Bu kadarda olmaz azcik etik davranin

• Konuyu başlatan *niddaayiz*
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser54286

Ziyaretçi
Tek taraflı bir açıklama üzerinden yapılan yorumlar önyargıyı gösterir...lakin..karşı tarafın sesiz kalması sükût ikrardandir düşüncesini haklı çıkarır ....hasılı.. hayırlısı olsun

DeletedUser

Ziyaretçi
Kitamizda muttefiklerimiz olan exp ve ateam klanlarinin dillere destan savaslari devam etmektedir. Harika bir savas ortaya koymaktalardir. Bu savaslari ise kiyidan köşeden istemesekte ne yazikki bizede bulaşmaktadir.

Dün ailemizden bir uye bizden onaysiz bir şekilde exp klanini diplomasiye uygun olmayacak sekilde desteklemiş ve bunada bir klan yöneticimiz göz yummustur. Konu bize intikal eder etmez o uye ve yöneticiye ceza verilmiş ve hatta yol verilmiştir. Bu kardeşlerimiz ise av klani adi altinda bir klan kurmuslardir. Bu kisima kadar bir problem yok iken

birde exp klani yöneticileri gizliden av klani yöneticilerine pack kuralim v.s arkadan iş cevirmelere girişmiştir.

Siz bizi ne sandiniz? Av klanindaki dostlarimizin kardeşlerimizin bizi satacagini mi saniyorsunuz?

Bu kadarda olmaz susalim mudahil olmayalim karişmayalim diyen bizleri bile en sonunda pes ettirdiniz

bu nedir arkadaş?

Delikanli gibi savasmiyorsunuz multiler kiriliyor. Savaş için her turlu dabara dubara yapiyorsunuz. Savasinizla alakasi olmayan klanin diplomasine karişmaktan tutunda diplomasisini bozdurmak için bazi klanlari bile ayartmaya calisiyorsunuz. Dostlarimizla irtibat kurup aklinizca baski kurmaya calisiyorsunuz. Rezillikte sinir yok. Arkamizdan iş cevirip diplomasi bozma planlarina girişiyorsunuz. Uyelerimizi kullanmaya calisiyorsunuz. O kadar dabaranin içindesiniz ki kendi üyeleriniz bile sizi satmaya calisiyor ve o uyeleriniz bile sizlerin güvendiginiz uyeler. Klanlarimiza katilmak istiyorlar planlar planlar

yeter arkadaş yeter bu kadar da olmaz. Paşa klanlari sizle ayni ortamda bulunmaz. Sizin gibi w32 de dejavu klani vardi savasta her yol mubahtir deyip her turlu dalavereyi cevirirlerdi. Ellerine ne gecti saniyorsunuz? Her yerde her dosta anlatiyoruz rezil rusva ediyoruz. Sizde onlarin yolundan emin adimla yuruyorsunuz.

Etik olmaz diye söyleyemediklerimide söyleyim

exp klanlari ateam klanlarinin dengi degildir. Olamazda adamlar her turlu öttürür öttürüyorda. Bir daha beni veya paşa klanlarini yamuk işlerinize alet ederseniz. Ateam klanina mesaj yazar 4 klaniz 4 tane adam gönderin klan adlarini a team yapsinlar derim feleginiz şaşar..

Paşa klanlari olarak exp klanlari ile muttefikligimiz bitirilmiştir.

Bu baslik ve yazi buraya yazilmistir cunkü diplomasi sayfamizin abuk subuk muhabbetlerle kirletilmesini istemiyoruz. Kirlenecekse burasi kirlensin:)

ateam'le arası bozulunca gelip bize bölge kapanana kadar asla diplomasimiz bozulmayacak diyen niddayız, dostlarımız dediğiniz kişilerle biz de dost olalım diye diplomatik hamle yapmışız bahanesiyle bizle olan diplomasisini bozmuş. Zeka akıyor zekaa. Sen bize gelip sonuna kadar sizinleyiz dedikten sonra ateamle müttefik olduğun gün zaten ne kadar yanar döner olduğun belli olmuştu. Sen bizi o gün sattın zaten. O kadar çok hatalı diplomasi yaptınız sürekli diplomasi yaptığınız klanları sattınız ki bu işin içinden nasıl çıksak diye düşünüp herkes exp'i suçluyor biz de exp'i suçlayalım demişsin :D Vallaha bu kadarı da pes :D

Tanımsız

Mızrakçı
Zaten o iki klanlada muttefik olmanizdan sonra herhangi birini tercih etmeniz bahanelerden öteye gidemez.

