HÜCUM vs Mrymdons

• Konuyu başlatan DeletedUser56118
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53035

Ziyaretçi
Hucum savaşıyormuşmuşmuş. hucumun yenilen rakiplerde ilk 20 de kaç oyuncusu var ? Hucum da kim savaşıyor ? hayaletler felan mı biz goremiyoruz da ?

Yendiğin rakipler (Klanlar)
Saldırgan olarak
Sıra Klan adı Yenildi
1 AKINCILAR HUCUM 21,55 Mil.
2 AKBABALAR 18,83 Mil.
3 MyrmidoNs 18,73 Mil.

savunmacı puanı fazla yok malum pek savunma yapan bir klan değiliz :)

ben bizle savaşa girmeden önceki son 1-2 hafta için konuşuyorum kendini yalancı hissettiysen lafım yok senin alıntıladığın yazıda 1-2 hafta içindi zaten :D:D:D

ah be kardeşim inatla kendi düşündüğünde takılma bak sana roman yazdım orada anlaman için anlamamak için direnmenin lüzumu yok bak tekrar okuyunca belki anlarsın diye yazdığım yazının bir kısmını tekrar buraya koyuyorum

Dünya başlar başlamaz Anti klanı ve Anatol klanı ile savaşa girdik savaş ilanı yapılmadı başlarda ama savaştık bir süre savaştıktan sonra bazı olaylardan dolayı anatol yönetimi hesap sil yaptı ve anatol ile olan sınırı kolay bir şekilde geçtik yanlış anlamayın ezmeye çalışmıyorum yönetim hesap silmese bu kadar kolay geçemezdik sınırı sadece yaşananları anlatıyorum sonrasında anti klanını vura vura dağıttık ve topladık ardından dağılan anatol klanı bi kaç farklı klan ismiyle bi kaç gün daha durdu sonrasında squad klanına geçiş yaptı ve biz onları da vurmaya başladık kuzeye kadar vurarak ilerledik sonrasında bazı sebeplerden ötürü adı değişen squad klanı ile s.a yapıp myrmdons klanı ile olan s.a yı bozup nötre geçip vuruşmaya başladık ve şu anda da aktif savaş halindeyiz

yani kısaca biz savaş başlamadan ki 2 haftalık süreçte akbaba klanı ile uğraştık

daha hala inatla 2 hafta boş yattığımızı düşünüyorsan da artık cevap vermiycem

İstatistikler
Hepsi Klanlar Oyuncular
Sıra İsim Fethedilen köyler Kaybedilen köyler Saldırırken yendiğin rakipler Savunurken yendiğin rakipler
1 İttifak 130 81 13.979.834 5.929.731
2 Rakip 81 130 4.593.975 19.130.287

bunlar da son optan sonraki istatistikler

DeletedUser62491

Ziyaretçi
peki akbaba ile niye sa var suan akbaba ve hucum aynı anda op yaptı bize bende bunu aanlamıyorum ?

DeletedUser49742

Ziyaretçi
a2vZkz.png