myrmidons

• Konuyu başlatan DeletedUser62491
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63321

Ziyaretçi
evet sensin ama sen şimdi lafa bakacaksın laf mı diye sonra da söyleyene bakacaksın adam mı diye gibime geliyor:)

ama yalnız değilsin 2-3 tane var senin gibi

DeletedUser62491

Ziyaretçi
Ayrıca Kendal a sözüm var dünya başlayana kadar polemiğe kapalıyım.:)

LazHoca

Mızrakçı
Pozantııııı yine karıştırdın ortalığı :))

Kaliteli oyuncuları var, sağlam ekip. Bölgelerini kapatacaklarına ve son dünya savaşına kadar kalıcaklarına eminim... Başarılar..

aslankilic

Yasaklı
unss sadakati 35 vuran misyoner gibi konuştu dagılın beyler pozantiyi pistten alalım lütfen

*Akkuyu*

Milis
bizimkiler beni taşlayacak yine de ben farklı şeyler yazacağım bu klan hakkında, hoş aynı yere varacağım sonuçta ama sebebini farklı olarak düşünüyorum en azından:D

bu klanın bu kadar sevilmemesinin nedeni olarak ben kurucusunun kötü şöhretinin temel sorun olduğunu düşünmüyorum. Bu klana daha çok şu yanlardan filizlenip, klan yönetiminden bihaber, zerre oyunculuk bilgisi olmayıp da sanki çok bi naneymiş gibi ortalıkta dolanan adamlar çok zarar veriyor.

görüyorsunuz işte bu sayfada bile varlar, sorsan sana bana oyun anlatır ama bi kere herifin yazışından cıvıklık akıyor, zaten şu bikaç sene önceki dalgalardan bi önyargı var. bi de bu tip oyuncular gelip cıvıklık yapınca haliyle cephe oluyor yoksa bence klanlar.org'da kemik ekip olarak şurada en büyük 3 klandan biridir oyuncu topluluğu olarak devam eden hücum ve dejavuyla beraber bu klan ama revizyon şart:D

myrmidons klanında oynamış ve oynayacak olan birisi olarak,belki bizim içimizdeki arkadaşlar da bana kızacak olanlar çıkabilir ama dediklerinizin büyük kısmına katılıyorum. İcraatı lafla değilde oyunla vermek her zaman en güzel yoldur.
herkese başarılar

DeletedUser58282

Ziyaretçi
Myrmidons ailesinde sevdiğimiz abilerimiz kardeşlerimiz çok, canı gönülden başarılar dilerim.

DeletedUser53074

Ziyaretçi
bizimkiler beni taşlayacak yine de ben farklı şeyler yazacağım bu klan hakkında, hoş aynı yere varacağım sonuçta ama sebebini farklı olarak düşünüyorum en azından:D

bu klanın bu kadar sevilmemesinin nedeni olarak ben kurucusunun kötü şöhretinin temel sorun olduğunu düşünmüyorum. Bu klana daha çok şu yanlardan filizlenip, klan yönetiminden bihaber, zerre oyunculuk bilgisi olmayıp da sanki çok bi naneymiş gibi ortalıkta dolanan adamlar çok zarar veriyor.

görüyorsunuz işte bu sayfada bile varlar, sorsan sana bana oyun anlatır ama bi kere herifin yazışından cıvıklık akıyor, zaten şu bikaç sene önceki dalgalardan bi önyargı var. bi de bu tip oyuncular gelip cıvıklık yapınca haliyle cephe oluyor yoksa bence klanlar.org'da kemik ekip olarak şurada en büyük 3 klandan biridir oyuncu topluluğu olarak devam eden hücum ve dejavuyla beraber bu klan ama revizyon şart:D
ağzın bal yesin. ben bile bazen kendimizden (myrmidons klanı) nefret ediyorum

DeletedUser62769

Ziyaretçi
O zaman myrimidonsu kendal degil ünsal yönetsin diyebilirmiyiz :d

Ztn bu world ben yonetmiyorum :) Knight online de yonetmem gereken bir klanim var , orasi ile ugrasmak daha zor . burada saldırı ve savunma ayarliycam o kadar . Serdar abimiz halledicek geri kalanı :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ztn bu world ben yonetmiyorum :) Knight online de yonetmem gereken bir klanim var , orasi ile ugrasmak daha zor . burada saldırı ve savunma ayarliycam o kadar . Serdar abimiz halledicek geri kalanı :)

kendal itiraf et, pathos human ırkında bizim klanı görünce klanları unuttun, knight'a daha çok asılmaya başladın dimi :D

Zaten oynuyordum siz şans eseri karşıma çıktıniz devam ediyor musunuz bilmiyorum ama ömer devam ediyor halen yada kardeşi sezer galiba bilmiyorum czde karşılaşıyoruz sadece devam ediyorsan bi ara mesaj at nickini unuttum

DeletedUser

Ziyaretçi
biz bütün galaxy ekibi oynuyoruz da nicklerimiz farklı. bi ömer autocad. o yüzden fark etmezsin. yoksa seni sabahları pk'da adam doğrarken izliyorum ben :) ömer kardeşiyle co-player yapıyo gündüz kardeşi gece ömer. denk gelirsem bi ara mesaj atarım sana :)

QuickSilver*

Baltacı
Ekipte kimler kalmıştır bilmem kemik kadrosunun üzerine her yeni dünyada kendini revize edebilen bi klan , kendal asılırsa sırtı yere gelmez bu ekibin başarılar.. :)