Nop-Acemiyiz Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser60896
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53304

Ziyaretçi
ciger kusbası adanayla yedım :) bayi degil beyin ilk basta türkcenı düzelt öyle gel cancagızım hadii :)
Kavganız beni ilgilendirmiyor, yalnız adama Türkçeni düzelt de gel demişsin ama senin diğer mesajlarını okurken bildiğin gözlerim kanadı sende bir Türkçene baktır derim. Forum burası tamam nokta virgül neyse ama cümle yazarken de biraz mantıklı yazalım. Normalde forumda yazmak adetim değildir ama o kadar konuyu okudum ve hiç mesaj atmadım ta ki senin bu mesajına kadar kusura bakma hocam :)

DeletedUser58583

Ziyaretçi
TAKIPCI SAYIM ARTIYORRR:) INST. TAKIP EDINIZ LUTFEN....
Ben türkçe konuşup türkçe ifade ediyorum ezik,senin kapasiten halen yetmiyor :D bir de bana türkçe mi düzeltmemi söylüyor :D Allahım ya senii benle mi sınıyor,eziksin bari instagramdan kendini ifşa etme.Hayır halen hangi akılla bunu sürdürüyorsun anlamadım ezikliğin acizliğininin önüne geçmiş,o nedenle uza ezik.

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Ben türkçe konuşup türkçe ifade ediyorum ezik,senin kapasiten halen yetmiyor :D bir de bana türkçe mi düzeltmemi söylüyor :D Allahım ya senii benle mi sınıyor,eziksin bari instagramdan kendini ifşa etme.Hayır halen hangi akılla bunu sürdürüyorsun anlamadım ezikliğin acizliğininin önüne geçmiş,o nedenle uza ezik.
Ağır oldu la bayram :D

DeletedUser60613

Ziyaretçi

Konustu balkabagı. Bişey demiyom devam et ham havlamaya :)

DeletedUser46662

Ziyaretçi
bi c5 yorumuna güldüm gerisi hakaret içerikli konuşmalar