Nop-Acemiyiz Savaşı

• Konuyu başlatan DeletedUser60896
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58583

Ziyaretçi
clacsıc te aldınız ama nasıl aldınızz 20 kısı tek koye mısler kamılerr hahaa ara yedıgınızı kılıt yedıgınızı unuttunz herhldee:)) benm bı yere kactıgım yok bak burdayım kabusa nopa 4 5 kısı sınırda dayandık olan askerımzlee ve koy vermedıkk gulum guzelce savastık verdık aldık bazı koylerı olaylar bnlarr bız 1 hafta boyunca arlaıksız hergun 1.5 2 k fake kamı yedık asker kestırmmeye ozen gosterdım ve op yedıgımz halde ark. lara ara yaptık sızın gıbı atmadık tutmadık yalamadık adam gıbı ustundeyız lafımızın. bana gelıp klann ıcınden buuypp artıslık yapma az geldım sınıraa yakında dıbınızdeyım tek koyle bak neler neler yapacmm iyi izle oyun zevkın acılsın bebem. senın gıbı atıp tutmam. kapatıseten anlamz yanı . sımdı ekmegını kovala.

ve classıcte aynı klanda olup bn 2.5 k ıken 1.5 k lık yonetıcler koyume goz koymus sızın adamlıgınzda buraya kadar mıs klan cıkıp 1 gun boyunca koyumu alamadınz ıyı hatırlıyosan bunuda bılırsın bebem.

Paşam kendal sen ilgilen yada furkan sana havale ediyorum :( :D kısa bir şey dediklerinin hiçbirini yapmadı eline verdik yolladık.

Luciferr

Baltacı
Kusura bakmayın ama nop-acmyz baslıgı acmyz savasları diye değiştirme imkanımız var mı ?

DeletedUser14924

Ziyaretçi
:) bi canlanma gelmiş sizlere . Bugüne kadar bu fırsatı beklediğinizi belli ettiginize uzulsem mi sevinsem mi bilemedim :) . Oguzcum herseyin hayırlısı canım benim bu savaşı kazandigin gün ben birsey yapmamış olurum . Ama o zaman a kadar sus canım ;) şimdi sizi nop un kucağına alalım hadi canım

Oğuzcuğunu yerim senin tatlı çocuk :D Sen önünde tampon olmadan sarı yakan adamı toplatamazsın klana :D Bana mı posta koyuyorsun :D Vaktinde manasa açtırdın savaşı 2 cephede böldün rahat rahat takılıyordun. Şimdi durumumuz yok moduna girmişsin. Gördüğün gibi olduğumuz yerdeyiz ama teşekkür edeceğine sitem ediyorsun :) Daha yeni esl nin kucağından aldım seni. 4 kere adasdasd :D samet şuraya bir ibrahim tatlıses capsi atıver bro :D

DeletedUser60896

Ziyaretçi
Aleyküm selam , küfürsüz hakaretsiz bir tartışma olsun gençler :)

Tafarel Batu...

Kılıç Ustası
Başarılar. Bazı yorumlara çok güldüm de :D mirzay ın ögrencisi bey :) 27 de arkasından konusuluyordu en son da :D

village7

Acemi
Ben acemiyiz klanlarından herhangi bir klanın kucagına başına koluna vs. herhangi bir yerine oturmalarına şaşırmam.Daha önce şahit oldum.Fetöcü gibiler dikkatli olmak lazım.Anında renk degiştirebilirler.Yarın sabah kalktıgımda doğu batı savası var son savas galaxy Nop derlerse şaşırmam :)

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Diyebileceklerini pek sanmıyorum. Başta belirttiğim gibi 150 puanlık hesabı kucağıma bile almam. Prensip meselesi.

Black Swan.

Ağır Atlı
Bu basligi bastan sona okuyunca Kendal'in ne kadar cok seveni varmis sonucuna ulasiyorum
Ve bu basariyi neye borclu oldugunu sormak istiyorum
:)

AvB.

Mızrakçı
Dini alet etme şu oynuna , edebinle takın.

Sen neyin kafasını yaşıyosun ? Edepsizlik nerede ? Sana edebi ne olarak öğrettiler bilmiyorum ama insanların dini düşüncelerini bilmeden belli şeylerle yargılama altında kalırsın.

Şuradan dinin alet olduğu olgusu mu oluştu yani kafanda ?

DeletedUser60896

Ziyaretçi
Sen neyin kafasını yaşıyosun ? Edepsizlik nerede ? Sana edebi ne olarak öğrettiler bilmiyorum ama insanların dini düşüncelerini bilmeden belli şeylerle yargılama altında kalırsın.

Şuradan dinin alet olduğu olgusu mu oluştu yani kafanda ?

Bana nasıl öğrettikleri seni ilgilendirmez . Dini düşüncenin ne olup olmadığı da beni ilgilendirmez . Saygı duy o harfleri doğru düzgün yaz.

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Alarmın kaderi derken c5te kendalın deyimiyle udw'nin kucağına oturduğunuz gibi galaxy'nin de mi kucağına oturacaksınız?
C5in ağlayan bebesi de gelmiş burada.Terbiyesizlikleriniz boyunuzu aşmış,village84 sende benzetmelerini kendine göre ayarlasan iyi olur,saçmalığa bak beyinsiz misiniz nesiniz siz ya.

DeletedUser59599

Ziyaretçi
DİN EVRENSELDİR .İSTEYEN İSTEDİgi yaşar ...
yaşamasına bir şey diyemeyiz..
karşımda hristiyan yahudi inek bile tapsa ben saygı gösteririm ...cünkü islam dini hoşgörü dinidir....otcu hoca kendi niralarını atıp savaşacam demek istemiş ? bunda yanlıs var yada yok bu bizim yargılamak yerine sende kendince ya rab düşmanlarıma korku sal da diyebilirsin yani din ile alakalı görmeyin herşeyi her kelime....

ihlas okuyun dersem dinimi alet etmiş olacam ?
savaş başlıgında tartıştıkları konulara bakın

din alet etmek
eibo
galaksi
patpon ahmet abi
oguz
samet:D
yahu bunları tartışın ayrı başlıkta...
cok sacma sırf gıcık aldıgınız oyuncu görünce hemen yapıştırın ...savaş başlıgı istatistik veya atışma ile olur o klan sen aldın bu klana sen aldın da herkes biliyor ? neyi söylücem ki gözüneee soka soka:D

DeletedUser45629

Ziyaretçi
C5in ağlayan bebesi de gelmiş burada.Terbiyesizlikleriniz boyunuzu aşmış,village84 sende benzetmelerini kendine göre ayarlasan iyi olur,saçmalığa bak beyinsiz misiniz nesiniz siz ya.

Kendal galaxydekilere "nopun kucağına oturacaksınız" diyo sıkıntı yok , ankara bilmem sayıları kaçtı o arkadaş her fırsatta yok alarm öyle alarm şöyle diyecek sıkıntı yok ama biz yorum yapınca terbiyesizliklerimiz boyumuzu aşmış oluyor.Sende haklısın hocam :)