Poine***

Mızrakçı
Zaten o iki klanlada muttefik olmanizdan sonra herhangi birini tercih etmeniz bahanelerden öteye gidemez.

Ayrıca benim gerçek yüzüm neymiş ortaya çıkan ? Diplomasi işine karışmadığım tek dünyada bile ara bozucu olmuşum vay anasını yaa :D Paşadan da kimseyi tanımıyorum nasıl bozduysam artık :D :D
Neden exp açıklama yapmıyor konusuna gelirsek;

Diplomasi bitirilmiş ve haberimiz bu başlıkla olmuştur. Yani diplomasinin bittiğinden bi haberiz arkadaşlar. Gerekli açıklamayı diplomatımız yapar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bende Exp'le savaşacaksınız diye heyecanlanıyordum :) demek ki el ele A-Team klanlarını hedef alacaksınız. diplomasiniz hayırlı olsun :)

Oyun basi diplomasimiz olarak simdilik

Guneybati kitamizda sadece exp klanlari ile diplomasimiz vardir

Guneydogu bolgesinde ise glory klanlar ile diplomasimiz mevcuttur.

biz kendimizi favori görmüyoruz derdimiz sadece zevkli bir oyun. ileriye dönük öngörülerimiz elvelt vardır. w35 süprizlere gebe bir dünya. :)

Diplomasi guncellemesi yapilmistir.

Ateam klani ile gassal ve serhatin yogun baskilari sonucu diplomasi yapmis bulunmaktayiz. Serhat diplomasimizden elini cek!! :)

Muttefiklerimiz

Guneybati kitasi
Exp ve Ateam

Kitalar arasi
Kurt

Toplamda 3 muttefik klanimiz bulunmaktadir. Tum derdimiz bu 3 muttefik klanimizla dunya sonuna yurumektir
Bu saat itibariyle uzun bir sure diplomasimiz kapanmistir.

Serhat eski bir pasa atasozu derki "sona kalan dona kalir"

Sen beni red edersin haaa. Al iste kapandi diplomasi
:)
:)

ateam ve exp'in savaştığı ilk günden belliyken, exp ile müttefikken gidip gassal'ın baskısıyla ateam'le müttefik olup bir de bu klanlarla dünyanın sonuna yürüyeceğiz diyorsun :) savaşan 2 klanla nasıl başaracaksın bunu ne kadar zekisin sen ya :)

Serhat da hiç karışmıyormuş valla milletin diplomasisine :) glory'le olan diplomasiyi bozdurmuş ateamle sana diplomasi yaptırmış. Serhat yanlışın karşısında durmuş ayakta alkışlıyoruz.

DeletedUser61401

Ziyaretçi
Öncelik suçlamalarınız çok ağır. Biz multi kullanmiyor kimseyi ayartmıyoruz. Dostlariyla iliski kurmak isyeyen arkadaşlarimiz olmuş olabilir. Bu konuyu direkt bizimle iletişim kurarak hallede bilirdiniz. Exp ateam'a denk değil demişsiniz savaşta öndeyiz istatistiklerde bunu ortaya koyuyor. Ateam klanı ile savaşta olabiliriz ben onlara saygı duyuyorum. Elimizde bir ton argo konuşma var. Yürü git len gibisinden. Lütfen bizi suçlarken de olsa biraz daha yumuşak dilli olursanız sevinirim. İyi oyunlar bol yağmalar.

