çıkacak. Sizi o bahsettiğin klanlarla birleştiren şey ortak düşman (çıkar yahut hedef) olgusuydu zira bu ortadan kalktığında birbirinize düşeceğinize adım kadar eminim. Oyuna geldiğin ekiple oynar, onlarla gidersin. Sonradan ortak düşman vesilesiyle tanıştığın kişi ya da kişiler senin kemik kadronun yerini tutamaz. Lafı ço

Ben bu oyunun nasıl olduğun biliyorum birader senden öğrenecekde deilim inanıp inanmanda benim için önemli deil asıl hesabımında nicki farklı :) sen sorun etme ben herkesin attığı adımdan haberdarım senin bildiklerini bende biliyorum zaman zaten herşeyi günyüzüne çıkaracak

DeletedUser63917

Ziyaretçi
Her şey zaten günyüzünde kendine boşuna bilinmezi biliyor havası katma. Oyunu da bildiğini iddia ediyorsan da destekler nitelikte konuş benimle asıl hesabında farklı nickle oynadığını söylemen oyunu bildiğini kanıtlamıyor. Eminim o hesap sağlamdır,çok köyü vardır bla bla bla.. biliyosun oyunu ;)

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Her şey zaten günyüzünde kendine boşuna bilinmezi biliyor havası katma. Oyunu da bildiğini iddia ediyorsan da destekler nitelikte konuş benimle asıl hesabında farklı nickle40oynadığını söylemen oyunu bildiğini kanıtlamıyor. Eminim o hesap sağlamdır,çok köyü vardır bla bla bla.. biliyosun oyunu ;)

Senle kendimi yarıştıracak deilim o kadar alçalmadım :D şuanda worldde de oynamıyorum zaten hesap sildim neyin ne olduğundan haberim var :) senle zaten w40 tanışırız :)

DeletedUser63917

Ziyaretçi
Senle kendimi yarıştıracak deilim o kadar alçalmadım :D şuanda worldde de oynamıyorum zaten hesap sildim neyin ne olduğundan haberim var :) senle zaten w40 tanışırız :)
Bak şu an bile tanımadığın biriyle kendini yarıştırmadığını,alçalmadığını falan söylüyorsun. İşte bunlar alçaltıyor seni farkında değilsin.Cidden üzülüyorum böylelerine. Benim burda kimseyle yarışmak gibi bi niyetim yok zira bu ortamda kıyaslayamayız kimin iyi olduğunu. Önce bunu idrak et 1-2 kere oku mesajı lan bu adam ne demiş falan yap. Sonra 40 açılınca bana yaz. Hadi eyvallah

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Bak şu an bile tanımadığın biriyle kendini yarıştırmadığını,alçalmadığını falan söylüyorsun. İşte bunlar alçaltıyor seni farkında değilsin.Cidden üzülüyorum böylelerine. Benim burda kimseyle yarışmak gibi bi niyetim yok zira bu ortamda kıyaslayamayız kimin iyi olduğunu. Önce bunu idrak et 1-2 kere oku mesajı lan bu adam ne demiş falan yap. Sonra 40 açılınca bana yaz. Hadi eyvallah

Tmm herneyse tartışmayacam delikanlı senle :) dediğim gibi w40 tanışırız

Hayır ben hala 3 klan pts ile savaşıyorsunuz lafındayım :D Siz degil misiniz zaten dünyaya toplam 20 klan giren üstüne sis ile müttefik kapak ile müttefik üstüne tm ile müttefik olup farmwille oynamaya gelen? Siz samanı yenseydiniz oyuncu olacaktınız dimi? Sizin farmwille oynama çabanız bizim şamanla diplomasi yapmamıza vesile oldu sınırımız bile yokken iyi ki de oldu,tamamen toplama mülteci kampından farksız pts pardon klanları boş konuşmasın.

DeletedUser57859

Ziyaretçi
memurbey şunları ilerde sağa çekermisin alkollüler kimin kalabalık olduğunu göremiyolar ::)

Bloww' dan selamlar

DeletedUser59200

Ziyaretçi
EFENDİ AİLESİ OLARAK 2. OPERASYONDA DA +15 KÖY ALIP BÖLGEYE İYİCE YERLEŞTİK

DAVULUN SESİ UZAKTAN HOŞ GELİR DİYENLER SANIRIM BURDA YOKLAR AMA ARTIK DAVULUN SESİ UZAKTAN DEĞİL YAKINDAN GELİCEK :)

RAKİPLERE BAŞARILAR ..

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Beldan bir konuda sana katiliyorum dost konusunda bu oyunda hakiki dostlar var onu goruyoruz ve biliyoruz zaten ama Bilemezsin kim dost kim düşman. Bazen tuttuğun eldir seni arkandan vuran demis buyuklerimiz ayrildiktan sonra world cok degişmiş herkes cikarlari icin onune kemik atana kosuyor yazik cok aciyorum bu oyun oynama amaciniz nedir anlamiyorum birbirinizi arkadan vurmak mi ya ben kendim sohbet icin dost kazanmak icin geliyorum ama insan işte ne beklersin bazenleri İt diye aşağıladığınız hayvanın dostluğu dost sandığınız hayvanlardan daha iyi oldugu gercegi bir kez daha ortaya cikiyor neyse ben uzattim baya insanlara gereginden fazla deger vermeyeceksin troll-sab-saman basarilar dilerim bu worldu kapatirlar zaten lafim zaten yerine ulasmisdir. Zaten onceki yazdiklarimda da belirtmistim bazi insanlarin söz verip arkadan vurmasi sonra falan fistan neyse fazla konustum herkese başarlar ama bir oyun icin degmez ...

DeletedUser59200

Ziyaretçi
ALPERZZ EFENDİ klanı o ittifagın en guclu üyelerinden birisi neden katmadın şaşırdım ve biz oyun başından beri ŞAMAN klanları ile müttefik değil aynı klanız dedik hep :) Savaşta yaptıklarımız ve yapıcaklarımız da ortada 2 opta 35 köy aldık bölgeye girdik

Unuttuğunu varsayıp konuyu uzatmıyorum :)

DeletedUser63512

Ziyaretçi
ALPERZZ EFENDİ klanı o ittifagın en guclu üyelerinden birisi neden katmadın şaşırdım ve biz oyun başından beri ŞAMAN klanları ile müttefik değil aynı klanız dedik hep :) Savaşta yaptıklarımız ve yapıcaklarımız da ortada 2 opta 35 köy aldık bölgeye girdik

Unuttuğunu varsayıp konuyu uzatmıyorum :)

Kb konuda da uzatacak birşey yok zaten agiz aliskanligi ondan dolayi :)