HÜCUM vs Mrymdons

• Konuyu başlatan DeletedUser56118
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63654

Ziyaretçi
Sormama gerek varmı ? Sen git beni biraz birilerine sor sana güzel güzel anlatırlar :)

yazdığın metne cevap vermiştim sormana gerek yoksa lafı uzatmanada gerek yok. Savaşla alakalı yorumlardan konu nerelere geldi ah sizin şu bitmeyen oyun egonuz(reel hayattaki özgüvensizliğin oyunla dışarı atımı) birilerine beni sor anlatsın laflarınızz(bir dünya kapatmışlığıda yoktur tahminimce :)).. Duyduğum tanıdığım merak ettiğim bi oyuncu değilsin. İyi bir çocuk olursan belki bir gün sorar soruştururum :)

Yandan Atmış

Yasaklı
yazdığın metne cevap vermiştim sormana gerek yoksa lafı uzatmanada gerek yok. Savaşla alakalı yorumlardan konu nerelere geldi ah sizin şu bitmeyen oyun egonuz(reel hayattaki özgüvensizliğin oyunla dışarı atımı) birilerine beni sor anlatsın laflarınızz(bir dünya kapatmışlığıda yoktur tahminimce :)).. Duyduğum tanıdığım merak ettiğim bi oyuncu değilsin. İyi bir çocuk olursan belki bir gün sorar soruştururum :)

Şu paragraflarıda cok seviyosunuz ya :) ben oyun da iyi olduğum için world kapadığım için demedim sor dedin ya hani sormama gerek kalmicak bilgiler var bunu bildiğimi bilenler var myr de sen sor canısı öğrenirsin işte beni diyorum o kadar kaçamak konuları ezberlemişsiniz ki algılama seviyeniz düşmüş acilen klanları bırakmanız lazım

Yandan Atmış

Yasaklı
Bu arada şu reel hayat felan filan yazılarını yazanların kendileri için yazdığı gerçeği de olmasa :) sen myrde beni reelden tanıyanlara sor canım benim daha cok şey öğrencen sen cook :)

DeletedUser58583

Ziyaretçi
burak beni de sor birilerine :D :D kanka nasılmışım diye kemale sor,nerdeymişim diye kendala sor ne yemek yediysem klana sor hadi sor tanıdıklara sor :D

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Entrikacı olduğumuz doğrudur ;)

B8NVWD.png
A3NoDz.png

C6'da bizi mahfettiniz evet tebrik ediyorum :) Bizim 5er köyümüz varken bize saldıranların 50şer köyü vardı ama o kadar basit olacagını tahmin etmiyodum falan diye kendini avutman çok saçma ve acınası çünkü basit olması veya sizin daha fazla köyünüz olmasının sebebi oyunculuk farkı değildi sadece bizden erken başlamıştınız dünyaya biz sonradan yeniden başla yapıp kuzeybatıya yerleştik benim köyüm 26puandı dandan klanı oyuncularında 15-20şer köy vardı :) Eee sonrasında böyle bi fark oluştu tabi ama yinede dişinize göre bi rakip olabilirdik kendimizi savunabilirdik tabi gece 4de diplomasi konuşurken sabah 11de bize op başlatmasanız olabilirdi bu :) Kendinizden 30 kat düşük güçteki bi klana böyle bi entrika gereksizdi biraz savaş az eğlenir giderdik ama çok kolay olmasını istediniz çünkü utanmadan bu istatistikleri buralarda paylaşmak istediniz 3 klan (dandan gümgüm taktak) tek bi klana Zehir giriyo 30vs10 ki o 30 kişinin 30uda o 10 kişiden puan ve asker olarak daha güçlü durumda çünkü oyun hızı 4x olan bi dünyaya 3hafta erken başlamışlar hesap yapamıyosan söyleyeyim bu resmen 3 aylık bi fark demek oluyo :) Gel gelelim neden kolay olmasını istemeni de anlayabiliyorum zora gelemiyosun tıpkı C6'da dişinize göre olan rakipler karşınıza çıktığında ''pff biz çk yorulduk yhaa .s'' diyip hesap sil yaparak tabire caizse PATATES olduğunuzu unutmadım ki C6'nın kapatanları da bizim arkadaşlarımız şuan bizle aynı klandaların haberin olsun :) Keşke C7'de de eski günlerde ki gibi patates olup hesap silmeseydin de burda adil bi şekilde savaşabilseydik işte o zaman günlük haracını öderdin ama önemli değil artık başka dünyalarda toplarız köylerini :)

