GöLGe

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Lan klanin adını ne yapsak çakma oluyor.Preyle oynayan adamlarsınız ne olacak.

Preyle mi ahahahahah :D Normal girdiğim tek dünya 36.Dünya ve pazardan 1 kere ham çekmişliğim yok inanmayana ss bile atarım :) Ne biliyorsun da pre oyuncusu diyosun acaba :) Hem premium çekmek suç mu o da ayrı mesele.Birkaç kişi hariç para ile premium alan bilmiyorum çoğu oyuncu başka dünyalardan kasıp kastığı premium ile giriyor :)

Pikacuu37

Hafif Atlı
la olum şu bizden başka digerki klanlara başarılar demeyin :D :D düşmanımız onlar bizim nie başarsınlar :D :D :D

FollowME

Casus
W32 de bir savaşta bir şöyle yazmıştı. Vults savaşında idi galiba eşkıyays başarı dilemeyi unutmayın zira çok ihtiyacı olacak diye :D o yüzden herkeze başarılar dilemen lazım

Pikacuu37

Hafif Atlı
hehehe takılıyotum tabiki rakibim ne kadar büyükse savasta o kadar büyük ve zevkli olur :D

Pikacuu37

Hafif Atlı
yokla ben tanıstım en azından iyi adamlar çogu klan gibi hainlik yapcaklarını sanmıyorum :D

infaz95

Baltacı
Belki bilerek belki bilmeyerek bi klanin ismini kullandilar bunun yanlis oldugunu birilerinin anlatmasi lazim cunki bu emek hirsizligidir yillarca bu klana hizmet eden buyutenlerin hakkidir bu ismi kullanmak (golgeyle alakam yok ) o yuzden ustune gidilneli bence arkadaslarin :)

DeletedUser60613

Ziyaretçi
basarılar dılerım. favorım sızsınız cakma makma fark etmez golge her zman golgedır:)