GöLGe

-AzraiL-

Yasaklı
GöLGe klanı olarak 37.Dünyada dostlarımızla beraber;
güzel vakit geçirmek adına yerimizi alacağız.

Tüm klanlara başarılar dileriz.

DeletedUser62640

Ziyaretçi
Bolubjk (mehmet)

Evet golge ekibi olarak burdayiz yazmadan valla inanmam:)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Desene gene geliyor 10 klanlık aile klanları :/

Başarılar.

Pikacuu37

Hafif Atlı
Cakma golge beyler panik yapmayin :)

Çakma mi değil mi Yakında görürsünüz

hacıilbey Eki 02, 14:24
[color=]böyle bir msj aldık ne dersiniz?[/color]

-AzraiL- bugün saat 14:19
??
-AzraiL- bugün saat 14:17
.Sen ve Klan arkadaslarin gelin birlikte olalım.Dünyaya cok guclu girmis oluruz.biz yaklasik 30 kisiyiz arkadaslar 2-3 gün içinde gelecekler. Bak simdi dünya acildiginda herkes en güçlu klana girmek ister.dünya açıldığında 40 kişi oluruz.klanımız ilk 3 içinde olur mutlaka.Herkes bizim klana girmek isteyecek.o zaman alt klanlari kuracagiz. istersen alt klan başkanı da olabilirsin.bu dünya da bişey yapamazsınız çok. Gelişirsiniz sonra sizi yok ederler.herkes çok güçlenmiş zaten.Ama ben size dünyayı yönetelim diyorum.herkes bizden korkacak.ilk 3 te olacağız.
-AzraiL- bugün saat 13:38
??
-AzraiL- bugün saat 12:42
Selamünaleyküm. Size bir önerim var.bu dünya da herkes güçlenmiş yani sizin bu dünya da bir başarı elde etmeniz sor.w37 de yakin zamanda açılacak.Biz arkadaşlarla oraya başlayacağız.Sen ve Klan arkadaslarin gelin birlikte olalım.adımızı her yerde duyururuz.Dünyayı biz yönetiriz.
Göndereni engelle

Böyle mi oynayacaksınız :):)

-AzraiL-

Yasaklı
Dünya acildiginda herkese bir selam yollayacağım Burdan .ilk Günün sonunda sıralamaya bakın

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Önemli olan ilk gün 1. olmak degil oyunda uzun süreli kalmaktır.

-AzraiL-

Yasaklı
W29 acildiginda ArroW klanlari başkanıydim.Klanımız 1. Sıradaydı alt klanlari mızda ilk 10 ndaydi. Belki hatırlayaniniz vardır. Sonra iş nedeniyle bırakmak zorunda kaldım. Bu dünya da kalıcı olacağım ama.

DeletedUser62640

Ziyaretçi
Eyv. Baskan bize katilacak kemik kadrodan bikac isim bahsedermisin

Pikacuu37

Hafif Atlı
Arkadaşlar bu dünyada herkes güçlenmiş artık. Ne kadar gelişsek te onlara karşı direnemeyiz.

Ama size bir önerim var. 4 gün sonra w37 açılacak.Ben ve 20-30 arkadaşım orada yeni bir başlangıç yapacağız.Dünya başladığında klanımız ilk 3 te olacak.En güçlüler arasında olacağız.Bence hep birlikte w37 ye gelip yeni bir başlangıç yapın. W37 de GöLGe klanı na gelin.Hep birlikte dünyayı yönetelim. Adımızı herkese duyuralım

Gelmek isteyenler şimdiden ön kayıt yaptırsın.sonra w37 de GöLGe klanı na katılsın.

başta o kadar iddalı görünce bi ışık görmüş gibiydim de çabuk söndü !

-AzraiL-

Yasaklı
Diğer GöLGe klanlarıyla hiçbir alakamız yoktur.

Klana hangi ismi koysak başkasına ait çıkıyor bu nasıl iş. Bütün isimler kullanılmış. GöLGe ismi nide canım istediğim için koydum.Eski dünyalarda ki GöLGe klanlari da tanimiyorum

-AzraiL-

Yasaklı
Ne zaman yeni bir dünya açılsa hemen aile klanlari geliyor 5 10 tane alt klan kuruyor.Biz ne yapacağız. eski dünyalar danda toplamışlar ekipleri. Yeni oyuncular da arada ezilip gidiyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
İlk basligi acarken boyle acmaniz lazimdi cakma mi degil mi derseniz insanlar boyle der zaten cunku golge eski bir klan ve sirf icin bile klaniniza katilan olur :)