DeletedUser

Ziyaretçi
ateam'in geneline asla bir suçlama yapmıyorum. Forumda ateam klanından olup yazan 4-5 kişiden 2'si
yegemen ve jamiiryuu , 2si de bize multici demiştir. 2'si de multi hesaptan ceza almışlardır.
Yegemen terbiyesizi zaten oyuncularımıza sürekli "yürü git lan" diye mesaj atmaktadır.
Sürekli bunu yapan birinin yaşının 13'den fazla olabileceğine imkan veremiyorum.

Tanımsız

Mızrakçı
ateam ve exp'in savaştığı ilk günden belliyken, exp ile müttefikken gidip gassal'ın baskısıyla ateam'le müttefik olup bir de bu klanlarla dünyanın sonuna yürüyeceğiz diyorsun :) savaşan 2 klanla nasıl başaracaksın bunu ne kadar zekisin sen ya :)

Serhat da hiç karışmıyormuş valla milletin diplomasisine :) glory'le olan diplomasiyi bozdurmuş ateamle sana diplomasi yaptırmış. Serhat yanlışın karşısında durmuş ayakta alkışlıyoruz.

Bu postla baslik patlamistir dagilin tt2

DeletedUser54896

Ziyaretçi
ateam'in geneline asla bir suçlama yapmıyorum. Forumda ateam klanından olup yazan 4-5 kişiden 2'si
yegemen ve jamiiryuu , 2si de bize multici demiştir. 2'si de multi hesaptan ceza almışlardır.
Yegemen terbiyesizi zaten oyuncularımıza sürekli "yürü git lan" diye mesaj atmaktadır.
Sürekli bunu yapan birinin yaşının 13'den fazla olabileceğine imkan veremiyorum.

vallahi sen varsın diye şuraya girip ortamı geremiyorum wub

bu arkadaşa ateş etmeyin sakın.

Poine***

Mızrakçı

ek olarak; jamiryuu'nun beni kişisel bilgilerime varana kadar tehdit etmesi de var onuda yazalım lütfen.

Ayrıca yegemen'in saçma sapan mesajları da sabrımızı taşırıyordur.

DeletedUser45821

Ziyaretçi
hakkınızda hayırlısı olsun polemik çıkmadına göre iddalar dogru demekkı :)

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Hazır olun yine kendini aklamak için bir ton yalanlar dolanlar konu saptırmalar gelecek bu başlık altında :) Ailecek çekirdek aldık izliyoruz..

Evet kim kimi taşlıyor..

DeletedUser49346

Ziyaretçi
Öncelikle konu A-Team değil sanırım Exp klanları ve Paşa klanları. 3 klanında üyesi de değilim ama yorumlar yapılırken, suçlamalar yapılırken ya da bu suçlamalara cevap verilirken tabiri caizse delil karartmadan bunu yapmalısınız. Art Of War (isim kullanmak yanlış olur nickinle tanınıyorsun) yukarı da paylaştıkların tek taraflı ve kendini haklı çıkartacak kısımları çekip almışsın.

David Gilmour yazısını almışsın buraya Paşanın ona cevabını almamışsın büyük ihtimal unuttun ben yazıyı ve cevabı yapıştırıyım;

Bende Exp'le savaşacaksınız diye heyecanlanıyordum :) demek ki el ele A-Team klanlarını hedef alacaksınız. diplomasiniz hayırlı olsun :)

dur yahu öyle birsey demedik bizim a takımıyla bir derdimiz yok. onlar yay bölgesinin klanları. yurtta sulh cihanda sulh.
illa milleti birbirine düşüreceksiniz:)

paşa ile a-team kolay kolay savaşmaz ziya abim bunu iyi bilir :)

Diğer mesajların bazıları bu mesajlaşmaların devamı. Paylaşma sebebim işe gelinen kısımların alınmaması. İşe gelen kısım alınıyorsa cevap verilecek tam bir durum yok demektir ortada, çünkü cevap verilebiliyorsa cevap net olur yarım yamalak olmaz kanısındayım. Forumda bu tip durumları görmek de çoğu kişinin midesini bulandırıyor (artık) düşüncesindeyim.

