HUCUM DİPLOMASİ

• Konuyu başlatan DeletedUser53035
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63856

Ziyaretçi
W36 da açık ara 1. sırada olan hesabı alıp o kadar hava atıp türlü türlü şekillere girip tek operasyonda hesap sil yapan ezik gelmiş burada hala konuşuyor :) Meydan okuyoruz gelicem diyor,farklı bir nickle geliyor,sohbet ediyor ama sanki başkasıymış gibi ediyor,kimliğini söylemiyor,üstüne birde arkadaş listesine adam sokuyor.Sonra burada konuşuyor birde :)

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Sayın oksijen beklentimin altında bi op yaptınız ama fakeleriniz takdir edilecek cinstendi 3 gün uyutmadınız,benim haritamda zaten kırmızıydınız,kendala bir keza söyledim savaş ilanı vercekkler 1-2 güne :) yani beklentimin karşılığı da buydu aslında.Az zevk alalım.

DeletedUser62769

Ziyaretçi
hücumdan cıkıp cine geçen elemanların myrimidons üyesi oldugunu biliyorsunuz, cin dolaylı yoldan senelerdir olan dostuna degil myrimidonsa alenen yardım ve destek saglıyor. Malesef ki hala diplomasinizde ekliler. Akbaba bittiginde 2v1 atacaksınız azıcık ayıkın artık:)

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Eğer cin desteklicek olsaydı hucum benden köy alamazdı :)

Sayın oksijen beklentimin altında bi op yaptınız ama fakeleriniz takdir edilecek cinstendi 3 gün uyutmadınız,benim haritamda zaten kırmızıydınız,kendala bir keza söyledim savaş ilanı vercekkler 1-2 güne :) yani beklentimin karşılığı da buydu aslında.Az zevk alalım.

aslında fakeler istediğimizin altında gitti ama bunu duymak güzeldi eline sağlık seninde hucumda her daim hucum etmekten başka birşey olmaz bir dahai sefere diyelim :)

DeletedUser58526

Ziyaretçi
Cin klanı savaşta tarafsız Bizim klana Gelipde Kimse Destek almadı. ( AKBABA Savaşı Hariç )

DeletedUser51008

Ziyaretçi

sınırda aktf oyuncumuz olmadıgı ıcın bolgeye yerlesmek adına bır op olsun ıstedım uzaktan atılan mısler ıcın gayet rahat mıs arası attınız tebrık ederım sımdı bıraz daha yakın olmaya basladık keyıf alacagımız bır savas olması dılegıyle

DeletedUser51008

Ziyaretçi
hücumdan cıkıp cine geçen elemanların myrimidons üyesi oldugunu biliyorsunuz, cin dolaylı yoldan senelerdir olan dostuna degil myrimidonsa alenen yardım ve destek saglıyor. Malesef ki hala diplomasinizde ekliler. Akbaba bittiginde 2v1 atacaksınız azıcık ayıkın artık:)

tmm oyledır ..sızın dostlugunuzda sırtından vurmak meshur galıba bızde oyle bırsey olmadı bu zamana kadar olacagınıda senın gıbı pasıfler dusunur

Deadknight

Yasaklı

Nifak tohumları ekmek konusunda ne çok yeteneğin varmış senin böyle:)

DeletedUser

Ziyaretçi
ifşa olmuşsun hahaha @itele

DeletedUser62769

Ziyaretçi
blackpink başından beri ifşa olduda, bunlar yaşlı kafaları basmıyor. hücumdan cıkıp akbabayı vurmak için cine geçiyor ama hücumun buna bi yaptırımı olmuyor harika. Artık olsa dahi cin o adamın köyleri coktan doldurmuştur zaten:)

DeletedUser58583

Ziyaretçi
sınırda aktf oyuncumuz olmadıgı ıcın bolgeye yerlesmek adına bır op olsun ıstedım uzaktan atılan mısler ıcın gayet rahat mıs arası attınız tebrık ederım sımdı bıraz daha yakın olmaya basladık keyıf alacagımız bır savas olması dılegıyle
Saygı da kusur edilmeksizin güzel savaş olması dileğiyle,sizlere de başarılar.

DeletedUser53035

Ziyaretçi
8 günde yer değişmeler olmuş yakışıklı :cool:

diplomatımız emretti biz yaptık :D ne önemi var kimi vurduğumuzun boşver düşmanız vuruyoruz :D tabi benim aklımda kaç dünyadır buğra abiyi vurmak var kısmetse bu dünyada artık düşman olmasakta çok zevk alacuğum :D

DeletedUser53035

Ziyaretçi

böyle bir şey olacak sıkıntıya girmesi gereken biziz sen takılma bunlara boşver kendi oyununa bak rahat ol

Brskr-RTV

Hafif Atlı
diplomatımız emretti biz yaptık :D ne önemi var kimi vurduğumuzun boşver düşmanız vuruyoruz :D tabi benim aklımda kaç dünyadır buğra abiyi vurmak var kısmetse bu dünyada artık düşman olmasakta çok zevk alacuğum :D
gece halledersin onu çaktırmadan örgütle vurun onu aman duymasın yanlız:D

DeletedUser62479

Ziyaretçi
heyt buğra abiye saldıracaklar az durun, önce yakuzaxx sonra oksijenn ikisi içinde hain planlarım var bizden uzak durun: ) şükrüye söyleyin pis dalacam ona. ben diyince inanmıyor belki siz derseniz etkili olur:)

DeletedUser58526

Ziyaretçi
iteleye laf söylenene kadar. Kendi arkadaşlarını ve arkadaşlarının çevresindeki köyleri toplayıp zirvedeyim nidaları atan oyuncular var.
Yağması 1 Milyon Olmamış ... Kesimi Durdugu Konuma yakışmayan. Bu oyuncuları Kısa Zamanda Zevkle Toplucaz.