HÜCUM vs Mrymdons

• Konuyu başlatan DeletedUser56118
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Bakıyorumda yine başlamış 'Biz dünya başından beri savaşıyoruz, düşmanın çiftlikleri full' safsataları :)

DeletedUser63655

Ziyaretçi
safsata
ad
  1. 1.
    boş, asılsız, temelsiz söz.
Yazdığın kelimenin ne anlama geldiğine tekrar bak sonra neden yanlış yerde kullandığını anla.

DeletedUser63654

Ziyaretçi
Myr savasıyormu tezgah mı yapıyor :D akbaba ile savasıyorlar akbabanın içlerinden 50 kişi cıkıp akbabayı vuruyor(ordan myr kayanlar) kim savasıyor ben anlamadım

o çıkıp vuranların neden vurduğunu akbaba yönetimine sor :) onlar sana güzel güzel anlatırlar.

1-2 hafta çok dedin la bence bugun yıkılırız yani

2 hafta savaştık sınır ekibiniz hesap sildi bende buna görebir yorum yaptım. şimdi dersen ki onlar savaştan silmedi neden sildiğinide açıklarsın olur biter. neyin ne zaman olacağı belli olmaz 1-2 hafta olmaz 3 hafta olur bugün olmaz yarın olur :)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Azaldıkça toplanıyor yenileri müritlerinin hadi iyisin yine. Burada "yazı ile" oyunculuk dersi verip, milletin yazılarını düzeltenler önce bir kalksın bu yüz verdiğimiz klanında oynadığımız kişi kim desinler ? Bir terör sempatizanının kuyruğuna takılmış gidiyorsunuz sürü halinde içinizden birde şu çakma milliyetçiler çıkıp "kardeşim bu oyun ne olduğu beni ilgilendirmez" diyor ya cidden çok daha fazla komik oluyorsunuz. Siz foruma yazı yazabilmek için kendinizden 2-3 kişinin daha online olmasını bekleyen kişilersiniz malum 4 den 1 tane anca ediyosunuz sayınız fazla olsa neyse diyecem ama onuda geçmişler :)

Başta özgür abim tüm Hücum klanına başarılar ve şimdiden tebrikler.

DeletedUser63655

Ziyaretçi
"Burada "yazı ile" oyunculuk dersi verip," bu cümleyi yazan birinin hepimizden uzun bir yazı yazması. İroniyi siz de görebiliyor musunuz yoksa ben özelmiyim O.O

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Siz uzun yazı görmemişsiniz genelde kısa kesiyordum sonra baktım karşımdakiler kısa yazınca anlamıyor toptan yazıyorum artık ki iyice anlayabilesiniz ha ama siz bu yazının içinde sadece dikkat ettiğiniz size göre uzunluğu ise zaten sende müritlerin arasına girmişssin fazla konuşmaya laf anlatmaya gerek yok :)

Bütün topladığımız kişiler aynı saflara giriyor değil mi Pacman ? hey gidi c6 :)

DeletedUser63655

Ziyaretçi
Sen milletin yazı yazıp kendini ifade etmesine laf söylersen ben senin yazdığın yazıyı zaten okumam ki, sen nasıl insanların yazı yazmasına laf edip kendin paragraflar yazıp okunmayı dinlenmeyi bekleyebilirsin, insanların saçma konuştuğuna karar verme hakkını sana kim veriyor. Arkadaşlar arasında güzel bir sözümüz vardır " Otorite sen misin ?"

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Yalnız sen şurayı kaçırıyosun ben okunma niyetinde değilim. Yani es geçebilirsin senin bunu okuyup okumaman benim çok umrumda olan bir durum değil açıkçası ama öyle kendinle çelişiyorsun ki okumam dediğin 2 yazıma cevap veriyorsun. Bende şunu diyorum madem senin yaranı kaşındıracak bir yazım yok neden bana laf yetiştirme niyetindesin sayın mürit ?

Oynayabileceğin başka ekip bulursanız pacmanla ikiniz zamanla ne dediğimi anlarsınız ha bulamazsanız diğerleri gibi sizde anlamak istemezsiniz zaten

hepsi zaten farklı dünyalarda farklı ekipler le oynuyorlar . :) Demek ki sorun sizde tayfun , Kemal anlasiniza şu çocuğu o kadar yirtiniyor . Bakin yirtina yirtina bir hal oldu .

az da gel knight ta ki klanima da yap haa karus kralı da olmuşum tüm karus irkinada Haykır orda da bir iş e yarar belki saçma lafların :)

PacmanBegins

Yasaklı
ey gidi c6 ne entrikalar döndü hala çözemedik başta dinleyip milleti size hazırlanmalıymışız asıl

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Güzel eğlenceli malzemelerin var şimdi hiç etmiycem seni zamanın var :D O dediğin karus marus anlamam da demek burada "orda da bir işe yarar belki" dediğine göre burada yeterince meze oluyorsun :)

Entrikaları çok sevmişsin belli arkadaş entrikacıların yanında poz veriyorsun burada da ne tesadüf :)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Entrikacı olduğumuz doğrudur ;)

B8NVWD.png
A3NoDz.png

PacmanBegins

Yasaklı
Tek övünç kaynağın bu kaldıysa övün canım benim :D ama birdaha karşıma çıkmamanı tavsiye ederim ;)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Tek karşılaşma buydu ben bunu beğenmemiştim ama fazla kolay oldu. mutlaka bekliyorum ;)