Dejavu - Şarbon Savaşı

kılbıll

Baltacı
Şimdi aşağı tarafta da tinerci16 kasaba kurmuş kendine orası şarbon bölgesiydi şimdi bize geçti biz gelip demiyoruzki orası bizim bölge köyleri bize bırak yada saldırı çıkıp köylerini almıyoruz zamanında almış adam köyleri bizimkilerin barbar aldığı bölgede eşkiya bölgesi değildi siz saygı ve küçük bi klan vardı sonradan adını hücüm yaptı bizim alt taraftaki oyuncuların oyalandığı bi klandı bu iki klanı bünyenize katınca sizin bölge oldu orası iki tarafta kendini haklı görüyor en iyisi bu konuyu diplomatların halletmesi yoksa konu uzadıkça uzar
Tüm oyunculara şimdiden hayırlı bayramlar

stilci

Baltacı
Onu bunu bilmiyorum ama bu selonın ekibini silmeden Süresiz ceza verdiler dünya da bunlara kalmış ya hergün kahroluyorum arkadaş..

DeletedUser61081

Ziyaretçi
güzel kurgulamıssın

Sonra nart neden banlaniyor.. yalana dolana girme birader .. beni kurguyla dolayisiyla yalanla itham etme cevabim kaldiramayacagin kadar agir olur.. kabul edemiyorsan gercekleri efendi gibi sus, kivirma islerine girme..

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Talihsiz bir yazi olmus karsinda senin 12 13 yaslarinda bir veled yok aslanim serverde ve klanimda gelisen tum olaylara vakifim burda yazdiklarinin yarisi kurgu senin

DeletedUser59546

Ziyaretçi
Onu bunu bilmiyorum ama bu selonın ekibini silmeden Süresiz ceza verdiler dünya da bunlara kalmış ya hergün kahroluyorum arkadaş..

zamanında çok yanlışın oldu demek ki silgiyi çok kulanmışsın karşında 3 aylık oyuncu yok oyunda hileyle oynayan herkes cezasını cekecektir nickini bağışlarmısın bana gerçi süresiz yediysen barbar düşmüşsndür...

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Sonra nart neden banlaniyor.. yalana dolana girme birader .. beni kurguyla dolayisiyla yalanla itham etme cevabim kaldiramayacagin kadar agir olur.. kabul edemiyorsan gercekleri efendi gibi sus, kivirma islerine girme..

burda yazdıklarının hepsıne tek tek cvbını yetıstırebılısem bu gece cvplarım.
ben yazdıklarımda hıc bır kıvırma goremedım sende o kıvırma dıye nıteledıgın yazılarımı bana soylede ben de bakıyım nerde nasıl kıvrılmıs.

DeletedUser

Ziyaretçi
ulan dejavu ile eşkiya tartışıyor olaya bak :D bana öyle geliyorki bayram sonuna dejavuyla eşkiya birbirine girer senaryom şu şekilde şarbon dejavu olur dejavu vults anlaşır eşkiyaya girerler :D izleyelim görelim :D

Şimdi aşağı tarafta da tinerci16 kasaba kurmuş kendine orası şarbon bölgesiydi şimdi bize geçti biz gelip demiyoruzki orası bizim bölge köyleri bize bırak yada saldırı çıkıp köylerini almıyoruz zamanında almış adam köyleri bizimkilerin barbar aldığı bölgede eşkiya bölgesi değildi siz saygı ve küçük bi klan vardı sonradan adını hücüm yaptı bizim alt taraftaki oyuncuların oyalandığı bi klandı bu iki klanı bünyenize katınca sizin bölge oldu orası iki tarafta kendini haklı görüyor en iyisi bu konuyu diplomatların halletmesi yoksa konu uzadıkça uzar
Tüm oyunculara şimdiden hayırlı bayramlar

Orası benim bölgem her türlü kavgasını ederim :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu savaşta hamleleri iyi yapan ve şarbon kilanini bitiren... dejavu yu tebrik ediyorum...

Boyle ce bir klan daha silinmiş oldu... guzel ve cok degisik bir dunya oldu burasi sevdim :)