SAYGI KLANLARI

• Konuyu başlatan Lord yolsuz
  • Başlangıç tarihi

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Alarım giriyor imiş bizim doğan abiyi çağırmışlar çağıran kişi duyuyorsan söylüyorum doğan abimi kimseye vermem :D

alarım diye bi' klan girebilir ama alarm için şuan öyle bir durum yok:) ayrıca doğan abi dediğin kişinin nicki ne ki, bizimkiler oyuncu falan çağırmaz genelde.

başarılar girecek ekiplere.

DeletedUser2733

Ziyaretçi
w36 daki saygıyla alakası varmı bilmiyorum. ama aynı kadro ise işiniz hiçte kolay olmuyacak ..basarılar

DeletedUser62742

Ziyaretçi
Teşekkürler arkadaşlar w37 gelecek bütün arkadaşlara başarılar.

FollowME

Casus
alarım diye bi' klan girebilir ama alarm için şuan öyle bir durum yok:) ayrıca doğan abi dediğin kişinin nicki ne ki, bizimkiler oyuncu falan çağırmaz genelde.

başarılar girecek ekiplere.
Sohbet sırasında w37 konuşması geçmiş o zaman geldenmiş :)

FollowME

Casus
doğrudur, w37'de özellikler istediğimiz gibi olsaydı katılma gibi bir ihtimalimiz vardı. ancak şimdilik katılma gibi bir durum yok. doğan abi dediğin kişinin nickini merak ettim yalnız:)
Tekbir klanına bak orda bir yerde bulursun 37 ye daha girmedü ama :)

DeletedUser62742

Ziyaretçi
Eğer aynı kadro ise çok çabuk dağılır :D
Bunun kararını 36'ya bakarak mı veriyorsun? Şuan hala içinizde ki saygı üyeleri ile oynuyorsunuz ve bir çoğu sizden başarılı.
Zaten toplasan 20 kişi oyun biliyosunuz gerisini at çöpe. 37'ye bekleriz kimin dağıldığına icraatlar karar verir worlde katılmayıp ne kadar konuşan insanlar var.