Kim haklı kim haksız bilemem ama gözüken bir haklılıkta var gibi. Yalnız kararlar verirmiş adımlar atılmış umarım keyifli ve güzel bir savaş olur. Diplomasiler bu oyunda sürekli değişmiştir bu gayet normal bir şeydir ben Paşa ailesini biten diplomasiyi arkadan hamle yapmadan duyurarak bitirdikleri için tebrik ederim ve umarım bazı arkadaşlarda bu durumu biraz örnek alırlar. İyi oyunlar

DeletedUser29784

Ziyaretçi
Öncelik suçlamalarınız çok ağır. Biz multi kullanmiyor kimseyi ayartmıyoruz. Dostlariyla iliski kurmak isyeyen arkadaşlarimiz olmuş olabilir. Bu konuyu direkt bizimle iletişim kurarak hallede bilirdiniz. Exp ateam'a denk değil demişsiniz savaşta öndeyiz istatistiklerde bunu ortaya koyuyor. Ateam klanı ile savaşta olabiliriz ben onlara saygı duyuyorum. Elimizde bir ton argo konuşma var. Yürü git len gibisinden. Lütfen bizi suçlarken de olsa biraz daha yumuşak dilli olursanız sevinirim. İyi oyunlar bol yağmalar.

evet çok haklısın üstünsünüz savaşta.. o yüzden bizimle savaşa başladığınızda 5. sıradaydınız şimdi ilk 20 de gözükemiyorsunuz..

DeletedUser61413

Ziyaretçi
Genel foruma son kez yazıyorum ( Normalde yazmama kararı almıştım ama dayanamadım )

Bu başlığı buraya yazan zatı muhtereme...

birde exp klani yöneticileri gizliden av klani yöneticilerine pack kuralim v.s arkadan iş cevirmelere girişmiştir.

Siz bizi ne sandiniz? Av klanindaki dostlarimizin kardeşlerimizin bizi satacagini mi saniyorsunuz?

Bu kadarda olmaz susalim mudahil olmayalim karişmayalim diyen bizleri bile en sonunda pes ettirdiniz

bu nedir arkadaş?

demişsin.

Sayın zatı muhterem, bu yazdığının delilerini göster... kim kime yazmış ?

bunu belgelemeyen namerttir

Delikanli gibi savasmiyorsunuz multiler kiriliyor. Savaş için her turlu dabara dubara yapiyorsunuz. Savasinizla alakasi olmayan klanin diplomasine karişmaktan tutunda diplomasisini bozdurmak için bazi klanlari bile ayartmaya calisiyorsunuz. Dostlarimizla irtibat kurup aklinizca baski kurmaya calisiyorsunuz. Rezillikte sinir yok. Arkamizdan iş cevirip diplomasi bozma planlarina girişiyorsunuz. Uyelerimizi kullanmaya calisiyorsunuz. O kadar dabaranin içindesiniz ki kendi üyeleriniz bile sizi satmaya calisiyor ve o uyeleriniz bile sizlerin güvendiginiz uyeler. Klanlarimiza katilmak istiyorlar planlar planlar..

Demişsin.

Sen ne yer ne içersin bunları nerde gördün yaşadın :D rüyalarda yaşadıklarını gerçekmi sanarsın.

yegemen denilen saygısız banlatmak bizi küfre zorlayan bir şahsın sözleri ile mi bizi dalaverici olarak görüyorsun ?

jarmiyo nun şuan neden ban yedi? multiden onlar ak pak mı sen ak pak mısın ? da bizi multici olarak suçluyorsun...

sen akıllısın da unutma ki Kimsede salak değil...

Görüyorum ki klanınızdan arkadaşlarını ayrıldı, sizleri de istemeden bir korku sardı taraf seçmek zorunda kaldınız :D

sizde bunu ateam klanları ile yaptınız... ama verilen bir sözünüz vardı ? sonuna kadar bizle müttefiktiniz...

eeeeeeeeeeeee nasıl bizle müttefikliği bozacaksınız :D

Çamur atarak.

