HUCUM DİPLOMASİ

• Konuyu başlatan DeletedUser53035
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53035

Ziyaretçi
Müttefikler
HUCUM1 Bitir
Saldırmazlık anlaşması (SA)
Düşmanlar

şimdilik böyle herkese başarılar

DeletedUser53035

Ziyaretçi
Müttefikler
CiN Bitir
HUCUM1 Bitir
Saldırmazlık anlaşması (SA)
Düşmanlar

ilk postta eklemeyi unutmuşuz pek takmıyoruz diplomasiyi nasıl olsa hep birlikteyiz diye :))

DeletedUser63735

Ziyaretçi
Cin klanı savaş zamanı sınır köylerinizi desteklemeseydi Görürdüm ben sizi.

DeletedUser53035

Ziyaretçi
Cin klanı savaş zamanı sınır köylerinizi desteklemeseydi Görürdüm ben sizi.

yenilmenizi buna mı bağlıyorsun :) komik çünkü biz sizin aksinize tek klanla değil hem sizinle hem de içimizdeki anti ve gyotin klanlarıyla savaştık bu kadar savaşa rağmen kazandınız tebrikler demek yerine burada bahane bulmayın

atakan çok mu belli oldu :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Şimdi anlamadım biz oyuna tepki gösterip silince yenilmişmi olduk eşit giden savaşı ? Tabi siz farklı yorumluyor olabilirsiniz tebrikler :)

Yukardaki arkadaş kim bilmiyorum ama biz zaten Cin ide hesaba katmıştık. C7 nin bu kadar rezil olacağını katamadık ;)

DeletedUser63524

Ziyaretçi
Rezil derken aydınlatırmısın biraz bizi .)

DeletedUser56577

Ziyaretçi
Şimdi anlamadım biz oyuna tepki gösterip silince yenilmişmi olduk eşit giden savaşı ? Tabi siz farklı yorumluyor olabilirsiniz tebrikler :)

Yukardaki arkadaş kim bilmiyorum ama biz zaten Cin ide hesaba katmıştık. C7 nin bu kadar rezil olacağını katamadık ;)

Eşit giden savaş derken?

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Eşit giden savaş derken?

Anatol savaşından bahsetmiyormusunuz siz ? 11-9 köy alımından üstünlüğümüz vardı hesapları silmeden ? Puandada 2k ile siz üstündünüz eşitti yani burada öyle bir konuşuyosunuzki sanki biz sizle olan savaştan dolayı silmişiz gibi :D :D :D

DeletedUser56577

Ziyaretçi
Anatol savaşından bahsetmiyormusunuz siz ? 11-9 köy alımından üstünlüğümüz vardı hesapları silmeden ? Puandada 2k ile siz üstündünüz eşitti yani burada öyle bir konuşuyosunuzki sanki biz sizle olan savaştan dolayı silmişiz gibi :D :D :D

Ben Anti klanı sanıyorum :)))