Kusura bakmayın biraz uzun bi yazı oldu adamlık veya oyunculuk dersi verme çabam yok benim acemi oyuncuyuz 2 yıldır aktifim geçen klasik ilk klasik tecrübemdi buda 2.oldu yani öyle millete oyunculuk ögretecek kadar iyi değilimdir eyvallah adamlık da kişisine göredir ögretmekle geçmez kişiden kişiye insan o konuda anca kendini eğitebilir ;)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Atlaya atlaya okudum ama genelini anladım 1 dünya zaten 3 aydı ve biz 3 ayın başında hesapları sildik ve size yaptığımız op ilk toplu oplarımızdan birisiydi yani senin dediğin gibi benim 5 köyüm varken senin 20 köyün vardı gibi bi durum yoktu ortada köy fazlası elbet vardır ama dediğin orantıda bir rakam değildi bu kendini kandırmış olursun gerek yok. Bu az kişiyi falanı filanı geçicek herkes bilmeyen varsa c3 de ki anti ile savaşımızı bi sorsun kaç kişi verdiğimizi ve üstünlük durumunu neyse bunada fazla girmiycem

Senin dediğin ve şuanda benim klanımda diye övündüğün kişiler tek başlarına gelemedikleri için tüm dünyayı kurup o şekilde gelmek istediler ki ilk geldikleri opda benden kaç köye gelmişler kaç köy almışlar/alabilmişler mi sor o kişilere bir sor bakalım.

Hepsinin ötesinde o dünyada herkes bizden çekinip tek tek gelemeyince grup halinde bir savaşta süreli olan bir dünyada bir üstünlük kuramazdık bununda üzerinde ekibin çoğunluğu okuyan kişiler üstünlük kurulamayacak bir dünya için vize haftasında dersi bırakıp oyuna baktıramazdık elbette en azından biz bu kadar ciddiye almıyoruz.

Uzun uzun yazdım çünkü bana kullandığın dil düzgün geldi ve büyük ihtimal oynadığın kişileri tanımadığın içinde böyle bir yorumda bulunuyorsun umarım kendine güzel bir ekip bulursun :)

DeletedUser63654

Ziyaretçi
Bu arada şu reel hayat felan filan yazılarını yazanların kendileri için yazdığı gerçeği de olmasa :) sen myrde beni reelden tanıyanlara sor canım benim daha cok şey öğrencen sen cook :)

oyunu oyunda bırakan biriyim ve hala sor diyosun bunun cevabını vermiş olmalıyım. Canımlar canısılar kullandığına göre biraz yarana basmışım sanırım :). Her derdin devası var kişisel gelişim kitaplarıyla başlamanı tavsiye ederim.

DeletedUser63734

Ziyaretçi
Hucum savaşıyormuşmuşmuş. hucumun yenilen rakiplerde ilk 20 de kaç oyuncusu var ? Hucum da kim savaşıyor ? hayaletler felan mı biz goremiyoruz da ?

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Ekibim gayet sağlam hem oyunculuk hem de karakter olarak inanılmaz dostluklar sohbetler gördüm bu klanda 2 yıllık oyunculuk kariyerimde girdiğim en güzel klandır MyrmdN heralde dünyayı kapatabiliriz ama kapatamazsak da üzülmem çok fazla iyi insan tanıdım ve çok eğleniyorum ki çok eğlenmeye de devam edicem yukarıyı bitircez sonra HÜCUM'la güzel bi savaş vericez kimin kazancağını kimse bilemez iki ekipte güçlü ve iyi tek bilebilceğimiz şey eğlenceli olcağıdır..C3 de antiyi üstünlüklerine rağmen yenmişsindir belki de helal olsun bilmiyorum o kadar geçmişim yok bunu C6 da yapamadın hee vize haftandır hastan vardır veya hastasındır topluca bırakma kararı alırsınız saygı duyarım ama o zaman sende burda çıkıp ben ve klanım hakkında çok kolay oldu diyemezsin çünkü bizde 10 kişiyle 30 kişilik gelişmiş bi ekibe kafa tutamayız deyip topluca oyunu bırakmıştır çünkü bi köyüme 20 tane kami geliyo benim zaten 5 köyüm var nasıl savunabilirim ki gece 4de diplomasi konuşuldu yarın akşama doğru SA'yı kaldıralım dedi uqur06tr bizde kabul ettik sabah 11de uyandık hazırlıklarımızı yapmak için baktık op başlatmışsınız dedim heralde 30 saat uyudum ertesi güne geçtim :D

