HUCUM DİPLOMASİ

• Konuyu başlatan DeletedUser53035
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53035

Ziyaretçi
Anatol savaşından bahsetmiyormusunuz siz ? 11-9 köy alımından üstünlüğümüz vardı hesapları silmeden ? Puandada 2k ile siz üstündünüz eşitti yani burada öyle bir konuşuyosunuzki sanki biz sizle olan savaştan dolayı silmişiz gibi :D :D :D

dünyanın başında squad ile müt olup sırf bize odaklandınız içinizde hiç klan yoktu harici olarak bizim içimizde anti klanı vardı başka 2-3 tane daha klan vardı he ama şöyle de düşünüyor olabilirsin ''Hucum klanı çok güçlüydü teke tek eşit olmazdı biz güçsüz olan taraf olurduk içlerindeki klanlar durumu eşitledi'' bu da bakış açısı sende kendince haklısın

her neyse herkesin görüşü kendine şu aşamada anatol klanı ile olan savaşı biz kazandık burada tartışma yapmanın bir anlamı yok konuyu uzatmama taraftarıyım

Müttefikler
CiN Bitir
MUCUH Bitir
Saldırmazlık anlaşması (SA)
MyrmdN Bitir
MyrmdS Bitir
Düşmanlar
RAKI Bitir
ASD Bitir
ZERO Bitir
DuMRuL Bitir

bu da son diplomasimiz

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Hahahahaha totem biz oyuncular squad diplomasisine karşıydık yıldırım abi yapılacak denildi yapıldı kendinizi fazla büyütüyorsunuz bu savaşı kazananı veya kaybedeni bana göre yok ama sana göre var neyse tebrikler :)

DeletedUser53035

Ziyaretçi
önceki mesajımda söylediğim gibi konuyu uzatmamak için kısacık bir cevap veriyorum

Anatol klanı dünya da yok, Hücum klanı dünyada ve savaşlarına kaldığı yerden bütün hızıyla devam ediyor

Yandan Atmış

Yasaklı
Hahahahaha totem biz oyuncular squad diplomasisine karşıydık yıldırım abi yapılacak denildi yapıldı kendinizi fazla büyütüyorsunuz bu savaşı kazananı veya kaybedeni bana göre yok ama sana göre var neyse tebrikler :)
aoshdaksjdalksdjaksjdaksjdkasjd olum güldürme beni ya :D squad ı geçtim error ve alarm da var error alarm gidince kalasınız kalmadı sizin kalsada kalamazdınız gibi gibi :DDd senle bunu 88 kere tartıstım sen anlamıyorsun o yüzden uzatmicam :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
aoshdaksjdalksdjaksjdaksjdkasjd olum güldürme beni ya :D squad ı geçtim error ve alarm da var error alarm gidince kalasınız kalmadı sizin kalsada kalamazdınız gibi gibi :DDd senle bunu 88 kere tartıstım sen anlamıyorsun o yüzden uzatmicam :)

Kesla sen ezik :D git uyu gece lazımsın ingiltere classicte :D

DeletedUser45265

Ziyaretçi
oynamadığım worldde yorum yapmak istemiyorum forumdan takip ettiğim kadarıyla biliyorum muhabbetleri ama haksızlık yok hesap silmeyecez diyen klan anatol değil miydi.gelip burda haksızlığa karşı hesap sildik yazıyosun kaan hocam.söyle bakalım millet hesapları sildikten kaç gün sonra sildi anatol kime tepki koydunuz.

