E.İ.B.O. Klanları.

• Konuyu başlatan DeletedUser58891
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Hayır eski klanından niye attırıyorsunuz onu anlamadım :) Aynı sert yorumları bende yaptım forumda :)

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
hayatım demen gibi ne tür bi nonoş oldugun ortada.
kıvırmayacaksın.3 e 1 degil 1 e 1 oynucaz işte bunu istemiyormuydun ?

saçlarımdan tut önce beni yerlerde sürükle. Canım acısın boşver benim için bu bir zevk. Fantezi dünyam rengarenk bu daha hiçbir şey. Korkma benden sal kendini sajdbaskjdbsakbdas

Koskoca EİBO klanları yöneticisi ŞAHİ klanları oyuncusuna "n*noş" diyor. Bende senin o klandan atılmanı talep ediyorum. Klan başkanınızın dediği gibi " Boşa emeksiniz." :D

Köy meselesine gelince,ben oynadığı köyü arkadaşına verip sonra multilerinden biriyle oyuna devam edenle oyunda kapışmam canım.

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Bu kafa biz bu oyuncunu nardındayız kafasıdır.
Bana açık olun bu oyuncuyu koruyoruz diyin.
Daha hala profilinde çok yogunum mesajları okuyamıyorum dedıgınız bir adama yazmam için bana akıl veriyorsunuz.
oysa kararınızda seçiminizde belli
niye söylemiyorsunuz?
32 de kın duydugum adam diyorsun.aynı mesele mı? 32 32 de kaldı dıyorsun burası 37 bnm sorunum devam ediyor bak ?
zaten senın klanının oyuncusu olmayan adamı savunuyorsun buda ayrı bir mesele..
2 hafta once klandan atılsın dıye yazdıgımda yıne aynı yontemlere gırdınız.Bu meseleyi sahinin meselesi yapmayın.Madem ortada diplomasi var son sozumde budur.

DeletedUser62151

Ziyaretçi
Eibo klani haberlere göre sahi klanina savas ilan edecekmissiniz

DeletedUser62151

Ziyaretçi
Benim şahi ile alakam yok bagdastirmayin eibonun nasil bir klan oldugunuda biliriz bolgenizi inceliyorum sizde sahide hiç birşey yapamassiniz

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
oğlum içip içip şu foruma gelmeyin artık.

DeletedUser58891

Ziyaretçi
Adres ver ayağına gelım orda ınıdr yorulma sen.

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Bu konuda son kez yazacağım ben hiçbir w de kesinlikle arkadan iş yapmadım yapmamda.Eibo klanı kurucusu Erol kardeşim de aynı seviyede direkt bir insandır onunla w9 da tanıştık ve beraber bugunlere geldik.Bizim en temel prensibimiz kesinlikle ve kesinlikle karakterimizden ödün vermemek falso almamakdır.Böyle olanlarla devam ettik böyle olanlar ile devam edeceğiz.Bu konuda yok baska w lerde şöyle yapmısısnız burdada şöyle yaparsınız diyecek kadar -bildiğini değil duyduğunu konuşan- birkaç ŞAHİ ekibinin samimiyetsiz ve çıkarcı hareketinden dolayı ayrıca kendilerine yakışmayan iftira ve hareketlere girişmelerinden dolayı diplomasimizi sıfırlamış bulunuyoruz.Ve biz şöyleyiz böyleyiz diye atıp tutanlara sözüm en kıytırık oyuncuda bile bugun 200 200 savunma birimi olabiliyorken,2 köye korkusuzca atılan 4'er mis ve bunların milisaniye ayarlamasındaki acemilik dururken 3-5 kifayetsiz kelama bakmıyoruz onuda bilin.Çoğunuz 30+ yaşındayız diyorsunuz öylesine ego,kibir,bilmişlik sahibisiniz ki ne ufagınızı dinliyorsunuz nede sözünüzün ağırlığını tartıyorsunuz.Hiç önemli değil sizin yolunuz size bizim yolumuz bize.Biz çünkü artık bıktık.Özellikle böyle insanların-abi dediklerimizin-bize rota çizmeye çalışmasından üzerimizden plan yapmaya çalışmalarından dersimizi aldık.Bu w de biz büyügüz yamuk yapmayız şöyleyiz böyleyiz diyenlerede artık takılmıyoruz,bu söylemleride umursamıyoruz..Artık karşınızdaki insanlara değer vermeyi öğrenin, bunun bir oyun olduğunu unutmayın.

LaFleur01

Baltacı
bizdeki saygı kimsede yok hocam abiye abi küçüğede kardeş demesini biliyoruz bu yüzden Şahi'yiz paradox ile arkadan iş yapıyorsunuz müttefiklik oluyor üzerimize salıyorsunuz(4lü mis attığımızı bile hemen öğrenmişsiniz zaten aranızda su sızmıyor) arka tarafta Basher adında yeni bir klan kurup onuda bize salıyorsunuz herşey ap açık ortada böyle olması daha hayırlı olmuş iyi oyunlar

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Arayın konusalım dedim arayacaksınzı hala..Sizin ithamlarınızın zerresi yapmadık.Ama sırf gıdıklanın diye ben bir iki şey yaptım.Onuda erol biliyor.Dünya sonuna kadar gidicek bu SA yı bozan siz ve sizin planlarınızdır.Gerisi fasa fiso kb yın.