Neyse uzun lafın kısası rakibine saygı duy ''çok kolay oldu,zorlayamadınız'' falan filan gibi kelimeler kullanma ki sende saygı görebilesin bu sadece bi oyun senin gibi bizimde vazgeçmek için sebeblerimiz vardı bunları bilip bilmeden yorum yapmamak lazım
:)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Yukarıda c7 ile ilgili yorumunu görmemiştim ilk mesajda ben başladığım yerde bitiririm genelde burada ufak bir istisna yaptık sadece kıramıyacağım bir abimin ricası üzerine onun dışında illa bir dünyada karşılaşırız yine o zaman bu ders mevzusuna gireriz :)

Yarın akşama doğru demiş öğlen çıkmış 2-3 saat bizim ayıbımız olsun eyvallah ben yaşadığımı anlatıyorum bizim için kolay oldu altını çiziyorum senin bahanen sanadır dostum senin dediğin gibi sizi patates ettik gönderdik sonra biz patates olduk ? mutlu olduysan seni daha fazla mutlu eden yeni klanınla mutluluklar :)

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Biz patates olmadık oyunu bıraktık sizin diplomaside yaptıgınız entrikadan ötürü 2-3 saat bizim ayıbımız olsun deyip geçme savaşda yaptıgınız karaktersizliği kabul edip otur :) he bu arada dediğim gibi biz patates olmadık oyunu bıraktık siz ise tutunmaya çalıştınız patso oldunuz bende bunun altını çizerim bu arada sen başladığın yerde bitirmezsin sen başlarsın ama eminim hep karşındaki bitiriyodur burda da ben bitireyim hadi eyvallah C6'nın meşhur ve en iyi oyuncusu bi daha ki klasiklerde bana köy büyütmen dileğiyle :)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Biz patates olmadık oyunu bıraktık sizin diplomaside yaptıgınız entrikadan ötürü 2-3 saat bizim ayıbımız olsun deyip geçme savaşda yaptıgınız karaktersizliği kabul edip otur :) he bu arada dediğim gibi biz patates olmadık oyunu bıraktık siz ise tutunmaya çalıştınız patso oldunuz bende bunun altını çizerim bu arada sen başladığın yerde bitirmezsin sen başlarsın ama eminim hep karşındaki bitiriyodur burda da ben bitireyim hadi eyvallah C6'nın meşhur ve en iyi oyuncusu bi daha ki klasiklerde bana köy büyütmen dileğiyle :)

Yani bu kadar çabuk alışabileceğini düşünmedim onun için sana "İnsan" muamelesi yapıp düzgün yazmaya çalıştım ama yok. Dikiş tutmuyor sizin üzerinizde beni burada oyunculuk karşılaştırıyosun vs eleştiriyorsun gelmiş karakter analizi yapıyorsun eğer eksiğin varsa ben tamamlayamam kusura bakma sen saldırılar 2 saat sonra çıksa duracaktın yani bunu mu bahane ediyorsun ? Siz silmediniz veya bırakmadınız biz sizi sildik vura vura. Silmek hesap sile alırsın bizim yaptığımız gibi siler geçersin. Nasıl bir acı kalmış sende ben onu anlamadım çaktırmıyordun ne güzel konuşmanın başında oysa ?

Ben burda ben öyle oyuncuyum böyle oyuncuyum demiyorum ama benim oynadığım dünyada sıralamada yerim belli oynadığım sürece ve seni daha önce aynı sayfada göremedim. Burayı kapatabilirsen ne mutlu sana bir başarın olmuş olur fakat bizim amacımız dünya kapatmak değil oyundan zevk almak eğlenmek. Umarım anlamışsındır seninle her dilde konusabileceğimi konuşmanın seviyesini karşımdaki belirler seviyesiz konuşacaksan benim üzerimden reklam yapma burada kendini git ötede oynaş başkanınla falan ;)