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Hesaplar silindiği gün crespo hesabı sile almış bizim haberimiz yoktu en son ata ile konuştuğunu biliyorum kendisi dedi ata . Ben zaten 1 kere ban yemiştim 2. Yi açtım o listeye giricem demişim girdim sonra yıldırım abinin sildiğini öğrenince setakan la konuştuk oda sizler için devam ediyoruz yoksa bizimde oynayasımız kalmadı bende aynı dedim myw ile en son setakan konuştu sonra anatolu bir araya getirenler crespoyu geri döndüremeyince silme kararı aldı beraber oynadığım arkadaşlarımın coğu myw gökhan abi için oynuorduk sil kararı ile bitti yoksa savaştan dolayı silicek değildik siz istediğinize inanmakta özgürsünüz ama savaşdan dolayı neden silelim oynadığımız oyundan zevk almıyorduk sildik tabi bazılarımızın silmesinde başka sebeblerde var. Neyse ing classicte oynuyoruz arkadaşlarla çokta zevkli bizim için önemli olan oynadığımız oyundan zevk almamız c7 rezillikten başka birşey değildi :) Dahada yazmayacağım bu başlıkta tartışmak istemiyorum özelden istediğiniz şekilde tartışabiliriz.

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Arkadaşlar.. böyle gereksiz konulara girilmsin lütfen.. olan oldu giden gitti. kalan kaldı. bu tarz muhabbetitn sonu gelmez bu yüzden keyfiniz bozmadan takılınç germeyin gerilmeyin. hucum başta dedik güneydoğu hangi klan başalrsa başkasın savaşacağiz direk savaşlar başladı anatol.. olayına gelincede savaş oldu ama anatol dağılması kendilerindne kaynaklanan bir durumdu . bu yüzen güneydoğuyu tamamamen temizledik ilk gündeki diplomasimiz aynen gçerlidir hedef bölgemiz belllidir.. diploamsimizde değişkilik yok.. kuzeydoğu bölgesi.. hedef bölgedir.. bu kadar.. yetterli sanırım . dediğim gibi oyun başladığı gün diplomasimiz ne ise.. halen o şekildedir.. ne konuştuysak diğer klanalrlan biz sözümzüde durduk .. lakin sonuçta kzueydoğu bölges,ine girmek zorundayız yoksam bir amacımız yok demektir..

bu konu hakkında hucumdan kimse farklı veya değişik yorum yapmasın arkadaşlar

Yandan Atmış

Yasaklı
Kaan bizden hücümda oynamak istiyordu hücüma katılım sınavını geçemeyince tartışma cıkarmaya basladı :Ddd

Kaan olum köy aldım ing de daha napiyim vurur indirirz 1.lik bizşm :)

DeletedUser51008

Ziyaretçi
aslında senden bekledık 3-4 koy alınca acarsın dıye baktım acmıyorsun barı bız acalım dedık kotumu yaptık sence bır sakıncası varmı ?

DeletedUser63487

Ziyaretçi
Atakanın köyünü aldıktan sonra forumda sesi solugu kesildi nedense KAAN :D Söyle gelsin köy büyütsün yanımda bana ben alırım nasıl olsa :D

myw**

Dük
buralarda tartışıp birbirinizi uyuz edip kendinizi germenizin manası yok bu işlerden vazgeçin geride kalıp zamanından ödün veren herkese başarılar dilemek gerek bol bol köy alın mümkünsede tartışmadan kolay gelsin..

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Hahahahahah bu çöpe bu ego nerden geliyor anlamıyorum.

DeletedUser63856

Ziyaretçi
Atakanın köyünü aldıktan sonra forumda sesi solugu kesildi nedense KAAN :D Söyle gelsin köy büyütsün yanımda bana ben alırım nasıl olsa :D

Sen adam olsan adam gibi savaşırsın neyin ne olduğunu çok iyi biliyorsun.Oyunumu da biliyorsun şimdi mesajlaşmalar elimde olsa atarım ama maalesef yok.

Neyse korkma artık,biz senin gibi ödlek değiliz,rengimiz belli çok şükür.Farklı nicklere bürünüp,benimle sohbetinde başkasıymış gibi konuşup,arkadaş listeme adam sokup sonra burada oyuncuyum diye geçinmiyoruz ;)