GöLGe

DeletedUser62739

Ziyaretçi
Basarilar bolge guneybati demissiniz zor olacak siziň icin güney bolgesi hep tehlikelidir

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar, çok tartışma olmuş. Gölge Haramileri klanı olarak Gölge isminin kullanılmasından rahatsızlık duymadığımızı belirtmek isteriz. Gölge Haramileri deyince akla gelen isimler zaten belli. Biz gireceğimiz zaman konumuzu da Gölge Haramleri olarak açarız, başlığı da bolubjk açar. Çakma gölge'lik bir durum yok olamaz da zaten. Gölge klanına ben başarı diliyorum. Herkese iyi oyunlar.

myw**

Dük
mehmete yazdım klan kurmusun diye ne klanı işten güçten fırsatmı var diyor zaten mehmet daha klan fln kurmaz , isteyende gölgeyi kursun erdemde bırakacak nede olsa yakında rezi var veda bölümünde :p

-AzraiL-

Yasaklı
Arkadaşlar, çok tartışma olmuş. Gölge Haramileri klanı olarak Gölge isminin kullanılmasından rahatsızlık duymadığımızı belirtmek isteriz. Gölge Haramileri deyince akla gelen isimler zaten belli. Biz gireceğimiz zaman konumuzu da Gölge Haramleri olarak açarız, başlığı da bolubjk açar. Çakma gölge'lik bir durum yok olamaz da zaten. Gölge klanına ben başarı diliyorum. Herkese iyi oyunlar.

Teşekkür ederiz