Senin çamurun bizi kirletmez.. bu camuruna Ateam klanında bulunan yegemen , jarmiyo gibi arkadaşlar ve siz inanırsınız

Bize diyorsunya .. biraz erkek olun diye.. sen zatı muhterem biraz erkek olda bahaneler ile değil; Erkekçe aç savaşını savaşalım.

exp klanlari ateam klanlarinin dengi degildir. Olamazda adamlar her turlu öttürür öttürüyorda. Bir daha beni veya paşa klanlarini yamuk işlerinize alet ederseniz. Ateam klanina mesaj yazar 4 klaniz 4 tane adam gönderin klan adlarini a team yapsinlar derim feleginiz şaşar..

Demişsin...

GÜÇÜN YETİYORSA HİÇ DURMA PAŞA!!!

https://www.youtube.com/watch?v=sPwBqqZ_Shk

BU SANA GELSİN.

Paşa klanlari olarak exp klanlari ile muttefikligimiz bitirilmiştir.

DEMİŞSİN

Ben zaten anlamamıştım bu müttefikliği; hem bizle hem de düşmanlarımız ile müttefiksiniz :D

bence siz diplomasi nedir? genel kurallardan bu bilgileri bir daha okuyunuz..

Bu bir oyun olabilir ama her bir oyuncu burada kendi karakterlerini ortaya koyarlar..

Buda kapak olsun :D

YENİ DİPLOMASİMİZ HAYIRLI OLSUN...

DeletedUser

Ziyaretçi
Öncelikle konu A-Team değil sanırım Exp klanları ve Paşa klanları. 3 klanında üyesi de değilim ama yorumlar yapılırken, suçlamalar yapılırken ya da bu suçlamalara cevap verilirken tabiri caizse delil karartmadan bunu yapmalısınız. Art Of War (isim kullanmak yanlış olur nickinle tanınıyorsun) yukarı da paylaştıkların tek taraflı ve kendini haklı çıkartacak kısımları çekip almışsın.

David Gilmour yazısını almışsın buraya Paşanın ona cevabını almamışsın büyük ihtimal unuttun ben yazıyı ve cevabı yapıştırıyım;

Diğer mesajların bazıları bu mesajlaşmaların devamı. Paylaşma sebebim işe gelinen kısımların alınmaması. İşe gelen kısım alınıyorsa cevap verilecek tam bir durum yok demektir ortada, çünkü cevap verilebiliyorsa cevap net olur yarım yamalak olmaz kanısındayım. Forumda bu tip durumları görmek de çoğu kişinin midesini bulandırıyor (artık) düşüncesindeyim.

Kim haklı kim haksız bilemem ama gözüken bir haklılıkta var gibi. Yalnız kararlar verirmiş adımlar atılmış umarım keyifli ve güzel bir savaş olur. Diplomasiler bu oyunda sürekli değişmiştir bu gayet normal bir şeydir ben Paşa ailesini biten diplomasiyi arkadan hamle yapmadan duyurarak bitirdikleri için tebrik ederim ve umarım bazı arkadaşlarda bu durumu biraz örnek alırlar. İyi oyunlar

hıı çok güzel bitirmişler diplomasiyi, öğlen gelip burada asılsız suçlamalarla konu açmışlar, bizi diplomasiden silmişler. Biz akşam burayı görene kadar hala bizde ekli gözüküyorlar. Bizim haberimiz yokken bize saldırı çıkıyorlar, çok güzel bitirmişler diplomasiyi.
Duydunuz herkes örnek almalı bunu.

İşin özeti Paşa klanları ben yayı müttefik ekliyim de yay birbirini yesin biz de rahat rahat gelişelim derken, Serhat'ın ve ateam'in baskılarına dayanamayarak taraf seçmek zorunda kalmıştır. Bunu da niddayız zaten alıntıladığım yorumda açık açık yazmıştır. Yeni diplomasi hayırlı olsun.

DeletedUser

Ziyaretçi
la bebeler benim terbiyemi bozdurmayın:) suan güzel bir film izliyorum filmi yarıda kesip buraya gelemem sizler konusun ben 2 saatte kadar tek tek bozup atayım. suskun iken daha iyi idiniz simdi ise cami duvarına işiyorsunuz..

Durum
Konu yanıtlara kapalı.